Foto kuchyní pod stromem a stromem: jaký je rozdíl, a který je lepší?

V procesu aktualizace interiéru kuchyňského prostoru se majitelé potýkají s otázkou: ušetřit nyní nebo výrazně utratit jednou, ale po mnoho let? Volba mezi přístupnějšími, ale méně trvanlivými a přírodními, ušlechtilými materiály není příliš jednoduchá. Koneckonců, v podstatě s náležitou péčí, i dřevotříska může trvat déle než přírodní dub bez jakéhokoliv výstupu. Pro ty, kteří rádi procházejí trochu jednodušší, můžete bez obrovských nákladů získat produkt z přírodního dřeva.

Obsah
  1. Porovnejte fotografii kuchyní pod stromem a kuchyní z masivního dřeva
  2. Proces montáže kuchyně ze stromu s vlastními rukama je pro začátečníky až po mistra
  3. .
  4. Proces sestavování kuchyně ze stromu vlastníma rukama je tedy následující:

Porovnejte fotografii kuchyní pod stromem a kuchyní z masivního dřeva

Při zvažování fotografie kuchyní pod stromem velmi drahé kategorie je prakticky nemožné najít rozdíly s přírodními variantami. Výhody těchto modelů: vyšší trvanlivost, dlouhá životnost, nenáročná péče. Nicméně, oni mají následující: vysoké náklady a non-přirozenost (toto kritérium je důležité také protože pole mluví o velmi vysoké třídě produktů, a proto vysoké postavení vlastníka).

S ohledem na různé modelové simulátory je třeba mít na paměti, že materiál, jako je dřevotřísková deska, je méně odolný než MDF. Ty mohou být provedeny v různých technikách provádění. Volba, která je potažena PVC fólií, tak vydrží velmi dlouho, zaměřuje se na dýhované modely.Je pravda, že v péči o ně také mají své nuance: žádný trvalý kontakt s vodou a žádné abrazivní čisticí prostředky.Je výhodné vyrobit si kuchyňku se stromem vlastníma rukama? Nepochybně ano. Koneckonců, dostat produkt z takového materiálu, s ohledem na všechny vaše přání a rysy kuchyně, sny téměř každý. Úspora nákladů bude navíc velmi významná. Pokud si nekupujete materiály za nákupní ceny, pak celkové náklady na výrobek budou o něco vyšší než cena na prodejních modelech.

S ohledem na skutečnost, že dřevo je v podmínkách vysoké vlhkosti a teploty poněkud náročné, bude nutné se z těchto faktorů snažit co nejvíce chránit.

Proces montáže kuchyně ze stromu s vlastními rukama je pro začátečníky

.

Zatímco spěchají katalogy z fotografií kuchyní pod stromem a přirozeným polem, oči dávají pozor na rafinovanější vyřezávané modely. Realizovat je bez velkého množství zkušeností a speciálních znalostí je nereálné, ale můžete ho trochu zmáčknout. V obchodech s nábytkem si můžete koupit hotové fasády pro sluchátka a vše ostatní, co můžete udělat sami.

Fáze kuchyňské montážeProces sestavování kuchyně ze stromu vlastníma rukama je tedy následující:

1. Nejdříve se všechna měření odstraní, na stupnici potřebného provedení se provedou náčrty. Všechny oddělené položky jsou rozděleny. Odstavení horní a dolní police příhradových nosníkůpult Samotné police a podstavce také nemusí být vzájemně propojeny. Při montáži demontovaných objektů je však velmi důležité udržet vodorovnou polohu tak, aby nemohla být překonána.

2. Smontované prvky jsou ošetřeny antiseptiky a pokrývají tři vrstvy laku. Každá předběžná vrstva musí zcela zaschnout, než ji položíte na sebe. Takový velký počet vrstev je způsoben potřebou chránit materiál před účinky vlhkosti, páry a mastnoty, které budou nutně přítomny v této místnosti.

3. Prvky zavěšené na fasádách pokrytých lakem. Poté mohou být instalovány na místech, která jsou pro ně určena. Pokud jsou horní skříně jednoduše zavěšeny, pak by měly být spodní skříňky nastaveny na úroveň.

4. Po umístění pracovní desky na spodní podstavce ji neuvolníme. Zaznamenáváme místa pro dřez, sporák, jeřáby a další. Odstraňte ji a udělejme potřebné otvory. Stůl je pokryt nejméně třemi vrstvami laku, v ideálním případě by měl být pět. Všechny hlavní práce na něm probíhají, takže vysoké riziko poškození (škrábance, promáčknutí atd.). Pak se pult vrátí na místo a je pevný.

Udělej si kuchyňský set není tak těžké. Web poskytuje spoustu bezplatných kreseb a video tutoriálů, které vám pomohou pochopit vše. A nákupem nejsložitějších prvků při realizaci můžete svou práci dále zjednodušit.