Drak s vlastníma rukama

drak vlastními rukama

Dat.vydání: 4-01-2014, 11:49

Drak, a to jeho vypuštění, je velmi populární a poměrně stará zábava. A had rád provozuje nejen děti, ale i dospělé. Popularita draka je tak vysoká, částečně protože to může být děláno nezávisle. Ale tady to stojí za zmínku, že i přes to, že většina lidí nyní kupuje letecké draci v obchodech a na trzích, i když tam byli ti, kteří mohou dělat kite plavby "na vlastní pěst."

Nejdříve musíte získat a připravit všechny potřebné nástroje a materiály. Potřebujete lehký hadřík, nylon, skleněné vlákno, proutěný kabel a šicí stroj. Kromě toho je třeba připravit velký stůl, tužku a nůžky.

První věc, kterou musíte udělat, je udělat značení pro řezání. To je dát hadřík na stůl a vyložit kontury budoucího hada na to. Aby to bylo jednodušší, bude nutné nejprve opravit hrany látky a pak už oslavovat. Mimochodem, je lepší si všimnout předem vloženého papíru.

Poté, co jsou obě křídla hadů řezána, musí být spojena oboustrannou páskou a poté k posílení spojení použijte výztužnou pásku. Měla by mít šířku rovnající se šířce chlopně a navíc procházet středem hada. Chcete-li pásku připevnit, je třeba ji přišit na papír pomocí psacího stroje. V tomto případě aplikujeme šev "klikatý".

K oříznutí hran budete muset použít podkladběhem kterého musíme postupovat put nylonové vlákno a odstranit ji z okrajů. Optimální tloušťka nitě je 2 mm.

Poté, co potřebujete k měření kapsu, a to silné a husté tkáně, které budou šít okraje a ve středu. Kapsy tkaniny, která bude sloužit jako místo k domu kování. Jednoduše řečeno steklotkanevyh místo pro instalaci trubek.
kapsy potřeba vzdálit od očekávání trubky. Je třeba, aby šít hrany.

Jakmile je kapsa šité na ně by mělo být provedeno otvory pro upevnění příčných trubek. Volání otvory mohou být použity prozhyhatelem a ohnutý drát se zahřívá na sporáku. V důsledku toho je třeba, aby dva otvory na bocích a středové kapsy. Pro posílení trubky pomocí pojistného kroužku.

Na konci zůstává nejtěžší, a to zavěšení nákladu. Musíte svázat několik pramenů rám ve správné poloze a na konci je svázat do hlavního lana.