Bimetalové topné radiátory Global stail

Obsah
 1. Obsah
 2. Klíčové vlastnosti?
 3. O výrobci?
 4. Montáž?
 5. Videa?

Obsah

 • Klíčové vlastnosti
 • O výrobci
 • Montáž
 • Video

Globální styl : Pozitivní recenze uživatelů - Nejlepší doporučení

Mnoho odborníků, radiátorů této značky (Global) je považováno za nejvhodnější pro Rusko. Všechny bimetalické (i hliníkové) modely radiátorů Global jsou přizpůsobeny přísným ruským provozním podmínkám.

Moderní topná tělesa značky Global Style Extra se vyznačují odborníky na vytápění a samotnými spotřebiteli, kteří mají vysoké vlastnosti, jako je pracovní tlak (v číslech 35 atm.), A tlak (tlak 52 atm.). Často jsou doposud doporučovány jako jeden z nejlepších bimetalických radiátorů. Nazývají se bimetalicky, například vnitřní konstrukce těchto baterií, přímo kontaktujících kapalné chladivo, je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, vnějších konstrukcí - z hliníku.

Klíčové vlastnosti?

 • Globální radiátory, založené na uživatelských recenzích, jsou atraktivní pro svůj vzhled, což je důležité pro jednotlivé domy, kde majitelé často přikládají zvláštní význam celkovému stylu prostor a spotřebičů, neměli by, pokud je to možné, kazit celkový vzhled. Bimetal Global baterie mají tzv. Klasický design v moderním evropském stylu a splňují náročnou chuť.
 • Globální stylistiku zaznamenávají odborníciTaké vysoká kvalita povrchové úpravy.
 • Baterie mají zvýšený průměr mezikolektorové trubice.
 • Přístroj poskytuje pohodlný režim vytápění. Jednotka Global Style Extra kombinuje výhody dvou kovů najednou, které se používají při výrobě topných systémů: oceli a hliníku.

O výrobci?

Díky mnoha technickým řešením se společnosti GLOBAL podařilo dosáhnout nejen nové úrovně instrumentace, ale také získat popularitu v mnoha zemích světa, včetně Ruska

.

Teritoriálně se zařízení na výrobu topných spotřebičů Global (Global) nachází ve městě Rhone v Itálii v provincii Bergamo. Přibližně 40 procent svých výrobků prodává společnost na místě - domácí trh v Itálii má tolik absorbovaných topných baterií a zbývajících 60 procent objemu se prodává ve 35 zemích. Evropa a Rusko, které s firmou Global spolupracují od roku 1994, mají samozřejmě klíčový význam a společnost má bohatou historii a bohaté zkušenosti s používáním hliníkových radiátorů v různých topných systémech s různými vlastnostmi: včetně nestability tlaku, nízké kvality nosiče tepla. Provedené výzkumy a praktický vývoj přinesly ovoce: hliníkové radiátory byly speciálně připraveny a upraveny pro provoz v ruských vytápěcích systémech, technický úspěch Global, stejně jako její komerční úspěch, lze nazvat vývojem a výrobou plně bimetalického (ze dvou kovů: oceli a hliníku).sekční radiátor značky STYLE. Díky technickým inovacím se GLOBAL podařilo nejen dosáhnout zcela jiné úrovně výroby zařízení, ale také získat širokou popularitu po celém světě.
Bimetalická zařízení společnosti Global jsou v současné době reprezentována třemi základními modely: Global Style, Global Style Plus a Global Style Extra.

Všechny modely ze závodu jsou opatřeny dvojicí sekcí (od 6 do 14), avšak v případě potřeby jsou vyrobeny s libovolným číslem. Globální zařízení mají pěknou barvu slonoviny - Ral 9010. Důležitou vlastností baterií řady Global Style je přítomnost jádra z pevného jádra, zapuštěného do hliníkové slitiny, což umožňuje použití těchto zařízení doslova v jakémkoliv systému.

Vnitřní části radiátoru Global mají tloušťku 2,5 mm, což je srovnatelné s tloušťkou potrubí v topných systémech. Pracovní tlak jakéhokoliv modelu z celého rozsahu - 35 atm. Tlak tlaku je 52,5 atm.
Není divu, že se globální radiátory staly pro ruské spotřebitele téměř jedničkou.

Montáž?

Obvykle se jedná o obtížnou záležitost v případě radiátorů, které společnost Global Steel značně usnadňuje dostupnost originální montážní sady. Musíte znát pouze průměr potrubí. Celá řada Global Style má ruské certifikáty shody. Globální spotřebiče mají obvykle 2-letou záruku od okamžiku prodeje.

Bimetalický radiátor Global Style Plus 350 jetrvanlivé zařízení této série.

Přístroje jsou vhodné pro použití v autonomních domech a chatách, s vlastním topným okruhem a v centralizovaných systémech. Zařízení typu Global Style Plus 350 se skládají z horizontálních palců a vertikálních, asi 9 mm ocelových trubek. Množství chladiva procházejícího bimetalovými otopnými tělesy Style Plus za jednotku času, které je mnohem menší než u hliníkových radiátorů. To vše umožňuje mnohem rychlejší reakci na řídicí povely, dodávané s aretačními a regulačními ventily, což zase umožňuje udržovat komfortní teploty v každé místnosti. Kompaktní, výškové radiátory Global Style Plus 350 s celkovým výkonem 425 mm umožňují řešit problém vytápění v místnostech s nízkoúrovňovými parapety o výšce nejméně 630 mm. Je lepší instalovat uzavírací a regulační ventily na radiátory značky Global Style Plus a na celou řadu zařízení Global Style. Jako uzavírací ventil je nutné použít speciální kulové kohouty, s montáží na přívod potrubí a "otáčení" - tak, aby v případě potřeby bylo možné radiátory demontovat, např. V případě, že je nutné provést preventivní práce nebo aktualizovat povrch stěn na topném zařízení.

Videa?