Dekorativní hřiště pro vaše ruce video

Dnes budeme hovořit o tom, jak ozdobit váš pozemkový pozemek a vytvořit si vlastní rukou vlastní rybník. To vám pomůže video tutorial a tipy z webu opravy bytu s vlastními rukama. Navrhujeme koupit plastovou nádobu na nádrž, vykopat ji do země a krásně ozdobit, dát malou fontánu a barevná světla, bude to vypadat skvěle! A co je nejdůležitější, záleží jen na vás, kde si vyberete místo, kde bude umělá nádrž umístěna, nejlépe v zahradě. Trávník v zemi by neměl být příliš slunečný, protože ultrafialové paprsky mají velmi rád řasy a jejich rozmanitost pak může zkazit estetický vzhled dekorativního rybníka.

Jak udělat rybník na zahradě s vlastními rukama

Je nutné zvolit místo tak, aby slunce nebylo více než čtyři - pět hodin denně, například v zahradě. A pokud jsou v rodině děti, zkuste z okénka jasně vidět dekorativní rybník. Pamatujte si, že to neudělejte v nížinách, protože na jaře se voda roztaví do umělého rybníka a ze silnic bude spousta škodlivých látek. Při kopání jámy pod plastovým jezírkem dávejte pozor, aby nedošlo k narušení obrysu, proto položte na zem plastový jezírko a po obvodu dřevěných kolíků obryjte obrys a začněte kopat. Při kopání vhodné jámy, zkuste jezírko, opláchněte, vyrovnejte a upevněte na okrajích půdy a písku. Ujistěte se, že odtok tak, že půda není sát. Doporučuje se zalévat půduKolem ozdobného zásobníku s hadicí na dlouhou dobu, pak znovu nalijte písek, zeminu a slámu.

Po tomto pokračujte k návrhu břehů umělých nádrží v venkovském domě, který děláte vlastními rukama. Video je na videu velmi jasně a krásně předvedeno. Můžete jemně ozdobit kameny, oblázky, štěrk a rostliny, jak je uvedeno na videu níže. Uprostřed můžete instalovat krásnou fontánu v podobě zvonku nebo gejzír s podsvícením. V tak krásném místě s potěšením přijde a zlatá rybka a dokonce i stříbrný kapr, a krásné lilie doplní kouzelnou krajinu. Dekorativní voda s fontánou si tak může vychutnat celé léto a užívat si dětí.

Video lekce samosběrná mini sazba pro dachu

Podělte se s námi o své zkušenosti a triky, možná to naši čtenáři udělají mimochodem.