Dřevěné nebo plastové dveře - co si vybrat?

Výběr dveří ve svém bytě, každý majitel musí položit otázku - co je třeba věnovat pozornost při výběru? A jak si koupit dveře, aby nedošlo k přeplacení zbytečné, ale ne ušetřit na hlavní?

Znát důležité vlastnosti plastových a dřevěných dveří, budete dělat správnou volbu a nepřeceňujte vlastnosti, které nejsou potřeba.

Dřevěné a plastové dveře: možnosti volby

Vnitřní dřevěné dveře

\ t

V interiéru je obvykle lepší instalovat dřevěné dveře. Navzdory měnící se módě po staletí zůstávají přirozenou výzdobou interiéru obývacího pokoje, stejně jako každou místnost, která zaplňuje energii přírodního dřeva.

Čelíme jim častěji. Základem je suchý, dobře udržovaný strom. Pro všechny ostatní, strom je stále vlastní a dostatečnou úroveň síly. Nejčastěji se pro výrobu dveří používá lepené dřevo.

Pokud jde o plastové dveře, nejpříjemnějším detailem je cena, která je mnohem nižší než cena stromu. Na rozdíl od dřevěných je však design plátna mnohem skromnější. Většina z nich se používá jako balkónové dveře nebo v různých hospodářských budovách.

Plast je poměrně trvanlivý materiál. Pokud je o něj řádně postaráno, bude sloužit více než jeden rok. Velký výběr způsobů, jak otevřít plastové dveře, nemůže, ale prosím.

Konstrukce posuvná nebo veslová, sklopná, posuvná, zvedací a posuvná, paralelně posuvná s výsuvným obloženímvolba je velká a pestrá. Oni se nerozpadají, pod vlivem vysoké vlhkosti ne bobtnat, umýt snadno.

Vzhledem k tomu, že plastové dveře jsou velmi těsné, je však nutné místnost co nejvíce větrat.

PS A pro dezert doporučuji sledovat video: Vytváření kopií dveří podle starých kreseb