Bimetalové topné radiátory Rifar - uživatelské recenze a objektivní realita

Obsah
  1. Obsah
  2. Recenze o radiátorech Rifar monolit?
  3. Připojení radiátorů Rifarův monolit - komplexní případ (video)?
  4. Cena?
  5. Další oblíbené modely bimetalových topných těles Rifar
  6. Základna RIFAR

Obsah

  • Recenze o radiátorech Rifar monolit
  • Připojení radiátorů Rifar monolit - komplexní případ (video)
  • Cena
  • \ t

Bimetalové radiátory - což je lepší?

Radiátory Rifar mají poměrně rozsáhlou řadu modelů. Bimetalické baterie Rifar monolit v něm lze nazvat jednou z nejoblíbenějších pozic na trhu radiátorových zařízení

Při instalaci topného systému v domě nevyhnutelně čelíme závažnosti problémů a problému výběru těchto nebo jiných zařízení a prvků. A zde se stává důležitým všechno. Dokonce i druh "maličkosti" jako oprava ve skutečnosti není maličkost, záleží na síle systému. Co říci o takových klíčových zařízeních jako radiátory. Mnozí dnes rozhodují ve prospěch takových výrobků, jako jsoubimetalové radiátory Rifar , které reagují na jejich vlastnosti v domácnosti poměrně vysoko.

Dnes Rifar skutečně prodává mnoho různých modelů stejného jména. Některé se používají v komplexech s malými zátěžími, zatímco jiné se používají ve velkých průmyslových zařízeních. Jednou z nejoblíbenějších pozic v sestavě Rifar jsou radiátory Rifar monolith, jejichž recenze spotřebitelé velmi výmluvně hovoří.pro sebe.

Recenze o radiátorech Rifar monolith?

Nejprve je o těchto modelech málo objektivních informací.

Radiátor Rifarův monolit v sekci

Radiátory Rifar monolit je považován za nový typ zařízení a liší se od ostatních výrobků této značky. Vnější rozdíly však nezaznamenáte. Protože hlavní důstojnost je skrytá uvnitř. Nosič tepla prochází ocelovými speciálními kanály, které jsou navzájem spojeny svařováním v jediné (monolitické) konstrukci, která je nerozebíratelná. Riziko úniku tímto způsobem je sníženo na minimální, téměř nulovou pravděpodobnost.

Alexander R., elektrotechnik:

Pokud jde o přestup tepla monolitního útesu, je vysoký. Tato kvalita je dosažena především díky speciální geometrii teplosměnných ploch. Hliník v tomto případě také přispívá pozitivně.

Fedor K., Návrhář:

Inženýrsko-projekční jednotky ve vlastnictví nových radiátorů Rifar mají řadu výhod. Jeden z nich má dlouhou životnost. Asi čtvrt století, který tvrdí, výrobce, já nevím, nekontroloval, a možnost takové nebylo - zařízení je poměrně mladý! Ale myslím, že o tom něco samo o sobě říká - ale společnost Rifar je již dlouho na trhu radiátorů a tyto sliby nerozdělovala a pochybuji, že by to zničilo jeho reputaci jako prázdná trhlina.

Sergej Ivanovič, hlavní inženýr:

Proč jsou Rifarské monolity žádané? Za prvé, nízká cena. Za druhé,možnost zapomenout na omezení na nosiči tepla - modely umožňují používání populární nemrznoucí směsi v populaci

Chci upozornit na to, že kanály, kterými se chladivo pohybuje, protože nejsou z jednoduché oceli, ale s antikorozními prostředky. A velikost se nezvyšovala, jak se to děje. Zůstávají běžné jako v běžných domácnostech.

Nicholas V.:

Mezi sekcemi nejsou žádné body, jedná se o monolit a krásný! A chová se dobře s jakýmkoliv chladivem, nemrznoucí směs je zajímavá pro mnoho - a vůbec žádné problémy. Používám nemrznoucí chladiva.

Kostya:

Síla v monolitu útesu - třída! A cena vyhovuje tomu, co je potřeba! Radiátory udržují tlak na 150 atm. Testy byly prováděny tamponem. Nosič tepla byl napájen na 130 stupňů! Kam jít! Jsou to dobrá čísla v porovnání s ostatními.

Leonid Yariv:

Díky profesionálnímu výpočtu radiačních a konvekčních radiátorů lze Rifar Monolith použít v různých budovách. A dům, továrna a škola s nemocnicí. Při instalaci nepotřebujete žádné adaptéry různých řezbářských prací - vpravo - vlevo. Standardní připojení zaručuje snadnou a rychlou instalaci!

Anna Ivanovna:

A máme něco špatného v teple, v loňském roce, v pohodě. vzduch mu řekl, aby se zbavil, muž to udělal, ale nepomohlo to!

Viktor Sergeevich:

Hlavní výhodou monitorů v radiátorech je, že poměr energie vyzařování a konvekce v nich je optimální! Ale aby se dobře zahřál, je to nutnénainstalovat specialisty, a pak často důvěřujeme hackerům, pak bojovat!

Připojení radiátorů Rifarův monolit je komplikovaný případ (video)?

Cena?

Dvě slova o ceně. Cena je určena modelem. Monolith 500 stojí asi 19,5 USD za sekci. Monolith 350 bude stát méně - asi 19 dolarů. Ale opět, jako štěstí, ceny od dodavatelů se mohou lišit od cen doporučených výrobcem. Takže to je více, aby se navigovat.

Další oblíbené modely bimetalových topných těles Rifar

Je jasné, že na monolit svět nepřiblížil klín. Koupit lidi ochotně a jiné modely Rifar.

Základna RIFAR

Na lince jsou tři modely, které se liší ve své vzdálenosti. 500 mm, 350 mm a 200 mm

Model RIFAR Base 500 - Vzhledem ke svému vysokému výkonu jsou často vybírány k ohřevu velkých a ne příliš dobře izolovaných prostor. V každé sekci jsou trubky z dobré oceli. V souladu s tím
jsou výrobky monolitické a trvanlivé díky spolehlivému odlévání, trvanlivé. Mají tenké žebro, které je navzdory nalití hliníkové slitiny skladováno, a tím i vysoký tepelný výkon.
Nejmenší model má interaxiální vzdálenost 200 mm.

V místnostech s nízkými stropy jsou častěji používány modely s menším výkonem s mezilehlými vzdálenostmi 200 mm a 350 mm.