Důležité jsou ekonomické elektrické kotle

Obsah
  1. Obsah
  2. Ekonomické vytápění elektřinou?
  3. Paralelní použití s ​​jinými zařízeními kotle?
  4. EOU kotle jako možnost vytápění?
  5. Ve vašich rukou (video)?

Obsah

  • Ekonomické vytápění elektřinou
  • Paralelní použití s ​​jinými kotlovými zařízeními
  • Kotle EOU jako možnost vytápění
  • s rukama (video)

Ekonomické vytápění elektřinou?

Celkový pohled na systém připojený k němu elektrickým topným kotlem

Pokud přemýšlíte o možnosti vytápění vašeho domova nebo vybudování jakéhokoli jiného účelu pomocí elektřiny, pak první úkol, který chcete vyřešit, bude přirozeně nalezen poměrně účinně a ekonomicky (ale zároveň spolehlivě), je žádoucí, aby byl malý (a topného zařízení, které je nejšetrnější k životnímu prostředí, schopné plnit úlohu autonomního systému.

Základním účelem těchto zařízení je ohřev chladiva v uzavřeném systému (může být otevřený i uzavřený) ohřevu vody všech prostor (domy, chaty, letní rezidence, byty, garáže, dílny různých druhů průmyslových, skladových a skladovacích prostor). ostatní prostory od velkých až po malé plochy, mimo oběhová čerpadla.

Paralelní použití s ​​jinými zařízeními kotle?

Kolik bude váš kotel jíst na průměrné elektřině závisí na řadě faktorů, především byste měli zvážit tepelné ztráty vašeho domova

Použití elektrických topných kotlů je možné (a někdy i žádoucí) paralelně s jinými kotli: například tuhým palivem nebo plynem.

Předpokládejme, že máte na místě plyn. Instalace a řádný provoz dvou kotlů: elektrické a plynové - umožní výrazně snížit náklady na vytápění místnosti.

Ve chvílích nedostatku plynu (takový účinek se stane, například, když tlak na síti je slabý) nebo vy jste překročili limit pro plyn - dobrý ekonomický kotel na elektřině (možná známá značka EOE) může být nejlepší volba. Díky vysoké účinnosti (cca 95-98%) je možné dosáhnout poměrně značných úspor. I při použití plynu v otopném systému je tedy pára různých kotlů oprávněná, v některých případech je to dokonce nutné.

EOU kotle jako možnost vytápění?

Jakmile jsme o této slavné značce hovořili výše, stojí za to se jí podrobněji zabývat. Podle výrobce jsou kotle EOI několikanásobně účinnější než kotle pracující na elektrických TEN.
Na běžných nákladech soutěží elektrodový kotel EOU s plynovými kotli, což přináší zjevné značné úspory při instalaci a uvádění do provozu topného systému, protože nevyžaduje velké množství peněz a času ve formě poněkud zakalených povolení. Na tomto základě výrobce kotlů EOU nazývá cenu svého vybavení „spravedlivou“ cenou a argumentuje tím, že je jedním z nejdražších v postavení na trhu vytápění CIS.
Elektrický kotel EOE nevyžaduje zvláštní požadavky na odvod tepla. Pokudukazatele vaší obvyklé vody v regionu se ve skutečnosti liší od požadavků, aby se dosáhlo optimální účinnosti, můžete tyto ukazatele udržet na požadovaných vlastnostech.
Vzhledem k nedostatku elektrických ohřívačů EOU pohyblivé prvky elektrod kotle je velmi trvanlivý.

Jak vidíte, systémy elektrodového ohřevu EOU jsou podle společnosti vhodné pro vytápění jednotlivých bytových domů (chalup) a chat, dílen, garáží, lázní a vytápění veřejných budov a staveb, průmyslových podniků, často tyto systémy lze nalézt na farmách a ve sklenících.

Pokud tedy hledáte kotle na vytápění, při plánování využití elektřiny se může stát vhodnou možností rozpočtu.

ve vašich rukou (video)?