Design nápady pro dospívající pokoj

Místnost určená pro teenagera je prostor, který je rozdělen do studia, ložnice a dokonce i zájmového klubu. Tento rozdíl je dán tím, že tento pokoj je hlavním místem neustálého trávení času. Každá zóna je stejně důležitá. Proto je poměrně obtížné vybrat vhodný nábytek a řádně rozdělit prostor do potřebných prostor.

Každý detail designéra mladistvé místnosti by měl zdůraznit jedinečnost jeho majitele. Zároveň bychom neměli zapomínat na poznámky romantismu, protože ve věku 14-17 let probouzejí adolescenti ducha dobrodružství, romantismu, svobody, fantazie a naděje. Je to proto, že je poměrně obtížné vybavit místnost pro mládež, protože jsou zapotřebí určité dovednosti v oblasti designu. Zvažte některé nápady pro dospívající pokoje.

Pokud dítě v mladém věku nebere ohled na to, kde žije, pak při stárnutí vyjadřuje protest, který se odráží v interiéru místnosti. V tomto případě teenager přesně ví, co chce. Má určité sny a fantazie. Proto je důležitým prvkem uspořádání místnosti přítomnost vlastních "čipů".

Vytvořit originální design v nepřítomnosti hostitele je nepravděpodobné, že vyjde, tak se určitě poslouchat přání dítěte, a teprve pak udělat opravu.

Pravidla, která je třeba dodržovat při zavádění nápadů na design v dospívající místnosti

Při vytváření interiéru v adolescentní místnosti existují určitá univerzální pravidla:

1. Nejdůležitějším pravidlem je používání materiálů šetrných k životnímu prostředí. Navíc by měly býtSnadná údržba, snadné praní. K pokládání podlah je vhodný koberec nebo laminát. Kromě toho bude nejlepší pokládat dlaždice na koberce, takže původní kompozice bude uvolněna na podlahu. Používáte-li speciální textilní barvy, pak na monochromatickém koberci můžete zobrazit ohromující obraz. Díky tomuto obrázku nemůžete zažít místa, která se objevují spontánně.

2. Adolescenti mají často spoustu přátel, takže byste se měli postarat o jejich umístění. K vyřešení tohoto problému můžete použít velké množství měkkých polštářů. Vyplnění prostoru místnosti, by měly být položeny na podlaze. Pro tyto účely jsou vhodné i nábytkové transformátory nebo pece. Všimněte si, že nábytek by měl být kruhový.

3. Aby byl pokoj funkční, je nutný transformační nábytek. Je nutné v případě, kdy je nutné z lůžka rychle vytvořit sedadlo. Velký počet boxů pomůže skrýt všechny vaše věci a předměty. Tímto způsobem se můžete vyhnout zmatku. Proto bude užitečný tajemník. V dnešní době je myšlenka používání okenního parapetu jako stolu velmi populární.

4. Musíte nutně rozdělit místnost do několika zón (osobních a sociálních). Osobní místo musí být odděleno dělící deskou sádrokartonových desek nebo dřevěnou mřížkou s živými květy. Na těchto stránkách byste měli umístit postel, studijní stůl a nábytek nezbytný pro věci. Ve veřejném prostoru musíte ukázat hlavní vášně a úspěchy dítěte (ocenění, fotografie, knihy atd.).

5. Lepšíkreslit stěny v monochromatických odstínech bez jakýchkoliv výkresů. Koneckonců, s největší pravděpodobností budou skryty za plakáty a fotografiemi. Navíc není nutné používat banální materiál pro úpravu stěn. Stav majitele pokoje na tom záleží. Doporučuje se používat tekuté tapety, vysoce kvalitní barvy nebo tkaniny.

6. Strop vyžaduje zvláštní přístup. Nejlepší je vytvořit víceúrovňový design s podsvícením. V tomto světle změňte odstíny.

7. Díky víceúrovňovému návrháři se prostor zvětší. Také, aby nedošlo k nepořádku v místnosti používá falešné postele, které jsou obvykle umístěny nad stolem nebo pohovkou. Pódium se skrytými boxy vám také umožní zvýšit volný prostor.

8. Je nezbytné, aby ubytování v místnosti zohledňovalo sexuální charakteristiky obyvatel. Pro chlapce, minimalismus nebo hi-tech bude fit, dívky se budou cítit lehčí a rafinovanější. To je třeba vzít v úvahu při výběru závěsů, záclon, příček, nábytku.