Art Deco - Designer kuchyňské řešení - dekor a interiérový design

 • Kuchyně je jednou z nejdůležitějších oblastí v domově každé osoby a nemůžete ji nechat v klidu z hlediska rozhodnutí o návrhu. Je nutné pečlivě přemýšlet nad všemi maličkostmi, aby to potěšilo pohled a hostesku a hosty a zbytek obyvatel domu. Zde je naprosto nezbytná přítomnost maximálního komfortu, pohodlí a funkčnosti.

  Ve stylu art deco je vynikajícím příkladem designu kuchyně. Je elegantní, luxusní a mimořádné, protože pojme a kombinuje vše, co se v zásadě může zdát nemožné kombinovat. Při výběru art deco stojí za to připomenout, že popírá maximalismus, askezi a upřednostňuje obsah rafinovanosti a starožitných poznámek.

  Takový styl je však poměrně nákladným potěšením, protože se jedná o výrazný rozdíl - použití drahých materiálů, nábytku a dekorace.

  Toto je skutečné ztělesnění minulosti. On ztělesnil v umění starověku a harmonicky se sjednotil v moderním a neoklasicismu s přidáním modernosti a nové funkce. Přísné formy, expresivní linie, luxusní, a proto drahé materiály, stejně jako zavedení pohodlí, útulnost a elegantní.

  Art deco "potřebuje" starožitný a starožitný nábytek, neobvyklý dekor a umělecké předměty. Co nejvíce možných nestandardních kombinací a žádný kaleidoskop stylistiky.

  Pokud si vezmete pracovní část kuchyně, je dostatek přítomného funkčního nábytku, přímých linek a aktuálních detailů, a v jídelně umístěte stůl uklizený v elegantním ubrusu, jinými slovy ve stylu drahýchgurmánské restaurace.

  Volba stylu Art Deco pro uspořádání místnosti se obvykle řídí těmito materiály: leštěné nebo lakované dřevo, hliník, nerezová ocel, sklo, pravá kůže, keramická dlažba z umělého nebo přírodního kamene a samozřejmě textilie a je to monotónní jemné hedvábí a satén.

  Zrcadla - jeden z prvků tohoto stylu. Atraktivní a solidní vzhled jako dekorace stěn, stropů a nábytkových zrcadel. Stojí za to vzít v úvahu skutečnost, že povrch zrcadla po krátké době je znečištěný a ztrácí svůj lesk, a proto není žádoucí zavádět zrcadlový povrch do pracovní části kuchyně. Ale použití zrcadel v jídelně na místě a dokonce vypadá skvěle umístění takové zpracování v oblasti celé zdi. S využitím výše uvedených metod, můžete znovu vytvořit kuchyni doslova dech beroucí duch vaší věrnosti a krásy!

  Mimochodem, můžete si také koupit umyvadlo v kuchyni z umělého kamene. Takový dřez je vhodný pro všechny dyzne, kromě toho, že přírodní materiály získávají na popularitě. Kromě toho, kamenný dřez vždy vypadá nádherně a pevně.