Foto tapety v ložnici: fotografie v interiéru, moderní design nápady, aktuální témata

Ložnice je místem pro odpočinek, v této místnosti se hromadí energie, spíme, užíváme si pohodlí, takže je důležité, aby nábytek v ložnici byl co nejpohodlnější.

Když přijde čas na opravu této místnosti, existuje touha vytvořit něco jedinečného, ​​ale standardní materiály ne vždy dovolují ztělesnit neobvyklé nápady na design.

V podobné situaci stojí za to použít fototapety pro výzdobu stěn a jiných povrchů. Tento dokončovací materiál může radikálně proměnit interiér ložnice.

Foto tapety v ložnici nad postelí, foto

Mnozí lidé uvádějí nátěry, pokud se používají k označení způsobu ošetření stěny, který byl použit před několika lety. Předchůdci moderních fotografických špachtle se vyráběli na tenkém, křehkém papíře s rozmazanými obrazy, musely být položeny na zeď jako puzzle.

Foto tapety používané v 90. letech nemůže soutěžit s moderními. Kombinuje materiály výhradně s názvem. Foto tapety, které jsou používány v moderních interiérech, dávají návrhářům možnost realizovat jakýkoliv kreativní nápad, pracovat s osvětlením a otočit prostor.

Obsah
 1. Výhody a nevýhody používání fotografických tapet
 2. Výběr pláten pro interiér ložnice
 3. Malý pokoj
 4. Prostorný pokoj
 5. Ložnice nestandardního formuláře
 6. Výběr pozemku
 7. Videa

Výhody aNevýhody použití fototapety

Foto tapety mají velký seznam výhod:

 • Vzhledný a neobvyklý vzhled. Různé konstrukční možnosti umožňují výběr různých obrázků: od neutrálních obrazů v etnickém stylu až po barevné abstraktní kresby, od klidných přírodních druhů až po městské krajiny v černé a bílé.
 • Design ložnice s fotografickými pobyty, foto

 • Foto tapety jsou skvělýzpůsob, jak se zaměřit na jednu ze zdív ložnici: nejčastěji - ten, který je za čelo postele. Fototapety mohou být zdobeny jednou ze stěn, zatímco jiné vytvářejí neutrální - v tomto případě nebudou přitahovat velkou pozornost, ale pouze demonstrují vaši vynikající chuť.
 • Všimneme si auniverzálnosti . Se správným výběrem obrázků mohou být tapety ekologicky přizpůsobeny jakémukoli stylu: Skandinávský a vintage interiér, avantgardní, klasický nebo minimalistický. Tento dekorační materiál bude klást důraz na výhody zvoleného stylu. Pečlivě vybrané akcenty a dekorativní prvky minimalizují mezery v designu co nejúčinněji.
 • Slušná kvalita . Aplikace při výrobě foto pryskyřic z vysoce kvalitních materiálů a speciálního vybavení vám umožní dosáhnout vynikajícího přenosu barev, vytvořit živý širokoúhlý obraz s neviditelnými spoji. Moderní tapety se vyznačují spolehlivostí adlouhou životností(až 15 let), kroměživotního prostředí ..
 • Foto tapety v ložnici, foto

 • Existujímožnost zakázkové výrobyna jejich vlastní velikost. Moderní tapety nabízejí nejširší možnosti v dekoraci interiérů, můžete dokonce použít vlastní fotografie v designu ložnice. Nádherné svatební fotografie nebo vtipné fotografie vašeho dítěte pomohou posílit rodinné vazby.
 • Snadnýpřístupný i těm, kteří nejsou profesionálními opravami , technikou lepení a jednoduchým odchodem do důchodu . Navzdory tomu, že tento nátěr je odolný, pokud se obraz nudí, lze jej snadno změnit na akcentové stěně, aniž by se uchýlil k úplné opravě. Stačí změnit konstrukci jedné stěny a místnost se změní. Hustota fototapety na plátně poskytuje možnost skrývat malé vady na povrchu stěn a navíc tapeta plní také funkci zvukové izolace.
 • Různé texturyumožňují vytvořit imitaci různých materiálů: zdivo, dekorativní omítka. S pomocí fotografické stěny můžete proměnit stěnu v umělecké dílo.
 • Foto tapety pro ložnici na zdi, foto

  Dobře zvolené plátno zcela mění obvyklé interiéry ložnic a mění prostor.

