Andělské brýle pro domácí auto

Andělské brýle pro domácí auto

Dat.vydání: 4-01-2014, 11:23

Zlepšování domácího automobilu, mnozí již v krvi a dokonce i když je možné koupit nové auto zahraniční výroby, motoristé to neudělají, protože se chtějí nadále kopírovat ve svých „sedmi“ a „čtrnáctých“ » Chcete-li změnit domácí auto, můžete prakticky všechno, od opláštění sedadel až po motor. Nejčastěji se začínající "návrháři" uchylují ke změně vzhledu auta. Jeden ze způsobů takové změny je výroba andělských očí, pro jeho “zvláštnost”, opravdu jak s BMW modely.

Andělské oči byly na chvíli něco jako know-how, které bylo vynalezeno designéry autodromu BMW. Nyní dělají hodně pro své železné koně sami, mimochodem, přítomnost andělských očí by neměla být důvodem pro zhoršení vztahů s dopravní policií, i když zákony se neustále mění a ve směru zpřísňování.

Chcete-li vybavit své auto andělskými brýlemi, musíte si koupit plastovou průhlednou tyč, která vydrží vysoké teploty. Takové tyče se často prodávají v roletách a roletách. Stojí za zmínku, že není nutné kupovat šestihranné rukojeti používané v designových roletách, protože se nehodí kvůli jejich prázdnotě. Kromě kolíků potřebují kleště, kleště, páječku, stavební vysoušeč vlasů, pilník, plochý výkon, nádobu, izolační pásku, kabely, konektory, odpory (220 Ohm, 3,5) a čtyři volty LED.

Nejprve je třeba měřit aOdřízněte tyč, k tomu můžete použít tenkou hadici a vzorec 3.14 x D, kde D - vnitřní průměr. Když je tyč měřena, musí poskytnout požadovaný tvar. K tomu může být vytápěn konstrukčním vysoušečem vlasů nebo umístěn do nádoby s horkou vodou a vyčkat, až změkne. Když je tyč změkčená, je třeba ji rychle vyjmout z vody pomocí kleští a obalit kolem plechovek. Jádro samotné by mělo být udržováno, dokud nevychladne.

Dále je třeba svařovat odpory s diodami LED. Během dalšího pájení je důležité nezaměňovat polaritu a po dokončení nezapomeňte pečlivě izolovat a ověřit správnost práce.
Na vnějšku výsledného prstence musíte vytvořit hloubku stropu nejvýše 1/3. Díky těmto nápisům bude záře svítit. Pro zhotovení překrytí můžete použít pilu na kov.

Co se týče montáže andělských očí, pro tento účel bude nejprve nutné rozebrat světlomety, a to odstranit sklo, odstranit standardní "dlažební kostky", umístit diody a co nejvýše. Není nutné upevňovat prstenec, protože se stále drží v lisovaném stavu mezi sklem a reflektorem.

Technická kontrola s takovými světlomety nemůže projít, takže je lepší je před nimi odstranit a pak se vrátit na místo.