Design WC: výběr dlaždic

Nedávno, "Světová výstavba" měl článek o designu toalety, ve kterém jsme slíbili, že budeme určitě psát pokračování, ve kterém budeme říkat více o tom, jak vyzdobit toaletu. Samozřejmě si nenárokujeme titul chladných návrhářů (na rozdíl od těchto soudruhů:http://statom.ru/, které se zabývají registrací kanceláří), ale doufáme, že naše rady budou užitečné.
Začněme s tím, co jste řekl naposledy. Toaleta je obvykle - místnost je malá, takže je moudré ji alespoň vizuálně rozšířit, co se dá udělat a mít vše ve světlých barvách. Také v tomto případě, velká pomoc s přívěšky skříňky s matnými skleněnými dveřmi (tím více, jako obvykle na záchodě je alespoň nějaká skříňka, ve které něco leží).
O dlaždici. Tento článek bude vypadat spíše jako soubor myšlenek než příběh podobný: nápady jsou často protichůdné a je problematické je realizovat na malém náměstí. Zajímavostí je použití dlaždice stylizované pod parketami. Náhodní hosté budou šokováni (zejména pokud použijete mohutný lustr k osvětlení a pověsíte obrázek na zeď: bude tam jakýsi "aristokratický záchod"). Obraz na dlaždici malé velikosti toalety by měl být nečekaně velký, ale zároveň ne kontrastní. Jeden může položit si “mozaiku” vzor na podlaze používat dlaždici dvou barev: živý (například, oranžový) a tlumené mléko (vy můžete čerpat inspiraci od “pixel” zdi sovětu 16-příběhy, kde takový účineks použitím bílé a fialové dlaždice). Dlaždice studených odstínů a ušlechtilá plaketa starověku na výzdobě - ​​atributy toalety ve stylu rokoka. Obecně platí, že toaleta může být uspořádána v jakémkoli stylu, hlavní věc zde - touha vytvořit elegantní umění umění z nenáročných toalet (v tom smyslu, jak tomu rozumíte).
Kromě dlaždic mohou být stěny pokryty tapetou: vinyl nebo tzv. Praný. Stírání tapet - obecně, rozpočet kryt stěn, ne-li nátěr je triviální - jeho úplná absence. Na trhu se také prezentuje "tekutá tapeta" - speciální vodní omítka, která je pokryta lakem.
To vše doufáme, že naše nápady vám pomohou vytvořit toaletu tak, jak ji chcete vidět. Až do nového termínu!