Anténa pro příjem digitálních kanálů vlastníma rukama

Anténa pro příjem digitálních kanálů vlastními rukama

Dat.vydání: 16-10-2014, 23:23

Pokud jste si zakoupili televizor, který může přijímat digitální kanály, musíte vytvořit anténu. Mimochodem, ano, můžete to udělat vlastníma rukama a za pět minut.

To bude vyžadovat desetinnou anténu, anténní kalkulátor, kabel, pravítko a konektor kabelu.

Takže nejprve musíte navštívit specializovanou stránku digitální televize, kterou lze snadno najít na internetu. Musíte najít své město nebo okres na místě, pak zjistit digitální vysílání kanál, pro který je třeba volat.

Po naučení frekvence kanálu je nutné vzít kalkulačku a rozdělit číslo 7500 do kmitočtu, zaokrouhlením výsledku získáme délku antény. Pokud je například frekvence 539000 kHz, musíte ji rozdělit na 522.

Pak je třeba vzít kabel, abyste vyčistili jeden z jeho konců a vložte jej do konektoru. Pak musíte vzít pravítko a měřit z konektoru přesně tak, jak to dopadlo při dělení čísla 7500 plus dva další centimetry.

Pak musíte odříznout kabel a vyčistit jeho konec. To je v podstatě všechno.

Nakonec je třeba poznamenat, že k zachycení takové antény dojde pouze v případě, že přenosová anténa není dále než 15 km. V dalším článku se budeme zabývat tím, jak nakupovat velkoobchod s keramickými dlaždicemi a uvést příklady, kde a jak jej koupit se ziskem.