  Pokud ložnice má nízké stropy, tapety a vyřešit tento problém: stačí vybrat obrázek oblohy s hvězdami nebo mraky. Úzký prostor, aby se vizuálně širší a světlo umožní tapety s horizontálním obrazem.

  Rada.Pokud má ložnice nestandardní úhly - fototapety s panoramatickým výhledem na celé zdi. Z úspěšných pozemků - noční město, zahrada sakura stromů, pobřeží moře.

  Obdobná dekorace je rovněž relevantní v místnostech, kde nejsou okna nebo nedostatečné osvětlení. Tapety mohou být zdobeny volnou stěnou, povrchem stropu, nábytkem, dveřmi a zónováním místnosti.

  Dochází k odklonu ve fotografické rotaci?

  V případě nepravdivého výpočtu velikosti fotografie nalitého mohou vypadat jako plakát a situace v ložnici není vkusná a velmi jednoduchá.

  Tapety Orchidej v ložnici, foto

  Nahoře je fotografie šťastné ložnice s květinou nad postelí.

  V procesu lepení fotorámečků, které mají značnou velikost, se můžete setkat s obtížemi. V současné době můžete snadno najít velké množství video tutoriálů s užitečnými tipy pro instalaci fotoateliéru. Řiďte se pokyny odborníků, a nebudete mít problémy s opravou, a design prostor bude trvat minimálně času.

  Hlavní nevýhoda fotografických vrabců spočívá v jejich poměrně vysokých nákladech. Cena za fototapety je ve srovnání s obvyklou vyšší, ale konečný výsledek vypadá mnohem moderněji.

  Výběr látky pro interiér ložnice

  Jak a co si vybrat tapetu v ložnici? Jak si vybrat příběh pro fotorámeček pro místnost, aby vypadali co nejlépe?

  Ložnice je vaše osobní oblast, útulné místo, kde trávíte spoustu času.Z výběru obrázků pro výzdobu místnosti bude záležet na tom, která energie v ní převažuje.

  Krásné tapety v ložnici, foto

  Vyberte si zeď pro zdobení fotorámečků. Chcete-li získat co nejvíce vítězný výsledek, měla by být zeď dobře vidět z různých bodů. Pokud má nábytek malou výšku, není nutné jej čistit, ale stojí za to ozdobit zeď jinými předměty: policemi, několika fotografiemi v rámci kostry nebo příslušenstvím.

  Tip:Pro malou ložnici musíte vybrat fototapety, rozšířit prostor - širokoúhlý, panoramatický nebo hromadný, s efektem 3D.

  Jeden ze známek moderního designu - přítomnost interiérů bohatých a barevných akcentů. 3D fotografie tapety rozšíření 3D efekt jsou ideální pro vytváření barevných efektů a zachování harmonie.

  Na fotografii - model fotorámečku s růžemi pro prostorný interiér:

  Foto tapety Růže v interiéru ložnice, foto

  Omezenou oblast malé ložnice s výklenkem lze upevnit, čímž se prostor prohlubuje a rozšiřuje lepením pneumatiky nebo umístěním 3D plátna na celou stěnu.

  Fototapety Květiny v ložnici nad postelí, foto

  Bez ohledu na to, jaký pozemek je vybrán, jakékoli 3-d tapety vyžadují dostatečné osvětlení, jinak se rozšíří místnost a dosáhnout maximálního efektu při přeměně prostoru ložnice nebude fungovat.

