18 důležitých nástrojů pro výrobu nábytku vlastníma rukama

Obsah článku:

 • Ruční nástroj pro výrobu nábytku vlastníma rukama
 • \ t
 • Elektrické nářadí pro výrobu nábytku vlastníma rukama
 • Přídavný nástroj pro výrobu nábytku vlastníma rukama
 • Někteří se domnívají, že pro vlastní tvorbu nábytkových výrobků musí mít zlaté ruce. Ne, nevadí, ale bez nástrojů pro výrobu nábytku se zlatými rukama bude určitě těžké.

  Obsah
  1. Ruční nástroj pro výrobu nábytku vlastními rukama
  2. Ruleta
  3. Shilo
  4. Nůž
  5. Kosinety
  6. Železné kladivo
  7. Gumové kladivo
  8. Vzpěry
  9. Šroubovák
  10. Peshatis
  11. Elektrické nářadí pro výrobu nábytku vlastníma rukama
  12. Vrták
  13. Šroubovák
  14. Electrobogger
  15. Shlifmashinka
  16. Frazer
  17. Železo a průmyslový vysoušeč vlasů
  18. Přídavný nástroj na výrobu nábytku vlastníma rukama
  19. Ohybné kovové pravítko
  20. Sešívačka
  21. Šestihranný

  Ruční nástroj pro výrobu nábytku vlastníma rukama

  \ t

  Ruleta

  Není nutné vysvětlovat, proč je zapotřebí páskové opatření a proč by bez něj neměly nábytek vyrábět vlastníma rukama. Všimněte si, že optimální možností je koupit 5 metrů dlouhou ruletu, která má zámek pro fixaci pásky na požadovanou velikost, což eliminuje potřebu znovu odvíjet ruletu na požadovanou.

  Shilo

  Toto je pohodlná lopatka v práci:

  • tlustý
  • s gumovou rukojetí umístěnou vodorovně

  Pokud nenajdete takový šitý obchod, nebojte se. Můžete to udělat sami. K tomu si zakupte šroubovák (je také žádoucí, aby měla horizontální a gumovou rukojeť) a otřete si konec.

  Nůž

  S nožem budete řezat zbytky šikmé hrany z konců dílů. Můžete použít cokoliv, ale podle praxe je nejpohodlnější - je to lopatka. V žádném případě by neměl být matný a ne příliš ostrý. V prvním případě zlomíte hranu a neříznete, ve druhém - spolu s okrajem, rozřízněte laminát, čímž se poškodí vzhled výrobku.

  Kosinety

  Břitva bude potřebná v případě, kdy je nutné provést značení otvorů. Měla by být kovová délka 25-30 sm

  Železné kladivo

  Hlavním požadavkem kladiva je, že je to jednodušší a méně, tím lépe. S malým kladivem se můžete dostat do těžko přístupných míst, ale s lehkou rukou se nebuďte unaveni.

  Gumové kladivo

  S jeho pomocí je vhodné vyplnit plastový profil nebo hranu a jemně spojit díly na čepech nebo šroubech. To bude určitě užitečné pro ty, kteří mají v úmyslu, aby se jeden, ale několik výrobků z nábytku.

  Struts

  Pevné detaily. Vynikající asistent při výrobě částí nerovnoměrného tvaru. Nejlepší možností je přítomnost tří svorek, ve kterých je délkanepřesahuje 10 sm

  Šroubovák

  Šroubovák pomůže odšroubovat upevňovací prvky, které vyžadují jemnost a přesnost, které nejsou charakteristické pro vrtačky a šroubováky, a odšroubujte upevňovací prvky, ke kterým nemůže dojít. Nejlepší volba - přítomnost šroubováku, ve kterém dutá rukojeť, sada bitů, s funkcí reverzní a treshtekoy. Obecně platí, že čím více šroubováků různých velikostí, tím lépe. Například šroubovák o délce 12-15 cm lze použít k odšroubování uzávěrů v úzkých místech. Velké a středně velké podniky pomohou rychleji a pohodlněji sbírat nábytek.

  Pantyhose

  Budou vhodné, pokud jde o odstranění dřevotřískové desky z dřevotřískové desky, odšroubování držáku, na kterém je štěrbina uvolněna. Neexistují žádné zvláštní požadavky. Hlavní je, že by pro ně bylo vhodné pracovat.

  Elektrické nářadí pro výrobu nábytku vlastníma rukama

  Vrták

  Ale není to jednoduché, ale s reverzním a regulátorem rychlosti. Je žádoucí, aby měl výkon 500-750 W a bylo snadné udržet vaši ruku unavenou. Přirozeně by se měl pohodlně nacházet na paži. Elektrické vrtačky jsou dodávány s rychlospojkou a zubovou (vačkovou) kazetou. Co koupit, rozhodnout sami. V prvním případě je snadné vyměnit trysku, druhá vydrží déle a spolehlivěji.

  Šroubovák

  Alternativní vrtáky. Musí být snadné a pohodlné. Je lepší koupit s dobíjecími bateriemi, takže míra pohybu nezávisí na délce drátu. Jinak je lepší si koupit vrták, který bude vyhovovat většímu počtuzáležitosti Stejně jako u vrtáku by i vrták měl být regulátorem rychlosti a reverzním. Nejlepší volbou je, pokud je rychlost otáčení 400-500 ot /min.

  Čím větší je kapacita baterie, tím déle může šroubovák pracovat bez dobíjení. A v sadě musíte mít vždy akumulátor, který bude použit při prvním nabíjení. Při nákupu to vezměte v úvahu.

  Electrobogger

  Tento nástroj je vyžadován pro upozornění částí. Nejlepší možností je, pokud má kapacitu 450-750 wattů. Pila by měla mít kyvný zdvih. Elektrická turbína musí mít regulátor rychlosti, musí být lehká a pohodlná. Je žádoucí, aby mohl být použit pro připojení jakéhokoliv typu pily.

  Bruska

  Používá se k zakřivení částí, ale přesněji k jejich hladkosti a hladkosti. Pro domácího mistra bude nejlepší volbou páskový výkon. Bude vhodné používat nářadí s výkonem 650 W. Čím snazší je bruska, tím lépe, ale nezapomeňte na sílu.

  Jako vždy by měl být vždy k dispozici regulátor otáček. Kromě toho bude dobré, pokud nástroj má centrum ladění emery pásky. Je lepší koupit brusku, vodicí válečky jsou z kovu. Takový nástroj bude trvat dlouho.

  Frazer

  Nemáte-li v úmyslu neustále vyrábět nábytek vlastníma rukama, pak frézka není nutná. Je možné provést lešticí stroj. Nicméně, rady ohledně volbyDejme

  Vyberte si 1000 W elektrické nářadí s velkou vertikální rychlostí mlýna a rychlostí 10 000-20 000 ot /min. Musí mít regulátor rychlosti.

  Železo a průmyslový vysoušeč vlasů

  S jejich pomocí připojují melaminovou hranu k LSDP. Železo si vezme ten, který ho nebolí, aby ho zkazil. Pokud jde o vysoušeč vlasů, mělo by být průmyslové, ne pro sušení vlasů. Jeho optimální výkon je 1600-1800 W. S výhodou s regulátorem ohřevu. Vyskytují se s keramickou vložkou a bez ní. V prvním případě bude nástroj pracovat déle, ale nemělo by se přehlédnout, protože keramická vložka se zlomí a fragmenty mohou poškodit topný spirála. Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, pracujte s takovým vysoušečem vlasů, aby se nepřehříval.

  Přídavný nástroj na výrobu nábytku vlastníma rukama

  Ohebné kovové pravítko

  Ne, detaily s ním nebudete měřit. To už je ruleta. Bude užitečné, když budete potřebovat nerovnoměrné značení na části.

  Sešívačka

  Může být nazývána nepostradatelným nástrojem pro výrobu skříňového nábytku. Ale při vytváření měkkých bude užitečné. Sešívačka přibírala dno krabic z dřevovláknité desky a zadní stěny.

  Mějte na paměti, že je nejlepší připevnit tyto díly spíše hřebíky a šrouby, než držáky.

  Ale pro čalounění nábytku hadříkem se sotva nějaký nástroj stane pohodlnějším. Nejlepší je, pokud je sešívačka kovová rukojeť a je zde nastavovací šroub.

  Šestihranný

  Obvykle se používá ke zkroucení nebo zkroucení firmwaru, když se na místo nezdvihnete šroubovákem a vrtákem.

  To je vše. Rychlé schůzky.