Americký styl je jednoduchý a univerzální

Kdo mluvil, ale americký styl v interiéru bytu nebo domu stále existuje. To se projevuje v umístění nábytku, v designu jejich bydlení, výběru barvy a dokonce i použití příslušenství.

Interiér amerického stylu

Obsah
  1. Moderní americký styl v interiéru bytu
  2. Obývací pokoj
  3. Kuchyně
  4. Ložnice
  5. Koupelna

Moderní americký styl v interiéru bytu

Druhy stylu jsou umění a podkroví, ale v žádném případě neopakují americký styl. Jsou tak odlišné, že jsou rozděleny do samostatných stylů.

Americký styl se vyznačuje kombinací obývacího a kuchyňského nábytku a nábytek se nachází v blízkosti zdí a uprostřed místnosti, což je vizuálně více na úkor volného prostoru v blízkosti zdí. Ale všechno je v pořádku.

Obývací pokoj

Interiér obývacího pokoje v americkém stylu nemá charakteristickou barvu, vše záleží na vkusu majitele bytu nebo domu. Můžete si vybrat jasné barvy, a můžete šťavnaté a jasné, hlavní věc - to je správné kombinovat barvy.

Podlaha je pokryta laminátovou nebo parketovou deskou, zřídka - umělé parkety, stěny jsou vybrány pro malování, někdy však můžete najít zajímavou kombinaci tapety.

Vzhledem k tomu, že obývací pokoj je propojen s kuchyní, je nutné pokrýt prostor dvěma typy osvětlení a správným uspořádáním nábytku. To může být masivní, to znamená, že to může být pohovka, několik křesel a konferenční stolek.

Obývací pokoj americký interiér

Nábytek je obvykle vyroben ze dřeva, můžete si také vybrat proutěné prvky, jako je houpací křeslo nebo stejný konferenční stolek. Často můžete najít krb u zdi, pak pohovka bude určitě obrátil na to. Vzhledem k tomu, že hlavní nábytek je ve středu místnosti, stěny mají pevné dřevěné lavice, nebo knihy a květinové police, které daly knihy nebo pár doplňků.

Pro výzdobu oken používaných rolet z tkaniny nebo žaluzií, záclony pro obývací pokoj v americkém stylu - rarita.

Na stěnách nutně zavěste fotografii, může to být známé nebo památné místo. Jedna ze zdí by byla "zeď slávy" - zde se rozbíhají různé diplomy a certifikáty. Mimochodem, jeden z polic podél zdi nebo celý stojan může být obsazen poháry a cenami.

Kuchyně

Kuchyň je také vyrobena ze dřeva, je zde několik barev: buď je to dřevěný nábytek, lakovaný nebo nábytek, zdobený bílou barvou. Kuchyně v americkém stylu je velmi jednoduchá (platí pro nábytek), ale je vybavena nejmodernější technologií (pokud jde o kuchyňské náčiní a vybavení). Mimochodem, povinný atribut kuchyně je silný výfuk, protože obývací pokoj se nachází přímo zde.

Kuchyně amerického stylu

\ t

Ve ​​středu kuchyně je nutně stůl a židle na oběd, jsou také vyrobeny ze dřeva. Tento materiál se nachází všude. V kuchyni mohou být dřevěné panely nebo stropní trámy, mohou být pokryty dřevěnými podlahami,ačkoli někdy to je možné setkat se a dlaždice.

Pro scenérie vyberte živé květiny, kované prvky v osvětlení, několik obrazů na stěnách.

Ložnice

Moderní americký styl v interiéru ložnice může kombinovat řadu moderních a starých předmětů, které si vybral majitel bytu.

Při zpracování se používají přírodní materiály a samozřejmě dřevo. Postel stojí u zdi, je vyrobena v klasickém stylu, nutně představuje noční stolky a komodu. Pokud je místnost poměrně prostorná, můžete také nainstalovat šatní skříň.

Americký styl v interiéru ložnice

Pokud jde o barvu, pak jsou dvě (alespoň základní). První z nich je tmavá (týká se nábytku, zde je přirozená hnědá barva stromu), druhá - světlo (stěna a doplňky, textil).

Pro pohodlí se používají koberce, stojací lampy, květiny v květináčích a samozřejmě obrazy nebo malby.

Koupelna

Koupelna vás čeká jednoduchost a pohodlí, které je tento pokoj schopen. Tady design je vyroben z přírodních materiálů, a pokud dříve nejlepší a nejoblíbenější barva byla růžová, nyní můžete najít modré, zelené nebo béžové barvy.

Podlaha je vyrobena z dlaždic nebo mramoru, méně často používaného laminátu (přirozeně odolného vůči vlhkosti). Stěny mohou být natřeny (za tímto účelem jsou pokryty texturou omítky) nebo položeny dlaždice (mozaika).

americká lázeň

\ t

Sanitární keramika nemá žádnou fantazii, zde je vítánajednoduchost a klasika. Noční stolek je instalován pod dřezem. Požadované zrcadlo oválného nebo obdélníkového tvaru. Pokud jde o sklopnou skříň, pak je povinné, nejčastěji se zrcadlo nachází na západkách.

Mohou existovat také květiny a povinný atribut - jedná se o kombinézu osušky, která je velmi útulná na policích skříně.

Většina z nich se nachází v každém druhém bytě. Je pravda, že mnozí majitelé a neuvědomují si, že po práci na designu místnosti dost, můžete dosáhnout ohromující interiér koupelny v americkém stylu.

PS A na dezert doporučuji sledovat video: American Dream. Otázka bydlení