Fotografie z plastového koupelnového panelu - jak si vybrat?

Když už mluvíme o koupelně, je důležité zdůraznit její význam ve všech místnostech, protože bez ní je velmi těžké představit si moderní život. Design koupelny může ovlivnit celkovou náladu a pohodu člověka. Příjemná a krásně zařízená koupelna, kde všechny její prvky přitahují oči, přispívají k celkové relaxaci a relaxaci. Útulná a přitažlivá atmosféra tohoto pokoje je schopna představit mnoho radostných chvil.

Plastový panel do koupelny

\ t

Pomocí nejmodernějších a nejmodernějších materiálů můžete proměnit koupelnu v nepoznání. Její interiér bude jedinečný a krásný. Plastové koupelnové panely v tomto mohou hodně pomoci. Mají přijatelnou cenu a neuvěřitelnou praktičnost.

Všimněte si, že cena plastových panelů pro koupelnu je mnohem nižší než cena keramické žuly nebo pořadí dlaždic 30-40%. Chcete-li pokrýt koupelnu plastovými panely, nemusíte používat speciální nástroje nebo máte nějaké znalosti, instalace může probíhat vlastníma rukama. Plasty nemění své primární vlastnosti, které nezmäknou a nedeformují se při pravidelném kontaktu s vodou, proto často zpracovávají koupelny.

Plastové panely do koupelny mohou v jednom dni rozpoznat vzhled koupelny. Moderní výroba nabízí svým zákazníkům takovou škálu barev a odstínů, že si každý může vyzvednout možnost podle vašich představ. I ty nejnáročnější zákazníky budou příjemně překvapeni.

Propohodlí účtování, skladování a přepravy výrobků balených v polyethylenovém obalu pro balení 10 - 20 pásů v balení:

Šířka pásky
Délka pásu
Tloušťka pásky
Počet pásů v balení
m2 v 1 pruhu
m2 v 1 balení

100 mm
6000 mm
3000 mm
8 mm
20 kusů.
0,6 m2
12 m2

125 mm
6000 mm
3000 mm
8 mm
20 kusů
0,75 m2
15 m2

200 mm
6000 mm
3000 mm
7 mm
10 kusů
1,2 m2
12 m2

250 mm
6000 mm
3000 mm
7 mm
10 kusů
1,5 m2
15 m2

V případě dálkové přepravy, dlouhodobého skladování, umístění na staveništi atd. - budou výrobky co nejvíce chráněny před poškozením.
Dekorační panel splňuje evropské normy a ve většině případů by jeho hodnota měla být podstatně vyšší než nabídka ostatních domácích trhů, nicméně v důsledku optimalizace výrobních procesů zůstává cenový rozdíl spíše podmíněný, což činí výrobky obzvláště atraktivními.

se nebojí vlhkosti
Můžete je instalovat do koupelny, kuchyně. Pokud jsou panely pokryty stropy - nebojíte se ani sousedů, kteří vás pravidelně zaplavují.

trvanlivý
Málo materiálů lze porovnat s PVC na trvanlivosti. Panely nejsou děsivá vlhkost, mráz, pokles teploty, houba, plísně, škůdci. V PVC, rez, rozpadat nebo hniloba vůbec.

Protipožární opatření
Plastové panely jsou hořlavé pouze při 400 ° C, což je mnohem vyšší než teplota vznícení stromu. Navíc, molekuly obsahují PVC méně uhlí než jiné podobné materiály, proto C téměř nevyčnívátepelná energie se uvolňuje v omezeném množství.

šetrný k životnímu prostředí
PVC se používá pro balení potravin a lékařství. SES doporučuje instalaci plastových panelů ve zdravotnických zařízeních.

jsou jednoduše namontovány
Se zařízením se vyrovná. Není třeba žádné speciální pomůcky - jen dřevěné tyče, nehty a kladivo. Šetříte sílu, čas a peníze. Kromě toho neexistuje žádný odpad a manželství - nezapomeňte přepracovat práci nebude muset.

nízká hmotnost
Plastové panely - jeden z nejlehčích dokončovacích materiálů na světě. Balení panelů (a je 9,6 m) budete snadno nosit v rukou. Panely se proto snadno přepravují, skladují a montují.

Snadné praní
Konstrukce panelů je taková, že panely těsně přiléhají k sobě a tvoří tak ideálně plochý povrch. Proto se prostě nesmí ucpat prach a nečistoty. Samotné panely lze otřít vlhkým nebo suchým hadříkem. To je dost pro dokonalou čistotu.

jsou k dispozici za cenu
Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom každému umožnili ocenit kvalitu našich panelů. Proto za cenu našich panelů nejsou konkurenti.

Při výběru plastových panelů do koupelny je třeba věnovat pozornost přítomnosti různých druhů vad, možnému manželství, jejich příslušnosti k jedné partii. Různé edice se mohou značně lišit v barvě. Při nákupu panelů by měly být zakoupeny se skladem, protože během instalace mohou být některé z nich poškozeny. Nakupujte lépe ve velkých specializovaných prodejnáchse osvědčili jen na dobré straně.

Když se staráte o uspořádání koupelny, ujistěte se, že elektrické vedení je dobré a v případě potřeby jej vyměňte. Pak je mříž vyrobena z tenkých kolejnic ze dřeva nebo plastu. Dřevěná lišta by měla být pokryta speciálním složením tak, aby se materiál neporušoval stálým kontaktem s vodou. Žebra by měla být umístěna kolmo na bázi plastových panelů. Plány by měly být zobrazeny rovnoměrně, proto byste měli využít této úrovně.

Dokončení koupelny plastovými panely nepředstavuje nic složitého a může to udělat kdokoli. Panely lze upevnit za pomoci určitých majitelů nebo za použití tekutých hřebíků. Poslední etapou bude instalace vnějších a vnitřních úhlů, výlisků, které dají místnosti určitý druh a přesnost.

Aby se stěny dostaly do podoby polotovaru, je nutné dbát na hustou kolizi plastových panelů, čímž se maximalizuje vyhlazení stávajících spojů. Rovněž je třeba mít na paměti, že během opravy je třeba dbát na to, aby do očí nebo dýchacího ústrojí během postřiku unikl plastový prach.

Plastový panel pro koupelnu foto

(85 ) , 95]