Izolace balkonu rukama a zasklením

Pokud váš byt má lodžii, pak je to obrovské plus. Nepřímo prominentní venkovní betonová plošina s mřížovým plotem - přesný popis většiny balkonů. Aby bylo možné tento stav napravit, bude nutné balkon ohřívat a ohřívat, je to možné i vlastními silami. Na konci všech prací budete mít jakési "spíž", kde si můžete dát vysavač, který zasahuje do místnosti nebo jiné domácí potřeby ... Jinými slovy, zvažte možnost přeměny lodžie na malou a užitečnou plochu bytu ... Mimochodem jsme uvažovali cestu Rozšíření kuchyně díky balkonu, velmi zajímavá volba.

Izolace balkonu pomocí pěnových bloků

Nespěchejte si koupit okna najednou. Nejprve určete, co budou léčit. Samozřejmě, na parapetu. Je nutné odstranit všechny mřížky a jiné kovové ploty a připravit parapetní polštářek. Cihla je pravděpodobně nejhorší a nejnešťastnější materiál pro stavbu na balkóně. Je příliš těžká (zejména červená), ale ve výšce větší než jeden metr ji neumí. V opačném případě ztratíte drahocenné čtvercové decimetry balkónových plošin. Dokonale padnou pěnové bloky do šířky 10 centimetrů. Hlavní výhodou pěnového betonu - probublávání, tj. Lehkosti a zvýšené trvanlivosti. Vnější vlastnosti pěnového betonu jsou nižší než u cihly, takže parapet může být oříznut panely, cín a cokoliv jiného ...

Loggia lodžie (balkon)

Po dokončení betonářských prací zjistíte, jak se vaše lodžie postupně změnilamini-pokoj Je však stále nutné provádět interní zpracování a především instalaci okna. Při výběru okenních vzorů se mnoho dívá na levnost variant hliníku a dřeva. To je nesprávné, protože balkon je důležitý pro tepelnou kapacitu, která zajistí plnohodnotná okna z PVC.

Po instalaci okna a ucpání všech švů můžete zevnitř zablokovat izolaci. Identifikujte klimatické rysy vaší zeměpisné šířky. Pokud jsou zimy studené, čalounění se zahřívá. Je to elektronická a pára (připojená k vytápění). Lze izolovat minerální vlnou nebo jiným vláknem. Je zřejmé, že překrytí na horní straně ohřívače. Pokud vaše plány nebyly obloženy panely, pak víte, že omítka není nejlepší tepelný izolátor. Vedení chladiče na balkóně způsobí silnou kondenzaci a může vést ke zvýšené tvorbě vlhkosti v celém bytě. Alternativně můžete nainstalovat teplou podlahu.

Nejsprávnější řešení pro nezávislou izolaci a zlepšení balkonu, můžete vyzvednout po důkladné analýze všech navrhovaných materiálů. V následujících článcích se budeme touto problematikou zabývat podrobněji.

Oprava bytu vlastníma rukama.