Dlažba pro balkon

Dlažba pro balkón

\ t

Dlažba pro balkon, to je nepochybně nejoptimálnější, nejlevnější a praktický druh dokončování. Dlažba - hygienická a odolná podlahová krytina s vysokou vlhkostí, může vytvořit jakýkoliv interiérový balkon moderním a esteticky atraktivním. To dobře snáší vysoké provozní mechanické zatížení a náhlé změny teploty, je snadno umýt. Vzhledem ke své odolnosti a odolnosti proti opotřebení bude podlahová krytina z keramických dlaždic trvat déle než tucet let.

Pokud chcete rekonstruovat balkón lodžie, nebo provést přestavbu se spojením balkonu s místností, nezapomeňte na vhodnou úpravu podlahy. Nejvhodnější je v těchto případech pokládka dlažby na balkon. Je nutné si vybrat s přihlédnutím ke všem vlastnostem balkonové budovy.

1. Obrátili jste balkón do rovnocenné části místnosti, určené zdroji tepla, pak by dlaždice měla být totožná s podlahovou krytinou připojené části místnosti.

2. Pokud bude lodžie vytápěna, vyberte dlaždici, která má vysoký stupeň odolnosti vůči ohřevu.

Vřele doporučuji, aby zvážila a zastavit na levné kopie.

3. Není-li lodžie vytápěna, jsou při výběru podlahové krytiny kladeny otázky týkající se zejména ceny výrobku. Deska by měla mít vysoký stupeň stability vzhledem k extrémním teplotním výkyvům. Je nutné vzít v úvahu nalití lepidla, které je lépe transponováno tenkou dlažbou.nejvhodnější pro balkon. Je třeba také pečlivě vybrat lepidla.

4. Je třeba mít na paměti, že dlaždice pro balkon by neměla být kluzká, měla odolnost proti námraze. Pro tuto mrazuvzdornou keramickou žulu s povlakem, který chrání proti uklouznutí, není vhodný.

5. Kromě kvality samotné dlažby je také důležitý způsob pokládání povlaku. Přítomnost vzduchových bublin ve směsi lepidla přirozeně ovlivňuje trvanlivost povlaku. Přebytečná vlhkost, praskliny vytvořené bublinkami přispějí k vymačkání dlažby v zimě při mínusové teplotě. Lepidlo se nanáší tenkou vrstvou, podlaha před pokládkou by měla být pečlivě vyrovnána.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Pokládka dlaždic na balkóně