  Malý pokoj

  Chcete-li vyzdobit malou ložnici, kde není dostatek přirozeného světla, stojí za to si vybrat fotopartilbarva světla. Tapeta z pastelových odstínů: krémová, jemná růžová s perspektivními kresbami, květinovými vzory, přírodní krajiny jsou vhodné pro nedostatečně osvětlené místnosti s minimální velikostí.

  Obraz ze vzdálené, drahé nebo malebné uličky bude vypadat jako malá ložnice.

  3d tapety na plochu pro ložnici, foto

  Takové tapety vám umožní vizuálně rozšířit prostor, učinit místnost světlejší, vytvořit relaxační, laděnou atmosféru pro relaxaci.

  Poznámka!Svislé obrazy budou opticky zvedat strop, zatímco vodorovná bude přidávat prostor.

  Nejlevnější způsob, jak zvýšit malou místnost, je použití tapet s panoramatickým horizontálním vzorem. Místnost bude okamžitě prodloužena.

  Malá ložnice s fotografickými komíny: design, foto

  Prostorný pokoj

  Pokud jste šťastným majitelem prostorné ložnice, využijte ji maximálně. Pro prostorné plochy je nejlepší zvolit přírodní krajinu, obrazy napodobující díla slavných umělců, abstraktní obrazy. Podobné snímky zaměřují pozornost a pomáhají vám vytvořit správný prostor v přízvukové místnosti.

  Na fotografii - příklad interiéru ložnice s orchidejemi na fotografických svazcích:

  Ložnice s fotografickým bodnutím květin, foto

  Hluboké, ale měkké tmavé odstíny se zbaví přebytkuprostor, vyrovnání pocit pobytu ve velkém nepohodlném zámku, bude místnost pohodlnější. V takovém interiéru je povolen masivní nábytek s tmavými fasádami.

  Pozor!Zlikvidujte tapety, které zobrazují násilné scény - tento dekor je v ložnici nepřijatelný. Preferujte neutrální snímky.

  Ložnice nestandardního formuláře

  U pokojů s nestandardním geometrickým uspořádáním se použití fotorámečku stane skutečným nalezištěm. Pokud se na konci úzké místnosti lepené plátna s obrazy pořízenými makro (například květiny), pak se vliv rozšíření prostoru bude tvořit, a ložnice přestane být podobná úzké chodbě.

  Tapety v ložnici: foto, design s fotografickými komíny

  Současně má tapeta, nalepená ve výklenku ložnice, čtvercový tvar, poskytne příležitost ji rozšířit a vizuálně zvýšit.

  Volba pozemku

  Jaký obrázek dát přednost?

  Rozmanitost snímků může být ztracena. Při tvorbě interiérů ložnic s fotografickými dlaždicemi by se měly řídit individuální preference, módní trendy, tipy designérů a pravidla feng shui.

  Myšlenka na ložnici s fotografickými tapetami

  Důležité!Specialisté v oblasti psychologie jsou toho názoru, že ložnice je ideálně vhodná pro obraz květinových předmětů.

  Květinové obrázky na celé zdi umožňují vytvořit romantickou atmosféru,připomínají teplé letní dny. Pro ložnici se nejčastěji volí tapeta s obrazem orchidejí nebo japonské sakury. Takové květinové motivy jsou zvláště důležité v jejich vnitřku, které jsou prováděny v jednom z asijských stylů.

  Fototapety rozšiřující prostor pro ložnici

  Jemné tulipány, okouzlující heřmánek, nádherné růže a orchideje jsou univerzální obrazy vhodné pro různé stylistické směry.

  Polní sedmikrásky symbolizují mládež, tato květina je spojena s romantikou a nevinností.

  Tulipány symbolizují harmonii (která je zvláště důležitá pro rodinné vztahy) a upřímnou lásku.

