Agricola: hnojivo komplexního působení

Minerální hnojiva pevně vstoupila do našich životů. Používají se v polích, v zahradách a ve městech, aniž by bez nich nemohli ani pěstovat sazenice nebo květiny v hale. Agricola je řada komplexních minerálních hnojiv, která se používají k pěstování bobulí, zeleniny, květin. Vyznačují se ekologickou kompatibilitou a výjimečnou snadností použití.

Obsah
  1. Co je hnojivo
  2. Agricola na zeleninu
  3. Video «Krmení sazenic»
  4. Hnojivo pro kvetoucí rostliny
  5. Uspořádání květin
  6. Video „Přehled krmení pro domácí barvy“

Co je hnojivo

Rozpustná hnojiva Agricola se vyznačují vysokou účinností, ekologickou čistotou a širokým použitím. S jejich pomocí můžete zvýšit výnos zeleniny a bobulí, dokonce zlepšit kvalitu ovoce. Po aplikaci tohoto přípravku tvoří dekorativní kvetoucí rostliny více květenství, prodlužují dobu kvetení. Široké šíření je usnadněno vhodnými formami uvolňování léků. Můžete si koupit tekutý koncentrát, který se před použitím zředí 100 nebo 200 krát podle návodu. Jeho aplikace činí rostliny silnějšími, zvyšuje odolnost proti chorobám, odolnost vůči náhlému chladu nebo suchu. Zvyšuje buněčnou energii, je zcela stravitelný, stimuluje růst rostlin.

Velmi úspěšně se používá pro kvetoucí dekorativní plodiny na ulici a v místnosti. Suchý koncentrát se prodává ve formě granulí, zabalených v malých pytlích (20-25 g), z nichž každý může dávatméně než 20 litrů tekutého hnojiva. Používají tato hnojiva ke zvýšení výnosu zeleniny a bobulí, pěstování sazenic. U suchých hnojiv je doba použitelnosti neomezená.

Je snadnější používat hnojiva vyráběná ve formě tyčinek. 20 tyčinek z jednoho balení je určeno pro 20 závodů. Jsou dost na kousnutí do země vedle kořenového systému a 2 měsíce závod obdrží potřebné obvazy. Kromě toho je použití tohoto hnojiva nádhernou prevencí kořenové hniloby.Agricola neobsahuje chlor, neovlivňuje kyselost půdy, zabraňuje hromadění dusičnanů rostlinami.Krmení může být prováděno pod kořeny jednoduše zaléváním květin nebo zeleniny, a můžete stříkat na zem část - složky léku jsou zcela absorbovány ve všech částech rostlin. Domorodá výživa stimuluje růst zeleně, činí ji silnější, zvyšuje odolnost vůči chorobám, škůdcům, nepříznivým faktorům stanoviště.

U některých typů půd jsou všechny užitečné látky pro rostliny, které mají být absorbovány, velmi obtížné, fyziologický roztok, sušené nebo studené půdy nepomáhají, ale spíše brání vstřebávání kořenů výživy. V takových případech je velmi důležité krmení stonky a listy. Hnojivo přispívá k hromadění vitamínu C, což zvyšuje chuť a příznivé vlastnosti ovoce.

Agricola pro zeleninu

\ t

Výrobce vytvořil mnoho odrůd svých výrobků, které jsou založeny na potřebách různých plodin: pro pastel, křehký, oddělený a oddělenýpro dýně, dekorativní, pro vnitřní květiny nebo na ulici. Například, zelí vyžaduje hodně fosforu a mrkev potřebuje více draslíku, sazenice nejvíce potřebuje dusík, protože potřebuje aktivně růst. Zelí se doporučuje krmit "Agricola 1". Vodní šarže by měla rozpouštět 20 g látky, aplikovat první 2 týdny po vypuštění a pak pokračovat stejným intervalem.

Pro česnek a cibuli se vyrábí hnojivo Agricola 2. Kromě 11% dusíku obsahuje 11% fosforu a 27% draslíku hořčík a další prvky. Podle instrukcí se 25 gramů látky vychovává 10 litrů vody, které se používají 3krát za sezónu s intervalem 10 dnů. V Agricole 3 je podíl hlavních prvků odlišný: dusík - 13%, fosfor - 20%, draslík - 20%. Tam je také hořčík a další podstatné prvky. Tato varianta hnojiva je určena pro rajčata, papriky, lilky.

