Dekorace zahrady s abstraktním materiálem vlastními rukama

Jak učinit váš pozemek jedinečným, neobvyklým, jedinečným ve svém druhu? Nejjednodušší způsob, který je zaručen, bude vaše zahrada nebude vypadat jako ostatní - navrhování s různými dekorativní předměty. Hotový zahradní dekor lze samozřejmě zakoupit ve specializovaných prodejnách, ale není to obtížné a nezávisle, přidáním kapky fantazie, aby se ozdoby zahrady improvizovaného materiálu .Krásné a neobvyklé výrobky s vlastními rukama z improvizovaných materiálů mohou být vyrobeny z něčeho, dokonce i ze starých věcí, které přežily své termíny. Tak si neponáhlejte, abyste vyhazovali zbytečné koše, kufry, zahradní nářadí, hrnce a další předměty. Také pro zahradní dekor, různé přírodní prvky, které jsou doslova pod nohama, například piercing nebo kameny, jsou něco, co nevěnujete pozornost vůbec. Podívejte se na rutinu, známé věci s jinými očima - možná se stanou základem unikátních zahradních ozdob.

Obsah
 1. Obsah
 2. Zdobení zahrady vlastníma rukama z kamenů
 3. Neobvyklé nápady - tváře stromů
 4. Okrasná výzdoba zahrady z betonu nebo cementové malty
 5. Dekorace zahrady z plastových lahví
 6. Neobvyklé nápady na květinové záhony
 7. Zdobení zahrady vlastníma rukama: foto

Obsah

 • Zdobení zahrady vlastními kameny
 • \ t
 • Neobvyklé nápady - tváře stromů
 • Okrasná výzdoba zahrady z betonu nebo cementové malty
 • Zdobení zahrady z plastových lahví
 • \ t
 • Neobvyklé nápady prozáhon
 • Zdobení zahrady vlastníma rukama: foto

Zdobení zahrady vlastníma rukama z kamenů

\ t

Nejjednodušším řešením je výroba dekorativních prvků z kamenů. Pomocí obyčejných balvanů nebo velkých šindelů můžete dát doslova všechno od ozdobných plotů po záhony až po zvířecí postavy nebo pohádkové bytosti. Kromě toho kameny nelze jednoduše rozšířit, což jim dává určitý tvar, ale také barvy akrylové barvy trvalé. Pomocí tohoto jednoduchého způsobu můžete vytvořit jedinečné tvary, které už určitě nebudou nikdo.

Zábavná rodina sluncí

A existuje mnoho způsobů, jak přeměnit balvany! Například, můžete malovat kameny ve světle růžových tónech a bílé akrylátové dekorační pruhy. A co nápad vytvořit stylové graffiti? Nebo rozprostřená po zahradě rodina berušek s hladkými oblázky?

Po zvládnutí jednoduché techniky kreslení na kameny, bude vaše zahrada naplněna nádhernými obyvateli: želvy, ježci, šneci, koťata a psi, se proměnil v glomerulus.

Relaxační kamenné kotě

\ t

Neobvyklé nápady - tváře stromů

Nebo možná chcete každému stromu dát originalitu a odměnit ho jedinečnou "osobou"? V ideálním případě, pokud detaily pro oči, nos a ústa jsou řezané ze dřeva nebo překližky, "osoba" bude vypadat nejvíce reprezentativní. Pro jednodušší možnost, můžete si vzít hlíny, listy rostlin, knoflíky, korálky, barevný papír. Připojit kvytvoření „osobnosti“ stromu dětí - pravděpodobně budou potěšeni!

Veselá tvář stromu

Okrasná výzdoba zahrady z betonu nebo cementové malty

\ t

Je čas hovořit o složitějších dekoracích - sochách stavebních řešení. Po každé konstrukci je vždy alespoň trochu písku a cementu. Proč je nepoužívat pro scenérie?

Výroba soch totiž ve skutečnosti není složitá věc. Podívejme se na příklad slunce z cementové malty.

Takže nejprve najdeme tvar v podobě polokoule - může to být například fotbalový míč, který je rozřezán na polovinu. Vnitřní povrch formy upevníme polyethylenem a vyplníme vnitřek cementové malty. Poté, co ztuhl, odstraníme téměř hotové sochy a na jeho povrchu načrtneme křídou nebo tužkou čenich brouka, jeho křídla a kruhy.

Suterén slunečního svitu

\ t

Chcete-li ozdobit slunce, můžete použít barevné mozaiky řezané z běžné keramické dlaždice. Pomocí mozaikového lepidla se přilepí taková mozaika a praskliny mezi jednotlivými díly se otřou odpadem odpovídajících barev. Oči brouka budou vypadat jako skutečné, pokud pro ně vezmete brilantní brýle. To je ono - původní chyba je připravena! Stejným způsobem můžete udělat i další obyvatele zahrady.

Připravená beruška z cementové malty

Dekorace zahrady z plastových lahví

Samozřejmě nemůžeme, ale zmínit se nejvícepopulární varianta zdobení místa - vytvoření ornamentu z plastových lahví. Co jen jeden z nich neudělá! Láhve mohou ohýbat, řezat, malovat. Kromě toho, že nepokazí ani teplo, ani zima, takže plast může být nazýván ideální materiál pro výrobu různých výrobků. Na vašich stránkách se mohou objevit tučňáci, trpaslíci, králíci, květiny a dokonce i africké palmy z plastových lahví.

Dekorace zahrady z plastových lahví - postava princezny-žáby

Neobvyklé nápady na květinové záhony

Můžete přizpůsobit různé staré věci, které se nepoužívají, záhony. V neproduktivním cedníku, rostlina nádherné ampelnut petuniya - vidět, co neobvyklá váza se stane. Původní kolo bude vypadat v místě, kde byly květiny přepravovány, a tak zapomněli ... A pokud se zeptáte souseda na jeho rezavého kozáka Kozáka, jaký rok je ve svém okolí a plánujete celý povrch retro auta s jasnými ročenkami, pak dostanete takový záhon, který se stane skutečným centrem pozornosti ve vaší zahradě.

Svazek retro automobilů

Dokonce i opotřebované boty se mohou stát neobvyklou zahradní ozdobou. Odstraňte z nich všechny nečistoty, očistěte je leštící kůží a natřete kovovým nátěrem. Uvnitř země a závod jeden-rok-staré rostliny - to bude velmi originální!

Dekorace pro zahradu staré boty

Podívejme se na některé další varianty výrobků, které vám umožní vytvořit v zahradě mimořádně útulnou atmosféru pro příjemné posezenívenkovní rekreace.

Zdobení zahrady vlastníma rukama: foto

Když vytváříte část svých snů, nebojte se fantazírovat a ztělesnit své nejodvážnější nápady tak, aby se vaše jasná a mnohotvárná osobnost odrazila ve vaší zahradě!

Viz články pro podobná témata:

 • Originální nápady pro zahradní a letní chaty - přímá představivost v zahradní zahradě
 • Dekorativní design a design studny v zemi
 • Vyberte květináče - fotografie a nápady na design
 • Zahradní figurky vlastními rukama - příklad výroby
 • Kvetoucí kameny - inovace v krajinářství
 • Dekorační zahradní a zahradní svítilny - výběr osvětlení pro zahradu