  Růže žluté barvy neznamenají separaci, jak si mnozí myslí, ale loajalitu.

  Sluneční pampeliška tě baví.

  Lákavý lotos představuje moudrost a lila květy orchidejí symbolizují štěstí.

  Pravděpodobně máte oblíbenou květinu. Tak proč ne použít tapety s jeho obrazem v designu ložnice? Během svého pobytu v ložnici budete mít možnost obdivovat krásu své milované květiny. Takové uspořádání květin nezmizí a neztratí svou přitažlivost.

  Obrázky fototapety v ložnici

  Jeden má rád zimu se zasněženou krajinou, zatímco jiní dávají přednost podzimu. Vyberte si tapety, které zobrazují vaši oblíbenou sezónu pro zdobení interiéru ložnice, zdobí ložnici fotografické tapety s mořem, pokud se vám líbí přírodní téma, a budete mít možnost rozjímat to po celý rok.

  Mořské nebo venkovské scenérie vás budou moci potěšit po celou dobu. Fotoreporty zobrazující podzimní typy patří k teplému panelu a jsou skvělé pro ložnici, zatímco hory se zasněženými vrcholky a lesní krajinou budou ekologické pouze v minimalistickém interiéru, skandinávském nebo high-tech. Podobné snímky zdůrazní chlad a eleganci těchto stylů.

  Panoramatické fototapety v interiéru ložnice

  Mladí lidé často upřednostňují městskou krajinu, fotografie těchto památek, například obraz Kolosea, který je hlavní architektonickou památkou majestátního Říma.

  Neméně velkolepý pohled do interiérů ložnic typu nočních měst, osvětlených světly. Podobné příběhy dávají příležitost ponořit se do snů, dotknout se kultury jiných států, a dokonce každý den jít na virtuální cestu, probudit se a přemýšlet o obraz na zdi.

  Tapety s panoramatickými snímky vypadají stylově nejen v ložnici, ale iv jiných místnostech. Ve většině případů se používají v úzkých, protáhlých místnostech, pro které konvenční obrazy nejsou dostatečně dlouhé.

  Mnozí si myslí, že tapety s panoramatickým výhledem jsou omezeny na krajiny a výhledy na město, ale ve skutečnosti je k dispozici mnoho možností.

  Zpravidla se nacházejí v oblasti čela postele nad postelí, což propůjčuje místnosti sofistikovaný vzhled. Navzdory tomu mohou zdobit stěny a v opačné části místnosti,rozjímat například krásné město každý den po probuzení.

  Moderní technologie používané ve fotorámecích s 3D efektem dávají příležitost k dosažení ohromujícího výsledku, bez ohledu na to, zda je snímek zvířecí nebo krajinnou krajinou.

  Rada.Pokud chcete vyzdobit stěny v ložnici fotografickými dlaždicemi, všimněte si, že objemový 3-d efekt je viditelný pouze v určité vzdálenosti.

  Aby design vypadal harmonicky, vyberte obraz tak, aby zapadal do celkového uspořádání ložnice.

  Doporučení:Při výběru příliš jasných fotografií nezapomeňte, že mají vlastnost nudy. Je nepravděpodobné, že budete chtít v blízké budoucnosti dělat nové opravy.

  Chcete-li plně využít možností fotografického klíče, zkuste porazit pozemek v interiéru - získáte původní výsledek. Tohoto efektu můžete dosáhnout tak, že vytvoříte některé prvky zobrazené na plátně, skutečné věci v místnosti. Taková recepce zvýší výhled a vizuálně rozšíří vaši ložnici.

  Foto tapety jsou dobrou volbou pro navrhování ložnic v různých směrech. Tento dekor dává interiéru originalitu, umožňuje realizovat nestandardní designová rozhodnutí.

  Videa

  Ještě neuvěřitelnější nápady s fototapety pro interiérovou ložnici v moderním stylu a nejen pohled na video příběh níže: