Apartmán Feng Shui

Feng Shuije nejčasnější orientální doktrína, která vám říká, jak správně uspořádat prostor ve vaší domácnosti. Příznivci doktríny věřili, že prostory, ve kterých se nacházíte, by měly být uspořádány tak, aby nevznikaly překážky pro oběh energetických toků a věří se, že všichni lidé mají individuální energetické pole, kterým podvědomě nabijeme svůj obydlí, ale předává ho bumerangu nám a našim domácnostem. Byt Feng Shui říká, že naše bydlení může významně ovlivnit energii, činy a tím i osud člověka. Podle doktríny může situace u vás doma přispět k uvolnění pozitivní energie, která ovlivňuje vaše zdraví a pohodu.

Prakticky v bytě jsou tzv. Pozitivní (příznivé) a negativní (nepříznivé) zóny. Dětské pokoje, obývací pokoje, ložnice musí být nutně umístěny v sektorech s pozitivní energií. Aby bylo možné přilákat do svých domovů úrodnou energii zvanou Qi, není často možné bez globálního přeskupení nábytku a věcí v bytě. Chcete-li začít, můžete držet alespoň velké čištění, uvolnění prostoru od věcí, které jste dlouho nepoužívali. Bude to první krok k naplnění vašeho domova čerstvým vzduchem a slunečním svitem a otevření přístupu k energii Čchi. Přineste objednávku ve svém bytě, a tady vidíte, dobré události ve vašem životě začne stále více a více!

Ráno zatáhněte závěsy, pozvěte slunce na slunce! Tmavé rohy bytu by měly být tak malé, jak jsouslouží jako útočiště pro negativní energii. Provádějte pravidelné čištění na toaletě a koupelně, abyste odstranili pach vlhkosti.
Speciální obchody vám pomohou vybrat tyčinky, koření, svíčky a další aromáty. Použijte je. Byt Feng Shui předpokládá použití v interiéru ratanu, bambusu. Jedná se o živé, přírodní materiály.

Vyvarujte se těžkých koberců, objemných šperků, suvenýrů a dalšího příslušenství, pokud je to možné, a snažte se, aby byl interiér jednoduchý, ale zajímavý. Feng Shui také klade zvláštní důraz na položky, které mají energii pěti prvků, které sníží dopad nepříznivé energie, upraví energetické pole vašeho domova. Pokud jdete na podrobnější rady a informace, budete potřebovat Feng Shui byt expert, který vám pomůže identifikovat možné problémy a dát vám tipy, jak se jim vyhnout.

Feng Shui kuchyně.

Podle učení Feng Shui je kuchyň nejdůležitější budovou v domě. Ovlivňuje blahobyt a prosperitu obyvatel, jejich finanční blahobyt.

Čistá, lehká, dobře vybavená kuchyň sdělí ostatním, že žijete bez finančních komplikací a neštěstí obchází váš domov stranou. Špatně zařízená kuchyně naopak přitahuje do vašeho bytu ještě více negativní energie.
Výše ​​uvedené neznamená, že by vaše kuchyně měla být velká, nebo že by měla být zatlučena nejmodernější technikou. Všechno prostě musí být v pracovním stavu, čisté a čisté.

Feng Shui zahrnuje doktrínu čtyř elementů - Voda, Oheň, Zeměa vzduch, všichni mají odlišnou povahu a energii a nemohou být kombinováni.
Například plynový sporák, pekárna a toustovač jsou součástí prvku Fire a lednice, myčka a dřez jsou již vodním prvkem. Pokuste se vytvořit kuchyňské uspořádání tak, aby sporák nestojí vedle umyvadla a mikrovlnná trouba na lednici. Není to tak těžké, jak by se mohlo zdát. Položte stěny, položte mikrovlnnou troubu na polici nebo držák, umístěte chladničku vedle umyvadla a položte kuchyňskou skříň mezi dřez a sporák.

