Čerpadla pro nucené čištění odpadních vod

Čerpadla pro nucenou kanalizaci umožňují instalovat instalatérské práce v jakémkoliv místě domu, bez ohledu na úroveň septiků, výstup z stoupačky. díky nim je možné využít vodu ve sklepě, soklu, v podzemních prostorách uspořádat saunu, lázeňský dům, pracovní místnost s koupelnou, sprchu, garáž s podložkou na mytí auta. Instalace přesune požadované množství šedého odpadu douliční septiky . Všechna tato čerpadla jsou rozdělena do skupin, z nichž první zahrnuje modely určené k vypouštění jednoho sanitárního zařízení (častěji WC), druhá skupina obsahuje výkonnější instalace, zvládá objemy několika zařízení.

Obsah
  1. Čerpadla pro nucené kanalizace Wilo
  2. Čerpadla pro nucenou kanalizaci Grundfos
  3. Čerpadlo pro nucené splašky Speroni
  4. Vnější nucená čerpadla

Čerpadla pro nucené kanalizace Wilo

Společnost vyrábí kompaktní čerpadla Wilo, která se snadno instalují nezávisle, majíuhlíkový filtr , který necítí kanalizaci v domě. Po montáži je přístroj připraven k použití, není třeba provádět žádnou údržbu ani školení. Kompaktní ergonomický design, přizpůsobení domácímu elektrickému systému, samo-zhutňovací manžeta je vhodná pro domácího průvodce.

Tělo nelze skrýt, dokonale zapadá do interiéru koupelny, kuchyně, koupelny. Jedna tryska o délce 100 mm slouží pro odtoky WC, dvě pro dřezy, vany, sprchy, myčky, pračky. Nádrž je určena pro 17 litrůzařízení je součástí dodávky 2,6 litru. úspory elektrické energie se dosahují periodickými inkluzemi.

U tohoto typu nuceného čerpadla odpadních vod je možné použít externí kanalizaci až do septiku 50 mm

.

Čerpadla pro nucené kanalizace Grundfos

Společnost vyrábí nucená odpadní čerpadla Grundfos pro toaletu Sololift (WC model), sprchu, umyvadla (D-3), celé koupelny (PWC-3), kuchyně (C-3), další modely. V prvním případě je zařízení připevněno k podlaze za toaletou, spotřebovává 0,5 kW, snadno odstraňuje toaletní papír, výkaly. Zařízení pro několik přístrojů jsou výkonnější, mají několik vstupních trysek, mohou se umyt šedými odtoky a černou, rozdělit do kanalizačních systémů. Používají se zde velké nádrže, při naplnění až 1/3 kapacity se kapalina čerpá. Spotřeba elektrické energie se mírně zvyšuje, ekonomický režim umožňuje snížit spotřebu elektřiny.

Čerpadlo pro nucené splašky Speroni

Speroni uvádí na trh Eco Lift WC 560, čtyřproudou nádrž: tři pro šedé odtoky, jednu pro toaletu. Údržba zařízení na vysoké úrovni - stačí napravit horní kryt. Hladina hluku je omezena na 58 dB, nízká spotřeba energie, kompaktní design, uživatelsky příjemný.

Vnější čerpadla pro nucené čištění odpadních vod

Odpadní voda je čerpána z vnějšího kolektoru, nejlépe ponornými čerpadly. Vydává společnost:

  • Řada Grundfos EF, DP, pouze pro teplé neagresivní kapaliny, upevněníspojka potrubí, přírubové spojení, ochrana motoru předinstalovaná
  • Ebra - Pravá linka pro hloubku 10 metrů, částice 25 mm, teplá voda, ochrana proti přetížení, řada DW pro velké frakce, nečistoty, vestavěné ovládání
  • Speroni - vícekanálové kolo určené pro ponor do 20 metrů, zabudovaný drtič
  • Lowara - pravítko Domo GRI - přívodní potrubí, hladký plovák, ochrana přetížení

Všechny tyto čerpací stanice zajišťují pohodlný provoz domácích odpadních vod bez ohledu na počet sanitární keramiky, její umístění v budově. Přidání nových nepředstavuje komplikace, zařízení je opravitelné, při zpracování slabého šumu šetří energii.