Fialová koupelna foto - 30 variant designu koupelny fialová

p & gt; Fialová barva po mnoho let je považována za magii. A skutečně, použitý v interiéru, to zázračně transformuje, a navíc vypadá skvěle v kombinaci s jinými odstíny.

Ze všech pokojů vyrobených ve fialovém gamutu bude nejelegantnější vana.
Fialová samotná - těžká barva má spoustu odstínů: od jemných šeříků a šeříků až po modrofialové a lilkové barvy.

Fialová koupelna foto

Obsah
 1. Jaký je účinek fialové barvy na lidi?
 2. Jaký odstín fialové barvy je vhodný pro koupelnu?
 3. Výběr stylu
 4. Výběr instalatérství a nábytku
 5. Správná kombinace fialové v interiéru koupelny
 6. Příslušenství
Jaký je účinek fialové na lidi?

Fialová barva současně nese jak sílu, tak měkkost, je symbolem jednoty fyzických a duchovních principů. Používá se i pro lékařské účely: s neurózami, srdečními problémy, při vysokém tlaku a také pro zlepšení zraku.

Jaký odstín fialové barvy se vejde do vaší koupelny?

Navzdory skutečnosti, že fialová je tak bohatá na odstíny, je to spíše kontroverzní barva. Nejlepší je zastavit výběr přírodních tónů, květin a ovoce, protože jsou schopny poskytnout koupelně měkkost a pohodlí.

Pro vytvoření atmosféry prestižního přímořského letoviska pomůže barva levandule koupelny. Mozaika nebo dlaždice této barvy vytvoří atmosféru naprosté harmonie a relaxace.

Nasycenéstudené odstíny, například, švestka dobře harmonizovat s lila. Radikální kontrast dodá prostor sofistikovanosti.

Pokud chcete dát přednost romantice a pocitu klidného blaženosti, pak perfektní možností bude jemný lila tón. Další plus bude vizuální zvětšení prostoru, protože mozaika této barvy dokonale odráží světlo.

Fialový design koupelny

Výběr stylu

 • K vytvoření jedinečné atmosféry SPA - kabiny ve vašem pokoji můžete použít kombinaci fialové a zelené. Oba jsou spojeny s levandulí, která je součástí různých kosmetických přípravků pro salóny. Samozřejmě, bez nezbytného příslušenství, které se bude odrážet s celým interiérem: levandulovými svíčkami, ručníky a houby v příslušném barevném schématu, zapadne do proutěných košů, obrazů zobrazujících levanduli nebo dokonce spoustu sušených rostlin.
 • Využití fialové barvy vytvoří originální koupel v orientálním stylu. Hlavním tématem bude samotné Japonsko s kvetoucí sacharózou a samozřejmě jemným fialovým odstínem. Jako dekorativní prvky se hodí tradiční fanoušci, obrazy sakury nebo japonské krajiny.
 • Klasická koupelna zahrnuje kombinaci fialové a šedé, zlaté nebo bílé. V tomto případě jsou vítány zajímavé ornamenty a neobvyklé vzory.
 • Při pozorování originality stylu země pomůže tenký proužek, ozdoba v podobě malých květů nebo dokonce buněk.fialová barva. Je nutné používat dřevěné předměty z nábytku a instalatérských prací a nejlépe s nimi sladit bledě fialový odstín.
 • Nasycené, jasně fialové tóny v kombinaci se sklem, lesklým kovem, plastem - mají high-tech styl. Vyznačuje se ideálními proporcemi, harmonií obecného stylu s objekty a světlem, omezením v zdobení a také maximální funkčností.
 • Luxusní a nejvhodnější fialová barva vypadá na Art Deco. Tato elitní barva znamená přítomnost pódií, chromovaných dílů, kůže. Zpracování je vyrobeno z mramoru, keramiky.
 • Výběr instalatérství a nábytku

  Samozřejmě, že instalatérské a bílé nábytek bude tradiční a win-win možnost. Ale styling bude přidávat přesně použití fialové pro tyto položky. Ale tady jsou jejich nuance: strop a dlaždice na podlaze by měly být vyrobeny ve světlých odstínech spektra, stěny naopak jsou tmavé, a instalatérství a nábytek nutně matný.

  Koupelna ve fialové barvě

  Správná kombinace fialové v interiéru koupelny

  Pro skříň, police, toaletní stolek najdete jemné odstíny, které opticky zvětší prostor. Nasycené tóny se nejlépe vyhýbají, s výjimkou místností s dobrým osvětlením. Stůl je také doporučeno vyzvednout ve světlých barvách, ale pokud chcete ukázat originalitu, můžete zastavit výběr na matně fialové desce. Stane se zajímavým akcentem a doplní se do interiérusmyslnost Pro výběr dřezu, záchodové mísy a vany stojí jeden výrobce, a pokud je to možné, vezměte si sadu tak, aby se barva přesně shodovala. Varianty zbarvení mohou být mnohé.

  ,, , , ,. )

  Příslušenství

  Různé maličkosti mají zdůraznit styl a správně nastavit akcenty v místnosti:

 • Ručníky by měly být buď kontrastní nebo doplňující.
 • Různé sklenice, lahve, šálky na zubní kartáčky, umístěné na policích, by měly být také kombinovány barevně. Můžete krásně rozložit i želvy, oblázky, roztomilé ruční práce.
 • Živé květiny nebo kytice v koupelně vypadají působivě a nezapomenutelně. Zvednou náladu a vytvoří v místnosti speciální auru. Příroda je bohatá na fialové barvy, jako je šeřík, fialky, šafrán, duhovka, hyacinty, orchideje. Všechny tyto květy jsou velmi jemné, neobvyklé, vzpínající se, což odpovídá obecnému konceptu designu. Věnujte pozornost podmínkám pro vybranou elektrárnu. Je žádoucí, aby byl milující a byl tolerantní vůči stínům.
 • Malé jemnosti interiéru v purpurových tónech:

 • Materiály, které jsou zřídka spojeny s koupelnou, pomohou zdůraznit luxus a hloubku fialové barvy: tapety, benátské omítky, textilu.
 • Osvětlit vhodnější několik malých zařízení než jeden strop. Takové osvětlení pomůže fialové barvěOdhalte nové tváře.
 • Aby nedošlo k přetížení prostoru barvou a aby se nezaměňoval se sebou, je nejlepší vzít ze spektra dva související odstíny a přidat jim bílou barvu. Ostatní tóny jsou vhodné pouze jako několik inkluzí.
 • Hlavní věcí je nebát se experimentovat s barvou v koupelně. Poskytují příležitost pro neomezenou fantazii a kreativitu a umožňují vám najít radost ze svého pokoje.

  (95 )