Věnujte velkou pozornost dobrým věcem a okolní čistotě. Mějte na paměti, že uložením nečistot a rozbitých domácích spotřebičů blokujete cestu štěstí a finanční prosperity!
Nainstalujte vysoce kvalitní výfuk a dobré osvětlení. Zavěste na stěny polic, což vám pomůže zorganizovat nekonečné doplňování lávových nádob a nádob. Šíření přes roh kuchyňské nádobí může vytvořit kompletní nepořádek a čerpat dobrou energii z vašeho domova. Nezakrývejte kuchyň zbytečnými věcmi.

Feng Shui ložnice.

V ložnici trávíme třetinu našeho života. Tento pokoj je druhý nejdůležitější, podle bytu Feng Shui. Dej v ložnici větší hodnotu. Dveře ložnice by měly být umístěny co nejdále od předních dveří a dveří vedoucích na záchod.
Nejdůležitějším kusem nábytku v ložnici je samozřejmě postel. A s ohledem na to dává Feng Shui svá doporučení:
Za prvé, postel by se měla dotýkat zdi jedné z jejích stran. Symbolizujepodpora - doma a zdi pomáhají. Postel by neměla stát před dveřmi, a asi nikdy nespí s nohama ke dveřím.

Byt Feng Shuiupozorňuje na stropní trámy, předpokládá se, že tyto podpěry mají záporný náboj. Pokuste se je ozdobit například kudrnatými rostlinami. Optimálním řešením bude napínací strop - rovnoměrný a hladký.
Zrcadla mají na člověka mystický vliv. Zákony Feng Shui také vyžadují použití zrcadel v ložnici. Pokud se odrazíte v zrcadle v zrcadle, bude to mít negativní vliv na vaše duševní a fyzické zdraví, vést k únavě a nervovým poruchám.

Snažte se ráno obklopit příjemnou energií. K tomu, v přední části postele můžete umístit komodu, a na to dát obrázky drahých srdcí lidí, příjemné a nezapomenutelné věci, a jen krásné předměty výzdoby. Ale pamatujte, že všechno je v pořádku.
Zvláštní místo v kultuře Feng Shui je dáno slunci. Mělo by lehce osvětlit ložnici během dne, sundat závěsy, jakmile se probudíte. To vás povzbudí a dá vám dobrou náladu!

Samotné lůžko by mělo být vždy naplněno čistým prádlem, ložní skříňky by neměly obsahovat nic, co se nevztahuje na spánek, a pokud je vaše lůžko na nohou, pravidelně ho pod ním čistěte, ujistěte se, že na něm není nahromaděný prach a nečistoty. Nepohybujte se pod postelí, abyste nezasahovali do cirkulace pozitivní energie Qi. Jednu matraci položte na manželskou postelpostel, aby nedošlo k rozporu mezi manžely.

Feng Shui nedoporučuje dávat květiny do ložnice. Pokud jsou květiny stále tam, je lepší je umístit na parapet a chránit je v noci se závěsem.

Pokoje Feng Shui.

V dalších místnostech v našem domě máme několik funkcí. Bylo by nejlepší zonovat místnost, rozdělit odpočinek a pracovat . Položte čalouněný nábytek a TV v jednom směru a počítač nebo stůl v jiném. Také plánování různých zón pomůže světlu. V rekreační oblasti můžete umístit lampy s měkkým, rozptýleným světlem a zóna práce je lepší svítit lehce.
Psychologie člověka je taková, že se chce cítit chráněna. Feng Shui Apartments diktuje stejná pravidla. Pokuste se umístit pohovky a křesla zpět na stěny a ne na okna nebo jiné předměty.

Experimentujte s různými možnostmi umístění nábytku ve vaší domácnosti, abyste si mohli sami vybrat nejvhodnější variantu.

Apartmán Feng Shuipomůže s doporučeními, nikoli s přísnými pokyny. Pokuste se obklopit svou rodinu nejen zbytečnými, ale i krásnými předměty, zbavte se zbytečnosti a pokud se omlouváte, že tyto staré věci vyhodíte, dejte je těm, kteří je opravdu potřebují. Nedovolte, aby se hromadění špatné energie ve vaší domácnosti, vaše akce volají dům příznivou energii Qi, a všimnete si změn ve vašem štěstí k lepšímu!