ArmBitTap


, jeden typ střešních krytin - Armobytэp.

Armobytэp- válcované střešní hydroizolační materiál, na bázi skelných vláken. Je vyrobena ze sklolaminátu, sklo, tkaniny ze skleněných vláken nebo v dvoustranné výkres polymerbytumnoho pojivové kompozice (pryž, asfalt, průmyslové oleje). Ochranná vrstva může být jednostranná minerální oboustranná nebo hrubozrnná. Armobytэp průmysl je dodáván ve dvou značek, jako ABSK a ABSM (oblast Roll - Yum2, její šířka - 960 a 1000 mm). Účelem materiálu z prvních značek - umístění vrchní vrstvu střechy, druhá - v nižších vrstvách.

Moderní odolné konstrukce neustále doplňují sortiment roletových střešních materiálů. To je nyní široce používán эkar bitový monobytэp, folhobytэp a t n.

Armobytэp- je vyztužen skelnými vlákny a pokrytý minerální hranulyantom elastický Way šindele. Tento materiál není vhodný pro nátěr, protože má složitou konfiguraci střechy. Doba jeho služby je nejméně 20 let.

Měkká dlažba je obdélníkový nebo šestiúhelníkový tenký obklad. Když jsou vyrobeny na bázi skleněných vláken, nejprve naneste asfalt a poté minerální prášek.

Barevná škála měkkých dlaždic je velmi různorodá. Tento materiál válce je roven 1 m dlouhé, 300-350 mm široké a tloušťka je 3-4 mm. Práce s ním následujícím způsobem: nejprve se umístí na pevné podlahy a pak fixoványpomocí samolepící vrstvy a nehtů. Z celkové plochy je tato vrstva 50-60%. Samolepicí povrch pravoúhlých dlaždic je oproti šestiúhelníku o něco větší.

Při instalaci střechy z měkké dlažby je nutné pokládat hydroizolační vrstvu z role materiálu.