Design obývacího pokoje s erkerem a krbem v soukromém domě

Erker - to není jen krásný výkon z vnějšku domu, ale také multifunkční kus prostoru navíc uvnitř. Pokud tento prostor správně porazíte, stane se skutečným vrcholem místnosti a dodá mu jedinečný vzhled. Takový výkon v obývacím pokoji soukromého domu vypadá obzvláště příznivě.

Návrh obývacího pokoje s erkerem a krbem v soukromém domě

Design obývacího pokoje s erkerem může být různorodý, ale nejpřínosnější bude romantický, „měkký“ styl nebo styl, který zahrnuje etnické motivy - tato rozhodnutí jsou nejpohodlnější, usnadňují odpočinek a relaxaci.

Obsah
  1. Barvy obývacího pokoje s erkerem
  2. Je-li krb
  3. Materiál

Barvy obývacího pokoje s zálivem

Obývací pokoj je obvykle určen pro odpočinek, rodinné a přátelské obědy a večeře. Všechno v této místnosti by mělo být naladěno na odpočinek a příjemnou zábavu. Erker také poskytuje dodatečné osvětlení a při navrhování je důležité tuto výhodu využít.

Návrh obývacího pokoje s erkerovou fotografií

Začněte barvou stezky. Pro takový obývací pokoj se doporučuje používat teplé barvy a nepostřehnutelné kresby. Pokud chcete podrobnosti, pak je lepší přidat na samém konci. Jinými slovy, místo tapety s živým vzorem je lepší zvolit monotónní verzi, ale aby se do místnosti daly další věci:

  • Hodiny;
  • figurky;
  • Fotografie uvnitř;
  • Malé slámy a jiné položky.

Pokud je krb

Konstrukce obývacího pokoje s krbem a krbem - to je nejsložitější varianta. Ohniště a arkýřové okno se stanou dvěma centrálními body místnosti a odnesou veškerou pozornost. Proto je nutné se vyvarovat mnoha jasných detailů, pozoruhodných barev nebo přeplněného nábytku.

Obývací pokoj s krbem a terasou

Postačí zařídit závěs se světelnými závěsy a u krbu vybavit roh čalouněným nábytkem - takže dva prvky budou použity funkčně a místnost neztratí atraktivní vzhled.

Materiál

V místnosti, kde je hodně světla, bude téměř jakýkoliv materiál vypadat dobře. Pokud chcete vytvořit opravdu útulný pokoj, pak byste měli vsadit na strom a dobré tkaniny.

Strom lze použít jako hlavní prvky (stůl, židle) a jako další (loketní opěrky na gauči, rámy na obrazy). Zvláštní pozornost by měla být věnována látce používané k dekoraci erker.

Design interiéru obývacího pokoje s erkerem

Design interiéru obývacího pokoje s erkerem v soukromém domě a bytě stále zahrnuje snadný a nenápadný design tohoto rohu. Proto je lepší zvolit transparentní, "vzduchové" tkaniny, které nenarušují pronikání světla a neshromažďují se ve velkém množství prachu, což značně ovlivní mikroklima v místnosti. Pokud to interiér dovolí, můžete použít okno žaluzie, aby se okno.

Když navrhujete obývací pokoj a pracujete s erkerem, musíte si pamatovat: erker "lucerna ve zdi" - vizuálnězvětšuje prostor místnosti, rozšiřuje prostor, dává obýváku okouzlující a slavnostní vzhled.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Bytová otázka - obývací pokoj s erkerem pro Lydii Skoblíkovou