Co si vybrat toalety?

Při volbě dveří pro toaletu se opět domnívejte, že ve vlhkém vzduchu se aktivně rozvíjí spory o formu a povrch dveří nebude výjimkou při výběru místa bydliště. Krásné přírodní dřevěné dveře nejen začnou bobtnat pod vlivem vlhkého vzduchu. Jejich povrchy ztmavnou a budou pokryty nepříjemným bombardováním.

Netřeba dodávat, že to není estetické. Kromě toho, že odnáší od hostesky hodně sil a času: jedl do sebemenší nesrovnalosti v cíli, nájezd je špatně odstraněn. Povrch dveří po intenzivním čištění je rychle ztlumený a vyžaduje další zpracování.

Nejlepší dveře do toalety jsou plastové. Jeho kompaktní povrch nemá téměř žádné nepravidelnosti, snadno se omyje a vyznačuje se vysokou odolností proti působení chemických látek v domácnosti. Moderní dveře z umělých materiálů jsou atraktivní, mají různý tvar a jejich povrchy mohou napodobovat barvu a strukturu cenných přírodních dřevin.

Jednou z novinek posledních let jsou posuvné dveře na toaletu. Jejich design umožňuje výrazně snížit ztráty na obytných prostorech pro otevření jejich klasických protějšků. V otevřeném stavu se takové dveře obvykle odehrávají v prostoru mezi toaletou a koupelnou. Snadno a tiše se pohybuje po vodítku.

O něco více podrobností o velikosti dveří na toaletu. Jak jsme již zmínili, tato místnost je malá, takže vyžaduje instalaci dveří, jejichž velikostdle obecně uznávaného standardu je 600 mm (bez ohledu na dveřní box).

Bude obtížné nastavit větší velikost na šířku místnosti, i když je část přepážky zničena. Ale pokud, vzhledem k přilehlým prostorům, je možné provést sanaci toalety, spojit ji s koupelnou a získat moderní prostor v místnosti, je žádoucí instalovat širší vnitřní dveře na záchod.