3D brýle s vlastními rukama

3D brýle s vlastními rukama

Datum vydání: 7-01-2014, 22:31

Zdá se, že i filmy v 3D formátu jsou novinkou, nikoho už nepřekvapí. Mnoho z nich má domácí kina a 3D televizory. Mimochodem, tato kina a televizory jsou vždy doprovázeny speciálními 3D brýlemi, které vám umožní vidět neuvěřitelný a objemný obraz. Tyto brýle, stejně jako jiné, jsou často ztraceny a rozbité z různých důvodů, takže lidé jsou nuceni neustále kupovat nové, ale někteří dělají takové brýle sami.

Pro vytvoření 3D brýlí a pro přesnější zobrazení budou anaglyfické brýle potřebovat obyčejné brýle, průhledný film, nůžky a dva značky červené a modré.

Nejdříve musíte brýle rozebrat odstraněním skleněné plochy. Pak budete muset řezat kousky filmu, přesně ve tvaru a o něco větší objektivy. Pak je třeba natřít jednu červenou barvu a další modrou značku. Navíc je důležité pochopit, že modré a červené barvy by měly být použity, protože ostatní se nehodí. Je také třeba připomenout, že film musí být pěkně natřen, aby nedošlo k jeho rozbití a zatažení, a co je důležitější, aby to nepřehánělo. V opačném případě, protože takové brýle, nic nebude viditelné vůbec.

Na konci vložíte čočky s fólií do rámu. Musíte vložit tak, aby film, který visí z objektivu, zůstal na zadní straně. Je velmi důležité vědět, že v pravém oku je třeba vložit objektiv s modrým filmem a v levé části červenou, pokud jsou oči zmatené, brýle budou k ničemu.

Pokud nechcete poškodit sluneční brýle, mohou být brýle typu anaglyfnye vyrobeny z lepenky a průhledného plastu. Nejdříve byste měli ostříhat sklenice z lepenky, pak ohnout lepenkové brýle v místech, kde jsou obočí složené a přilepené k rámům s průhledným plastem natřeným fixem. Samozřejmě, pokud na ní není natřený plast, můžete použít natřený film, jako v prvním případě.