Aplikace hnojiv

Zařízení pro aplikaci hnojiv

\ t

Datum zveřejnění: 30. června 2014, 16:42

K rychlému přidávání hnojiv a ke všem kvalitativním potřebám potřebujete speciální zařízení, které lze mimochodem provádět vlastníma rukama. Zde je důležité okamžitě poznamenat, že typ provedení tohoto zařízení by měl zcela záviset na typu hnojiva, které má být s ním vyrobeno.

Na tomto základě lze tato zařízení rozdělit do dvou typů, z nichž se vyrábí kapalná hnojiva a která se používají jako hnojivo ve formě prášku a granulí. A pokud potřebujete koupit ortopedické matrace v Kyjevě, doporučuji je koupit zde www.vegas.ua

Pro aplikaci kapalných hnojiv je nutné použít dvoukolové zařízení s jedním držadlem, na které je zavěšeno, a pokud je pevně uložená nádoba přesněji připojena k tlačítku, které je namontováno na rukojeti a axiálním rozprašovači, kterým je kapalina emitována.

Kola lze odebírat ze starého dětského kola a rám lze vařit z malých trubek.

K upevnění kol budete potřebovat podložky a třísky. Pro napájení kapaliny lze použít jednoduchou tenkou gumovou hadici.

Co se týče principu činnosti, je snadné jej rozběhnout, nejprve je nutné čerpat vzduch s kapacitou, která by mimochodem měla být naprosto těsná. Poté se z vyvrtaných otvorů začne kapat samotná kapalina. Mimochodem, můžete to udělat bez rukojeti, jen tak, aby byla schopna utěsnit krátkou trubku, přes kterou by bylo možné čerpat vzduch do nádoby.

Druhá verze této úpravy má některé rozdíly.

To znamená, že hnojivo je pokryta speciální překližky jednotky, umístěné na kolovém podvozku. Ale je třeba poznamenat, že tato úprava rukojeť není hlášen dat podvozek, připojí přímo k bočním stěnám překližkových krabic. Pokud jde o podvozek, je zřejmé, že na obou stranách jednoho kola, ale na stejné ose navarenы čtyř malých ostří, která, jak je zřejmé, otáčejí společně s koly, takže se míchání a pomoc při vystavování hnojivo ze zásuvky v půdě. Mimochodem, velmi otázka procházejí otvory vyvrtanými do překližky pole spodní, průměru a množství závisí pouze na typu hnojiva a osobních preferencí.

Jako doplněk k této úpravy je třeba nainstalovat něco jako nouzové brzdy, když jsou otvory poněkud překrývají, takže stačí úprava rolka s plnou krabicí hnojiv a nestarat se o jejich vyrážka kdekoliv. Pro tuto věc, pomocí kovové desky, která by měla stanovit na dno pomocí dvou kovových pásů připojená ke koncům spodní zásuvce.

To znamená, že disk je vložen do těchto pásů se samozřejmě předem vyvrtané díry se shodují s otvory jsou vyvrtány v dolní části boxu překližky a malé pero ve středu, který vyčnívá z pod polem. Tak, aby výsledkem hlavici řadicí a desky posunuty, takže posouvání a otvory, které nakonec takže překrývající se otvory provedené vpřekližka zásuvka.