Italské hliníkové radiátory - proč jsou dnes na trhu nejlepší?

Obsah
 1. Jaké jsou konkurenční výhody
 2. Obsah
 3. Hlavní výrobce a vlastník značky?
 4. Vnitřní povrchy?
 5. Vnější povrchy?
 6. Produktová řada?

Jaké jsou konkurenční výhody

Proti tomuto nepopiratelnému faktu se opravdu nezmíníte: topná zařízení italské výroby - jedna z nejpopulárnějších (dnes: nejlepší).

Je snadné odhadnout, že nejvyšší známku kvality a, vydanou spotřebitelem, stanoví italská zařízení (mimochodem poznamenávám, že to platí nejen pro samotná topná tělesa, ale také pro kotle a jiná zařízení) pouze z důvodu jejich spolehlivosti, životnosti a snadné použití. Výrobci jsou ochotni být zodpovědný za skutečnou kvalitu svých výrobků, což jim významně ujištění (10-20 let v závislosti na modelu).

Obsah

 • Hlavní výrobce a vlastník značky
 • \ t
 • Vnitřní povrchy
 • \ t
 • Vnější povrchy
 • \ t
 • Výrobní linka

Vytápěcí systémy z Itálie, které nejsou přizpůsobeny evropskému trhu. Samostatná diskuse vyžaduje společný produkt z našich domácích a italských výrobců, jako jsou radiátory bimetalové Ryfar (Rifar).

Hliníkové italské radiátory topení, podle jejich vzhledu, je možné nejen vytápět dům, ale také ozdobit jeho interiér

Podle hlavních parametrů jsou podle odborníků italské radiátory pro ruský trh optimalizovány tak, jak pro autonomní aSystémy ústředního topení v naší zemi. Berou v úvahu nejen vnější znaky, jako je design, ale vážnější: existuje nestabilní kvalita chladicí kapaliny; a pravděpodobného poklesu tlaku i kladivo (v případě starých kotelen); a běžné typy topných systémů v regionu a mnoho dalšího. Přístroje na počátku (ve fázi návrhu) vzít v úvahu potenciální zvýšenou agresivitou tekutiny (fyzické i elektrochemické) hydraulické nestabilita systémů dodávky tepla rusky.

Hlavním producentem a majitelem značky?

Italský koncert FONDITAL je dnes nejznámější výrobce všech výrobců, kteří dodávají do Ruska hliníkových radiátorů, které jsou ve vysoké poptávce mezi našimi zákazníky. Je to snad největší světový návrhář a výrobce otopných těles z hliníku.

, vnitřní povrch?

Konfigurace vlastní vnitřní povrchy těles jsou navrženy tak, aby se zabránilo usazování nečistot z případně špatně vyčištěné chladicí kapaliny. část na vnitřní straně krytu, obvykle fluor a zirkonia připraven. Propojení s hliníkem, fluorid poskytuje ochranu před škodlivými účinky, jako kyselin a zásaditých roztoků. Pokud jde o zirkon je široce používán v průmyslu jako odolné proti korozi prvku, zvyšuje ochranu před zbytečnými expozice radiátorů pravděpodobné agresivní médium (chladivo).

Vnější povrch?

Ideální italské radiátory smaltu - jeden znejatraktivnější faktory pro ruské spotřebitele

Jejich pokrytí v italských zařízeních je vyrobeno podle moderní speciální technologie. Pro zajištění dodatečné pevnosti a odolnosti vůči různým vnějším vlivům se používá technologie dvouvrstvého barvení profilů. Nejprve se provede anoforéza - když je baterie ponořena do lázně a promyta barevným roztokem; poté nastříkejte na povrch práškového smaltu.

Produktová řada?

Je pravděpodobné, že ruský spotřebitel koncernu Fondital má nejoblíbenější značky hliníkových radiátorů, jako je Calidor S3, Global (Global), jakož i zařízení řady Garda, Solar.

Méně známé, ale méně spolehlivé ohřívače značky Nova Florida. Radiátory je reprezentován - ExtraTherm. Podle odborníků rozlišují zvýšenou pevnost - baterie jsou určeny především pro otroky. tlak do 0,16 MPa. A posílené "vstřikováním" - existuje takový způsob ve strojírenském průmyslu. Výrobní linka ExtraTherm také prezentuje různé modifikace radiátorových zařízení (včetně MAIOR, Serir - 6 atm, ASTOR, GENIALE, atd. - 16 atm), s přihlédnutím ke všem technickým technickým možnostem vytápění.

ZPRÁVA: V zájmu spravedlnosti je třeba říci, že slavný italský zájem není monopolistou na trhu. Dnešní krajan, relativně mladá společnost z italského města Bergamo, je ve své konkurenci poměrně úspěšný. Říká se jí Radiatori. Radiatori se na trhu s tepelnými zařízeními již více než 10 let podařilo vážně vyhlásit -především spolehlivost jejich radiátorů značky HELYOS. Hydraulika těchto přístrojů a jejich aerodynamické vlastnosti zajišťují téměř 100% přenosu tepla, díky čemuž se sláva "radiátorů se zlepšeným vytápěním prostor", jak se často nazývají. Komplexní výzkumné a experimentální testy umožňují firmě vyrábět topná zařízení s velmi vážnou zárukou - až 10 let provozu (s odhadovanou životností - standard 50 let).

Radiátory Global v sekci

V radiátorech italské výroby se zpravidla používají adaptéry a zátky na zip, které jsou také pokryty speciální práškovou barvou zvláštní trvanlivosti. V zařízeních je každá z těchto sekcí vybavena samostatným zařízením pro odvádění vzduchu (při automatickém provozu). Odborníci (i spotřebitelé) vědí, že baterie italských výrobců jsou konstruovány a konstruovány tak, aby jejich selhání (například v důsledku ucpání). prakticky vyloučeno. Svislé kanály jsou dostatečně široké, aby umožnily cirkulaci chladicí kapaliny volně v nich a nereagovaly na žádné vnější povolování.

Doplňuji, že podle mého názoru radiátory italských společností upřednostňují nejen jejich spolehlivost a vysokou úroveň tepelného výkonu. Elegance - to je kvalita, která charakterizuje jejich vnější vlastnosti a samozřejmě lehkost, lehkost. Takové sekční hliníkové radiátory z Itálie. Jak rádi mluví - nejlepší hodnota za peníze. A dodám - a stylovědesign. To vše v tomto komplexu zřejmě určilo jejich současnou (a budoucí) popularitu mezi ruskými spotřebiteli.

Samozřejmě, že radiátory dnes vyrábějí nejen Italové, ale i další zasloužené značky na světě. Všechno se však v současné chvíli přibližuje skutečnosti, že se jedná o italské společnosti, které jsou nespornými a přitom nepřekonatelnými odborníky v převážné většině oblastí technologie vytápění. A toto prohlášení je kontrolováno nejen časem, ale také komfortem těch domů, kde takové zařízení pracuje.

M. Aysley