Jak a co zavřít dveře


Jak a co uzavřít vchod.

Docela často, velké opravy bytu jsou doprovázeny přestavbou, a proto převod vnitřních dveří. V takových případech je nutné zavřít staré dveřní otvory. Jak zavřít dveře sami?

Pro zavření dveří potřebujete:
- razník;
- cihla;
- stavební malta;
- omítka;
- dokončovací materiály

\ t

1. Vyberte materiál. Je třeba poznamenat, že se doporučuje, aby byly dveřní otvory uzavřeny materiály, které jsou identické s vlastnostmi použitými při stavbě stěny. Například dveře do cihlové zdi se doporučuje zavřít pokládkou cihel.

2. Připravte otvor. Odpojte skříňku dveří. Odstraňte omítku po obvodu otvoru, přibližně 15 cm od jejích okrajů. Aby se ušetřilo obložení, musí být zdivo vyříznuto na polovinu cihel, které jsou v každé 4 řadě.

3. Nasaďte cihly na maltu. Počkejte na vytvrzení a naneste první vrstvu omítky. Dokončete povrch. Namontujte základní desky.

4. Méně obyčejný způsob navrhování dveří je uspořádání výklenku. Odpojte skříňku dveří. Do zdiva vložte díru, ale nepokládejte ji na stejnou úroveň se stěnou, ale trochu prohloubenou. Uspořádejte výklenek a tečně k němu se stěnou. Dělejte police. Strávit podsvícení.

5. Za instalaci falešných dveří lze považovat alternativní způsob zdobení starých dveří. S touto možností zpracovánímusíte držet dveřní krabici a plátno. Zakryjte otvor cihlovým zdivem. Zavřete dvířka a pevně ji zajistěte v této poloze. Vnější dveřní rolety lze použít například jako rýsovací prkno.

6. Další možností než uzavření dveří je vytvoření malé vestavěné skříně. Pro tyto účely je nutné provést zdivo hlouběji než v předchozích verzích. Dveřní box zůstane na svém místě. Položte police do hloubky, po celé výšce dveří. Dejte dveře sklenkou. Taková skříňka může být použita v kuchyni - pro skladování koření nebo nádobí a v místnosti pro knihy nebo jakékoli detaily.