Bourgeois v garáži vlastními rukama

Vlastníci automobilů nebo skladů uložených v suterénu garáže, jak nikdo jiný oceňuje, a pochopit, že je třeba tuto nebytovou, ale často používanou místnost vytápět. V tomto článku budeme hovořit o vytvoření buržoazie v garáži vlastníma rukama. Pokud budete potřebovat buržoazní koupel, přečtěte si o tom i na našich stránkách.

Garáže jsou konstruovány převážně z pěnových bloků a cihel a brána je převážně vyrobena z oceli. V nevytápěných garážích, v zimě, polyester je často tvořen na podlaze, na stěnách, v takových podmínkách, kov auta je více pravděpodobný, že koroduje, produkty zamrznou nebo kazí se vlhkostí. A je-li garáž připojena k soukromému domu, pak je nutné strávit benzín denně, aby se zahřál motor, ztrácí čas na to a benzín.

Všechny tyto problémy jsou schopny vyřešit kompaktní kovový sporák, který pracuje na jakémkoli pevném palivu. V tomto případě není nutné jej připojovat ke zdroji elektřiny, pec je zcela netěkavá. A sbírejte je vlastníma rukama z použitých lahví nebo plechů ze železa a instalujte v garáži je poměrně snadné, stačí mít jen potřebné nástroje a schopnost s nimi zacházet.

Obsah
 1. Vlastnosti vytápění garáží
 2. Bourgeois z cihly vlastními rukama
 3. Podrobný návod buržoazního zdiva
 4. Drovnitsa

Vlastnosti vytápění garáží

Než postavíte kamna, musíte vybavit garáž s dobrým větráním, nezapomeňte se postarat o oheňbezpečnost, odstranění všech hořlavých kapalin a materiálů od budoucí buržoazie, vybavení dřeva a návrh konstrukce pece tak, aby byl otvor pece daleko od auta.

Bourgeois z cihel vlastními rukama

Kovové pece jsou levné a kompaktní, ale vzhledem k vysokým teplotám ocel rychle shoří a pec selhává, což vyžaduje opravu. Zčervenalý červený povrch je navíc příčinou popálenin a požárů.

Další věc je cihlová buržoazie. Jeho výhody:

 • - Taková kamna zabírají mnohem méně místa a váží méně než jakákoli jiná kamenná trouba.
 • - Cihla lépe hromadí teplo, místnost se ohřívá rovnoměrněji a poté, co se práce ochladí, pomalejší.
 • - Pec je netěkavá.
 • - Účinnost pece je vyšší než u podobného kovu.

Příprava pro pokládku

\ t

Před zahájením výstavby je nutné zvolit místo pro buržoazii a postarat se o požární bezpečnost. Pro úsporu místa v garáži je nejlepší umístit kamna do blízkosti zdi. Ale zároveň by jeho umístění nemělo zasahovat do instalace dlouhého komína, topného prostoru garáže. V opačném případě dojde ke ztrátě tepla. Za kamenem na zdi musíte buď připevnit tlustý kus železného plechu, nebo omítku s tlustou vrstvou.

Nadace

Na základně je instalována cihlová buržoazie v garáži. Pro tento kopat malé základy jámy. Obvod jámy je roven obvodu pece plus 50-70 cm.

Pro stavbu základubude nutné:drcený kámen a písek, cement,nádoba pro míchání roztoku, vody, vodotěsného materiálu, lopaty, úrovně budovy a svinovací metr. Když je vše připraveno, začnemepráce :

 • Vyhoďte jámu obdélníkového tvaru, hloubku půl metru.
 • Převalte se na dno směsi písku a jemného štěrku, namočte směs vodou, beranem.
 • Položte vrstvu drceného kamene v tloušťce 15 cm, opět se hromadí.
 • Smícháme roztok 1 dílu cementu, stejného množství vody a tří částí písku. Výsledná směs se nalije na vrstvu drceného kamene, zváží a vyčkává, až den úplně vyschne.
 • Zmrazený cement pokrýt několika vrstvami vodotěsného materiálu, který zabrání působení vlhkosti z půdy na konstrukci pece.
 • Pokládka pece - buržoazní v garáži vlastníma rukama

  Materiály a nástroje pro zdivo pecí:

  • - ohnivzdorné cihly;
  • - jíl, písek, voda (roztok jílu by se neměl rozpadat ani šířit, musí být zkontrolován předem, před zahájením práce);
  • - stěrka;
  • - krajka (svah);
  • - kladivo;
  • - úroveň konstrukce a svinovací metr;
  • - kovové prvky, kovový nůž (nebo bulharský) a svařovací stroj (plechy a tyče, z nichž budou vyrobeny dveře, markýzy, západky, rošty).

