Design kuchyně s erkerem: originalita a rafinovanost interiéru

Pod pojmem "erker" se rozumí taková část místnosti, která se opírá o fasádu. Je kulatý, mnohostranný nebo obdélníkový. Díky této vyčnívající části a zvětšenému prostoru pro okno, místnost (často kuchyně) přichází více světla. Často však dochází k problémům s interiérovým designem, protože lidé nevědí, že mají dobrý výkon. Design kuchyně s terasou, mezitím může být velmi zajímavý a vítězný.

Design kuchyně s foto erker

Obsah
  1. Vybereme si oblečení pro erker
  2. Barva a kontrast
  3. Pravidla uspořádání nábytku
  4. Organizace pracovního prostoru
  5. Vítězný styl je romantický

Vybereme si oblečení pro erker

Při výběru závěsu byste měli v tomto případě použít několik univerzálních tipů:

  • Vyvarujte se příliš tmavých barev. V opačném případě navíc světlo, které zaplní místnost kvůli přítomnosti reproduktoru, prostě nevstoupí do kuchyně.
  • Pro samotné okno zvolte záclony a odmítněte těžké závěsy. Pohled z erker by měl být lehký, vyhýbat se, jinak bude docházet k „nepořádku“.
  • Pro moderní interiéry budou žaluzie vynikajícími řešeními. Obecně lze interiér kuchyně s terasou uspořádat tak, aby místnost fungovala a funkce obývacího pokoje. Přísný design v tomto případě je dobrý, když se lidé zabývají vážným obchodem a často zvou domácí kolegy nebo partnery.

Barva a kontrast

Učasto se nacházejí domy řady p-44t s výčnělkem. A design kuchyně p44t s erkerem je často doporučován dělat naprosto lehké tóny. Existuje však další řešení: hrát na kontrastech.

Erker může být vyzdoben jako samostatný prostor, jedinou podmínkou bude jeho slučitelnost s hlavní místností.
Naproti tomu, nejen jiné barevné schéma, ale také přítomnost určitých ozdob, vzory mohou působit. Taková kuchyňka s erkerem bude vypadat velmi velkolepě a neobvykle.

Kuchyně P44t s erkerem

Pravidla pro uspořádání nábytku

Při distribuci nábytku v prostoru je stůl obvykle umístěn v blízkosti erker. Je to příjemné a pohodlné, protože místo, kde lidé sedí, je vždy dobře osvětleno ve dne. Existuje však jedno základní pravidlo: nábytek by neměl být blízko reproduktoru - pro posádku by měl být volný prostor.

Organizace pracovního prostoru

\ t

S malou plochou bytu je dobrou volbou vytvořit místo pro práci v kuchyni. Pokud dovolíte kuchyni s erkerem, pak naopak můžete umístit pracovní plochu. Pouze v tomto případě byste neměli umístit stolní počítač na stůl, je lepší použít notebook, který lze vyčistit. Kromě toho, v případě, že byt není vysoký, v prvním nebo třetím patře, měli byste přemýšlet o tom, zda chcete být neustále na recenzi kolemjdoucích.

Kuchyňský obývací pokoj s arkýřovým oknem

Vítězný styl - romantický

Obývací pokoj s kuchyní s krbem je obecně takový prostor, ve kterém si můžete myslet na spoustu zajímavýchpodrobnosti. Ale jedna z nejkrásnějších možností je považována za romantický styl. Světlý pokoj se spoustou vzduchu a světla se určitě stane oblíbeným místem pro rodiny a hosty.

PS A na dezert doporučuji sledovat video: Dům s erkerem. Design vlastníma rukama (ForumHouseTV)