Dům dřeva - výhody

 • Nosník je jedním z nejpoužívanějších materiálů při stavbě venkovských domů, jehož podrobnosti lze nalézt na adrese http://ibrus.ru/. To je dáno množstvím výhod tohoto materiálu před cihlou, pěnou nebo monolitem. Hlavní výhody dřevostavby lze připsat:

  • Malá hmotnost konstrukce z nosníku.

  • Ekologie stavby.

  • Optimální vlhkost a dobré větrání vzduchu uvnitř.

  • Snadná a snadná instalace dřevěného domu.

  • Možnost samostatné výstavby domu.

  Pojďme popsat výhody podrobněji.

  Hmotnost budovy je ze dřeva.

  Na stavbě s betonem nebo cihlou je někdy jednodušší dům ze dřeva. Pokud je pod cihlovou nebo betonovou budovou, měli byste kopat základy pásky. Pod dřevěným domem můžete vytvořit základ hromady. To téměř dvakrát snižuje čas a náklady práce na založení nadace. Pokud je dům na svahu nebo se říká, že země je plovák, je to významné plus.

  Ekologie stavby.

  Cihly, beton nebo pěnové bloky s časem uvolňují škodlivé látky do životního prostředí. V domě s paprsky není takový problém. Dřevo - nejšetrnější stavební materiál. Nevyvolává škodlivé látky do životního prostředí. Vynikající ochrana proti škodlivému záření.

  Optimální vlhkost a dobré větrání vzduchu uvnitř.

  Kvůli své struktuře strom přechází vnějším vzduchem do místnosti a odvádí oxid uhličitý z vnějšku. Proto v dřevěném domě vždyJe snadné dýchat a nevyžaduje další ventilační systémy. V betonových nebo cihlových domech je tento problém velmi aktuální. Bez větrání je tam vždycky spert, který není tak divný, protože to, co člověk žijící v takových domech cítí neustálým nepohodlím.

  Snadná a snadná instalace budovy z nosníku.

  Stěny domu z nosníku se montují za 2 týdny. Další 2 týdny na střeše, a teď za měsíc, dům je již stojí. Kromě rychlosti montáže tohoto domu je významnou výhodou relativně nízká cena jeho instalace. Montáž cihlové nebo betonové budovy je mnohem pracnější a dražší.

  Možnost samostatné výstavby domu.

  Dřevostavba je postavena s velmi jednoduchou technologií, která umožňuje její vlastní stavbu. K tomu je třeba mít jednoho nebo dvou asistentů, výkonný vrták, řetězovou pilu, sešívačku na stavbu, ruletu, konstrukci a hydraulické stupně.