Interiér ve stylu eklekticismu - harmonická kombinace protikladů

Každý se snaží držet krok s časem, jak se říká - "reagovat na epos." To platí pro vše, včetně interiérového designu vašeho domova.

V domě nebo bytě, v zásadě, žije ne jedna osoba, a na samém počátku opravy, při zvažování projektu projektu, může začít aktivní polemika o interiéru nebo jeho styl.

Styl eklekticismu v interiéru

Obvykle se nestane, že by všichni obyvatelé této obytné zóny měli stejnou chuť a stejný pojem komfortu pokoje. Zde může pomoci jeden z nejmodernějších stylů, zvaný eklekticismus. Tento styl vám umožní spojit potřeby velkého počtu lidí jedním směrem a může se ukázat jako velmi zajímavé a zajímavé řešení.

Styl eklekticismu v interiéru

Například můžete vytvořit interiér ve stylu minimalismu, aniž byste cokoli zdůrazňovali, a to zejména bez toho, aby byl dán důraz na detaily. Ale kromě toho je možné vytvořit oddělené rohy nebo místnosti pro různé členy rodiny s jejich „zvýrazněním“, použít takový prvek, který tuto konkrétní osobu charakterizuje.

Eklektický styl v obývacím pokoji

Často se tento styl nazývá „smíchání všeho s každým“. Kromě toho, eklekticismus je velmi výhodné použít, když nový styl ještě se neobjevil, a ten předchozí začíná pomalu klesat.

Takže již víme, že eklektický styl je charakterizován velkým počtem prvků. Hlavní je, že musíte všechno porovnat a všechno. Někdy to může znít jako styl, jako je Říše a klasicismus, moderní a barokní. Ale může to být naprostoopačné styly

A eklekticismus může tyto objekty kombinovat v jednom prostoru.

Teď mluvme o kvalitě tohoto trendu. První a hlavní kvalita - to je nepochybně komfort obyvatel. Je to eklekticismus charakterizovaný nějakým utilitarismem.

Díky své všestrannosti má eklekticismus schopnost kombinovat nejvyšší míru pohodlí a starodávné „duše pána“. Můžete pověsit drahokamu, který jen zdůrazňuje všestrannost tohoto stylu.

Kuchyně v eklektickém stylu

Nyní sofistikovanější. Barevný gamut je nejčastěji světlý. Může být dokonce čistě bílá. A ty body, které bych chtěl zdůraznit, můžete porazit úplně jiné barevné řešení. Koneckonců, jak víte, všechno lze kombinovat s bílou.

Můžete se tedy zaměřit na určitou část místnosti a pokud přidáte obrázek odpovídající charakteristice nálady a barvy - tento roh bude nepřekonatelný.

Pokud jde o nábytek. Zde můžete použít kolekci různých stylů, ale vždy musíte mít na paměti, že klíčové slovo je komfort.

Eklektický styl dává plnou svobodu jednání a je to on, kdo může nejúspěšněji poukázat na estetickou povahu vlastníka bytu. Koneckonců, jen málo lidí se podaří zkombinovat neslučitelné.

Eklektická ložnice

Zde je nejdůležitější přemýšlet o všech okamžicích, rozhodnout, který nábytek opustit, a který má nahradit nové, které zajímavé návrháře doplňují. Pak taková místnost nevytvořídojem shromažďování všech nezbytných a zbytečných.

Takže, milí čtenáři, pokud máte spoustu nápadů a nemůžete přijít na jeden společný jmenovatel - eklektický interiér je pro vás. Nebudete se muset podílet na nejdražším srdci věcí a zároveň budete svůj byt vybavovat nejnovějším designovým výrazem.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Styl eklekticismu v interiéru