Etnický styl v interiéru - exotické vzdálených zemí

Téměř každý z nás miluje cestování. Nicméně, ne vždy dost peněz a času pro tuto vzrušující lekci. Proto návrháři vyvinuli etnický styl v interiéru. Zvláštností tohoto stylu je, že můžete ztělesnit kulturu a každodenní život jakékoli země bez opuštění domu, ať už je to Indie, Japonsko nebo nějaký druh divokého kmene Afriky.

Etno styl v interiéru

Obsah
  1. Etnický styl v interiéru obytných prostorů
  2. Japonský styl
  3. Africký styl
  4. Indický styl

Etno styl v interiérech obytných prostor

Etnický styl zahrnuje neviditelné stěny, podlahu a strop. Pro jejich léčbu je lepší používat ekologické a přírodní materiály. Nejčastěji se používá pastelové barevné schéma. Hlavní pozornost je věnována dekoraci. Všechny podrobnosti a podrobnosti jsou důležité. Nábytek, dekorační materiály, barevná řešení - vše by mělo odpovídat kultuře země, kterou chcete reprodukovat ve svém vlastním domě.

Japonský styl

Jedním z nejběžnějších etnických stylů je japonština. Je důležité, aby nedošlo k omezení prostoru. "Minimum nábytku" - to je motto japonského etnického stylu. Zde si můžete dát nízkou pohovku v kombinaci s bambusovým stolem, a na stěnách umístit police s krásnými sochami, vázy a další drobnosti. Nádobí, doplňky, ubrusy, záclony mohou být s hieroglyfy maloval na nich.

Japonský styl

Textilní výrobky jsou preferovány před ložním prádlem nebo bavlnou. A barevná škála by měla býtbýt nejasný. Béžová, mléčná - zde jsou složky barvy japonského stylu. A ještě jeden rys tohoto interiérového designu: pokud chcete rozlišit prostor, ne to se skleněnými příčkami, ale pomocí obrazovek. Určitě musí být na japonských předmětech, zdobených hieroglyfy nebo charakteristickými kresbami.

Africký styl

V moderních domech je také samozřejmostí Afrika. Navzdory tomu, že tento styl je poměrně exotický, v praxi se ukazuje, že reprodukce afrického domova může být bez jakýchkoliv významných výdajů. Zde se můžete zaměřit na textil s obrazy exotických zvířat, rohože imitace tygří kůže, zebry. Jídelní stůl může být vyzdoben dřevěnými jídly a ovocem.

Africký styl

Při výběru nábytku je lepší zůstat na proutěném nebo dřevěném provedení, s hrubým povrchem a sochou starověku, napodobeninami trhlin apod. Africký interiér je jednoduchý až ošklivý. To nevyžaduje ideální uspořádání. Nezapomeňte vyzdobit dům dřevěnými figurkami, vázami a svícny.

Indický styl

Indický interiér je velmi odlišný od výše uvedeného. Za prvé, rozhodnutí o barvě. Jestliže Japonsko a Afrika jsou omezeni v barevných variacích, Indie se snaží použít červenohnědé tóny, tyrkysové, karmínové a oranžové. Ale vyhněte se bílé, hinduisté nejsou populární.

Nábytek bude vyžadovat velkou širokou pohovku a mnoho židlí a stoliček, které mohou být použity místo tohotabulky Zvláštní pozornost věnujte předním dveřím. Mělo by být ručně vyráběné, s objemnými postavami květin, ptáků a zvířat.

Indický styl

Spojte se s vnitřními sochami slonů, hadů, indických bohů a různých zvonů, visících kolem domu. Používejte všude, zejména v textilu, indických ozdobách. Jedná se o různé geometrické tvary, většinou kruhy. Mimochodem, pro Indy je kruh symbolem slunce a života.

Pokuste se přeložit jeden z těchto etnických stylů ve svém vlastním domě!

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Etnický styl v interiéru