Design WC: nápady a řešení

Jak ztrácíte čas na toaletě? Otázka není zdaleka prázdná: někdo čterecenze návěsů , někdo tam nese notebook a vytváří něco "svých snů, někdo čte" Pravdu "starým způsobem ... oh," Komsomolskaja Pravda ". To vše je obvykle způsobeno tím, že není zvláště žádoucí dívat se na vnitřek průměrné toalety: často se vůbec nezabývají, a pokud ano, pak na zbytkovém principu. Tento materiál "Světové stavby" je věnován "Chrámu početí" a jeho výzdobě.
Hlavním rysem této průměrné toalety je malá velikost. 1 * 2 metry, v některých případech ještě méně. Autor těchto řádků narazil hlavou o dveře v jedné ze záchodů - nepříznivý pocit. Pokud místnost nemůže být fyzicky rozšířena - může být provedena kosmeticky čelem ke stěnám a dlažba dlaždice lehké tóny. Dlaždice je dobrá, protože stoicky nese různé problémy jako vzorek použití detergentů na bázi chloru a je velmi snadno omyta. Podobné vlastnosti jsou vyrobeny z plastových panelů, ale mají schopnost stárnout (a poměrně rychle) a stát se ošklivými.
Dalším způsobem vizuálního rozšíření místnosti je vyzvednutí správného osvětlení. V některých vydáních časopisu "Hacker" nabídl instalovat blikající LED pod toaletu, aby hosté byli zajímavější navštívit WC. Samozřejmě, nenabídneme se hackerským radám, ale pro někoho se mohou zdát zajímavé. Osvětlení by mělo být mírné, což lze dosáhnout instalací několikažárovky s nízkým výkonem v rozích nebo v jednom středu. Je dokonce moudré dát "teplou podlahu", aby se návštěva stírání stala ještě příjemnější.
Vybírání dveří toalety je na vlastní zodpovědnosti. Za prvé, mělo by to být v souladu s vnitřkem chodby, kam jde. Za druhé musí odolávat vysoké vlhkosti, kterou vytváří toaleta. Nyní jsou dřevěné dveře speciálně navrženy pro místnosti s vysokou vlhkostí, takže se nemusíte bát, že se dveře nevejdou do klasického interiéru.
Téma dekorace toalety, výběr dlaždic (nebo ne dlaždice?), Jeho kreslení a mnohem více - zcela samostatné téma, budeme uvažovat samostatně. A teď pojďme spát, čekat na nové články, získat inspiraci od těch starých, budovat svůj život s "Světovou výstavbou"!