Elektrický kultivátor CMI 700 VT: specifikace, ceny, video, fotky, recenze, popis

Pro pěstování půdy využívají pokročilí obyvatelé venkova a obyvatelé letišť domácí spotřebiče - kultivátory různých výrobců a modelů. Někteří preferují kultivátory pracující na benzínu, jiní volí variantu s elektřinou. Každý výrobek má své nevýhody a pozitivní stránky.

Chceme detailně zvážit použití kultivátoru poháněného elektřinou. Jedná se o čínský kultivátor CMI 700W.
Někdo řekne, že levnější možnosti je lepší koupit italské auto, ale pojďme zvážit, co je kultivátor elektrická CMI 700 VT fotografie, kterou lze vidět na této stránce.

Obsah
  1. Elektrický kultivátor CMI 700 Вт
  2. Technické vlastnosti kultivátoru
  3. Elektrický kultivátor CMI 700 Вт cena uvažovaného modelu
  4. Elektrický kultivátor CMI 700 VT vlastník zpětná vazba
  5. Shrněme výsledky výše uvedeného

Elektrický kultivátor CMI 700 Вт

Toto je nejpřijatelnější varianta technického asistenta pro úpravu půdy na farmě nebo na zahradě. Kapacita je dostatečná k provedení práce na 6 setinách. Samozřejmě, že se dokáže vyrovnat se suchou zemí křižovatky.

Pro tyto účely existuje dostatek fréz. Komfortní pronikání do půdy do hloubky 180 mm umožňuje kvalitně zpracovat půdu.

Elektrický kultivátor CMI 700 BT video, jeho práce je popsána na konci článku, má širokou 360 mm schopnost, která umožňuje rychlé zpracováníspiknutí

Technické vlastnosti kultivátoru

\ t

Tabulka uvádí charakteristiky kultivujícího elektrického principu činnosti

. Elektrický kultivátor CMI 700 W specifikace modelu 1 Výkon 700 Úterý 2 Mlýny 4 ks. 3 Zachycení na šířku 360 mm 4 Hloubka úpravy půdy\ t až 180 mm 5 Hmotnost výrobku\ t 8,5 kg

Elektrický kultivátor CMI 700 Вт cena uvažovaného modelu

Obchody a prodejci nabízejí CMI 700 Bt za cenu 3999,00 r. Nejlepší způsob nákupu vybavení je do konce podzimu nebo zimy. Mnoho obchodů nabízí slušné slevy. Tato okolnost se těší mnoha vládcům uvažovaného čínského modelu. Mluví o tom otevřeně na internetu ve fórech.
Existuje mnoho reklam na internetu, které prodávají elektrické kultivátory. Model CMI 700 Bt na sekundárním trhu nabízí od 2500 do 3000 gramů v nabídkách, že použití elektrického kultivátoru je pouze jednou sezónou. Volba spočívá v tom, že potřebujete dobrovolné rozhodnutí o koupi letního asistenta, který, pokud bude řádně používán, bude trvat déle než jednu sezónu.

Elektrický kultivátor CMI 700 Hodnocení vlastníků VT

Shrnutí zpětné vazby uživatelů, lze říci, že tento model je vhodný pro zpracování malých pozemků. Práce jsou prováděny kvalitativně. Je zde malá hmotnost produktu, kterou lze přenášet v ruce z jednoho místa na druhé.

Skladování neprobíhá. Možná autodoprava. Snevýhody: nedostatek energie při ošetřování surové půdy, ucpávání mlýna.

Shrněme zmíněné

Cenově výhodná možnost poskytnutí. Přijatelná cena modelu umožňuje jeho nákup téměř každému. Kompaktnost výrobku, jednoduchost zařízení, tichá práce, zde jsou komponenty popularity a vysoké prodeje.