Hořčík podporuje správné zvládnutí draslíku, takže plody rostou vysoké, chutné. Pro rajčata, 25 g drogy se ředí v 10 litrech vody, 3 kořenové infuze jsou uvedeny: začněte 2 týdny po výsadbě sazenic, pokračujte začátkem tvorby vaječníků, konec do 10 dnů. Instrukce doporučuje 2 spreje - jeden týden po prvním krmení kořenem a další po 10 dnech.

Mrkev, řepa, ředkvičky hnojí 2-3 krát "Agricola 4". Krmení by mělo být přerušeno 2 týdny před sklizní. Všechny kořenové plodiny mohou být krmeny stejným hnojivem 3krát od výsadby samotného osiva. Okurky, cuketa, karbanátky s radostíKonzumujte Agricola 5, vytvořený na základě azofossi. Jako všude se dusík a fosfor starají o růst a včasný vývoj a draslík a hořčík pomáhají vytvářet vaječníky a kvalitativní ovoce. U okurek se rozpustí 25 g látky v 10 litrech vody, použije se 4-5krát. Řešení nelze skladovat, proto je nutné připravit přesně 1 aplikaci.

"Agricola 6" se používá speciálně pro zeleninové sazenice. Pro získání zdravé zdravé rostliny, sazenice jsou napojena a postříkána živným roztokem.

Stále existuje skutečně univerzální hnojivo "Agricola Vegeta", které lze použít ke krmení všech rostlin obecně. Zahradní, zahradní a dekorativní kultury rostou zdravě, krásně, zvyšují úrodu a potěší majitele svým vzhledem. Nejčastěji se zalévají rozpuštěním 1 g na 10 litrů vody. Používá se ke stříkání květin v místnosti.

Video «Krmení sazenic»

Přezkoumání videa pro jeden typ hnojiva pro sazenice.

Hnojiva pro kvetoucí rostliny

\ t

Zahradní, pokojové, balkonové kvetoucí plodiny mohou být hnojeny kompozicí "Agricola 7". Přispívá k růstu pupenů, prodlužuje dobu kvetení. I když to nebude škodlivé, pokud okrasné kvetoucí rostliny budou napojeny nebo postříkány Podravkou - to bude také dobrý výsledek. K dispozici je speciální sklad pro růže. Můžete ji použít pro zahradní a pokojové květiny. To má nejvíce draslíku, který jim pomůže nejen kvést dokonale v průběhu sezóny, ale také snazší pohyb v zimě.

Zdá se, že tvůrci této "Agricoly"vydali se vytvořit univerzální hnojivo, aby milovníci jezevčíků a květinářství neublížili jeho hlavě z obtížného výběru krmítek pro jejich žáky. Pravděpodobně uspěli. Vytvořili lék, který lze použít na všech půdách, za všech klimatických podmínek, pro všechny typy rostlin. Stačí si jen pozorně přečíst návod na obalu. Výrobci tvrdí, že nedostatek chloru, těžkých kovů, spolu s nedostatkem hromadění dusičnanů činí jejich výrobek naprosto neškodným. 15 let působení na trhu, zvyšování objemu prodejních sil, aby s nimi souhlasil.

Uspořádání květin

V případě sazenic květin a zeleniny je "Agricola Forward" skvělý. Pomáhá mladým rostlinám vytvářet silný kořenový systém, rychle zvyšovat zelenou hmotu. Je možné ji použít pro sazenice v uzavřeném terénu, na okenním parapetu, na zahradě pod filmem. A zde "Agricola Fantasy" je určena speciálně pro pokojové rostliny. Podporuje konsolidaci stonků květin, zvyšuje barvu a prodlužuje délku kvetení.

Dobré výsledky ukazují použití přípravku Agricola 7 pro květiny. Obsahuje 20% dusíku a 10% fosforu, což zajišťuje stálý růst zeleně a nádherné kvetení. Pokojové orchideje jsou krmeny velmi lehkým hnojivem "Agricola Aqua", jsou chovány tak: na 1 litr vody - pouze 5 ml látky. Překročení normy nemůže být na škodu této jemné bytosti.

Video «Přehled krmení pro domácí barvy»

Video přezkoumání krmení pro domácnostkvětiny