  Podrobná výuka buržoazního zdiva

 • Zdivo cihly se provádí podle objednávky úředníka. Takové schéma představuje horizontální části pece, které odrážejí počet a umístění cihly v každém z řad zdiva.
 • První řada cihel je umístěna na hraně a pečlivě kontroluje vodorovnou polohu. Druhá řada je také pevná, ale cihla je již umístěna na druhé straně.
 • Pro kontrolu svislosti pece od stropu do rohů připevněte chrám. Nedovolí vám umístit zdivo do strany a vytvořit zkosení designu.
 • Další několik řad cihel se pokládá tak, aby se vytvořily stěny a prostor mezi nimi. Tento prostor je určen pro sběr popela a popela. Na podlaze bude umístěna mřížková mřížka. A z čelní strany budou kovové dveře (foukané), určené k regulaci ponoru v peci a pohodlí čištění pece z produktů spalování. Dveře jsou vyrobeny z ocelového plechu dostatečné tloušťky, přivařeny k němu přístřešky (smyčky) a rukojeti. Upevňovací prvky vyrábějí, upínají cihlové kovové upevnění - tlapky a upínají je na stejný kovový drát, drží dvířka, pro těsnost na vnitřní straně dveří upevněte azbestový kabel.
 • Gril mříže lze zakoupit v hotové formě nebo vyrobit vlastníma rukama, pokud existuje svařovací stroj a několik tvarovek. Z podélných a příčných kovových tyčí sbírejte rošt, který je naskládán uvnitř pece (řada 5) bez upevnění roztoku, podélné otvory v roštu musí směřovat ke dveřím.
 • Po položení roštu se vytvoří zdivo požárního prostoru. Pokud je pec malá, pak se bude muset častěji vyhazovat dříví nebo uhlí. Pec je zavřena dveřmi. Její výrobní a instalační procespodobně jako u dveří popelové komory (7-9 řad).
 • Dále položte sadu pecí (místo cihlové klenby pece můžete umístit plech ze železa a použít ho jako kamna v garáži) a přivést na jednu ze stěn pece silnou stěnu kovové trubky, která bude ohřívat garáž. Část trubky je vložena do zdiva a upevněna roztokem. Pokud trubka není integrální, spojují spojky (svorky) s tepelně izolační vrstvou nebo pomocí svařovacího stroje. Hermetické švy jsou velmi důležité. V případě porušení těsnosti garáže bude kouř a výměna tepla bude přerušena.
 • Trubka je vytažena přes střechu nebo jednu z garážových stěn na ulici a je dostatečně vysoká, aby zajistila normální průtok. Aby se snížily tepelné ztráty, vnější část trubky se otáčí vrstvou izolačního materiálu (například skla) a na vrchol se položí ještě jedna trubka většího průměru. Pro ochranu před srážkami a nečistotami v horní části komína je svařen kovový kužel (houba).
 • Drovnica

  Burza v garáži je spalována uhlí, palivovým dřívím nebo palivovými briketami. Všechny tyto druhy paliva vyžadují místo skladování. Je důležité, aby palivo bylo suché, jinak bude spalovat kondenzát, který se vysráží na trubkách a sazích, a tepelná energie nebude vynaložena na vytápění místnosti, ale na odpařování vlhkosti.

  Drovnyts jsou vyrobeny z litiny, oceli a dokonce i kůže. Kapacita pro skladování může být prostorná nádrž, kovová krabička nebo velká kožená taška. Objem dverntsizávisí na frekvenci používání pece a množství skladovaném v garáži paliva.

  Drovnitsy umístěné mimo prostory by měly chránit dřevo před vlhkostí a pronikáním nečistot, hlodavců. Uvnitř podkroví se drnov nachází v určité vzdálenosti od pece, jeho funkce - kompaktní skladování palivového dříví a redukce nečistot a úlomků z nich.

  Dvorets pro svou garáž dělá ruce ze sady svařovaných tyčí, sítí a plechů z kovu, řezaných a zakřivených jednotlivými náčrty. Jak správně vařit kamna s uhlím, přečtěte si v následujících článcích.