Design kuchyně v Chruščově s plynovým sloupem: možnosti umístění plynového spotřebiče

Máte sloupec plynu? Proto se nemusíte obávat preventivních nebo nouzových odstavení horké vody. Přemýšlíte nad designem kuchyně v Chruščově s plynovým sloupem, vezměte v úvahu, že existují dva problémy - rozměry samotného zařízení a potřeba přidělení volného prostoru kolem něj pro přívod kyslíku.

Fotografie kuchyně design v Chruščov s plynovým sloupcem

Obsah
  1. Plynový sloup - úspěšně se vejde do interiéru
  2. Sloupec plynu v centru pozornosti
  3. Plynový sloup - skrýt před očima

Plynový sloup - dobře zapadající do interiéru

Zařízení je zpravidla umístěno na určeném místě a ne všichni majitelé jsou rozhodnuti změnit jeho polohu. Zejména proto, že velikost stěn a nedovolí žádnou globální transformaci. To také komplikuje design malé kuchyně.

Existují dvě varianty úspěšného rozhodnutí o zdobení sloupce:

  • Může být skryta před očima třetích stran.
  • Můžete ji umístit na displej.

Plynový sloup v bodovém světle

\ t

Foto malé kuchyně v Chruščově s plynovým sloupem

Samozřejmě, pokud chcete, aby sloup byl centrálním prvkem zdi, pak by mělo být zařízení samo o sobě vhodné. Výrobci nabízejí mnoho možností, které jsou vhodné pro jakékoliv řešení stylů. Hlavní pravidlo, v jehož provedení, design malé kuchyně v Chruščově s přítomností plynového sloupku bude ideální - kombinace zařízení s jinými předměty interiéru a kuchynětechnika.

Kombinace není pouze výňatek v jednom barevném gamutu. Je možné i barevný výběr, který by měl být přehnán některými malými detaily interiéru. Ale pamatujte, že pokud zvolíte jasnou barvu plynového sloupce, všechny ostatní masivní povrchy by měly být monochromatické, ale ideálně a zcela bílé. Vzhledem k tomu, velký počet barevných segmentů nebo dokonce pole jednoho jasného odstínu "vzdává" malý kuchyňský prostor ještě více.

Plynový sloup - skrýt před očima

\ t

Uspořádání kuchyně s plynovým sloupem

Pokud předchozí verze, se zaměřením na sloupec vám nevyhovuje, zamyslete se nad designem kuchyně v Chruščově, aby tato jednotka nebyla vůbec viditelná.

Jak na to? Tajné skříňky! Kuchyňské sety, naštěstí, nejsou v současné době stejný typ šablony sady skříní a nástěnných skříní. A i když se pod skříněmi dají dekontaminovat i velké ledničky, pak bude plynový sloup problémů ještě menší.

Při objednávání stěny dbejte na to, aby odborník měl velikost sloupu a jeho přesnou polohu na stěně - to je nezbytné pro zajištění bezpečného používání zařízení, protože přívod vzduchu musí být zcela volný. V opačném případě je velmi vysoké riziko kalení plamenem.

A opět nezapomeňte na velikosti samotné kuchyně, vyberte si lesklé fasády z moderních materiálů, ale ne masivní dřevěné povrchy.

PS A pro dezert doporučuji sledovat video: Jak vložit sloupec plynu