Instalace akrylátové sprchové vaničky vlastníma rukama

Sprchové kouty s akrylovými paletami jsou v současné době jedním z nejoblíbenějších v tomto segmentu. A to vše proto, že akrylátová paleta není rozbitá, nekoroduje a nemá strašný pád různých předmětů (kovové hygienické přístroje, skleněné lahve a různé sklenice s šampony a krémy atd.), Které často občas vniknou do sprchy z rukou.

Kromě dotykového akrylátu je teplo a z toho budou vaše nohy vždy pohodlné. Nejdůležitější věcí je, že akrylový podnos je poměrně levný, což ho činí nejoblíbenějším.

Pro instalaci sprchového koutu má akrylátový podnos, nemusíte zavolat brigádu instalatérů, můžete to udělat sami, pomocí instrukce tohoto článku.

Jak je instalována akrylátová sprchová vanička?

1. Všechny sprchové zástěny je možné instalovat pouze v případě, že se v blízkosti místa instalace nachází kanalizace. V nejlepším případě musí být kanalizace přivedena přímo do kabiny, jako je tomu v tomto případě, po instalaci nebude mít na paměti žádné potrubí. V případě, že není možné zavést kanalizaci na podlahu, je možné pokládat do stěny potrubí. Stačí se držet 5% svahu a snažit se zajistit, aby byl kanalizační výpust blíže k podlaze.

2. Pro připojení odtoku palety k odtokům budete potřebovat roh „tatínka-maminka“ a jednoduchou vlnitou vložku.

3. Pro utěsnění spárbude vyžadováno instalatérské silikonové těsnění a speciální pistole, se kterou bude těsnicí hmota vytlačována. Je velmi důležité, aby těsnicí hmota nebyla akrylová, zejména silikonová. Jsou snadno zaměnitelné, protože se prodávají ve stejných zkumavkách. Ujistěte se, že si koupíte silikonový tmel před nákupem, protože akrylové tmely ve vodním prostředí jsou krátkodobé.

4. Po zasunutí trubice se silikonem do pistole je nutné do trysky vložit silně silikon, který voní octem, a pak k němu připojte roh. Poté by měl silikon vytlačit a po úplném vyschnutí se stát elastickým těsněním.

5. Akryl na dně palety by měl být souborem uvolnění, jako v dřezu nebo v lázni. Pokud ne sbírku, pak ji musíte koupit. Pouze při nákupu je nutné zvolit roh.

6. Je nutné upevnit odtok palety dobře, ale při upnutí plastové matice na zadní straně není nutné držet klíč od rohů, protože velká páka může zlomit matici nebo trhat nit. Mezi paletou a maticí musí být pryžová podložka, která je součástí sestavy. Na vnitřní okraj této podložky je třeba použít silikon.

7. Poté můžete zásobník nastavit na své místo, ale ještě není připojen k kanalizaci, a nastavit jeho nohy, protože se to děje pouze tehdy, když je paleta na svém místě.

8. Paleta palety může být nastavena výškově a paletověletadlo S jejich seřízením může být složitost, protože pro každou úpravu každé nohy bude nutné otáčet paletu, protože všechny její nohy jsou skryty vnějším pláštěm.

9. Paleta by se neměla houpat a měla by stát přesně ve vztahu k absolutní vodorovné poloze. Při seřizování nohou je nutné kontrolovat stav palety na úrovni budovy. Když jsou nohy nastaveny, bude nutné vložit trubku do kanalizační trubky a pak spustit paletu. Můžeme tedy předpokládat, že je dokončena instalace akrylátové sprchové kabiny.

10. Montáž kabiny musí být provedena v souladu s pokyny. Každý model může mít své vlastní konstrukční prvky. Nejčastěji však montáž kabiny netrvá déle než půl hodiny. Sprchová baterie a baterie by měly být před dokončením dokončeny.