Jak čalounit kovové dveře


Zakrýváme vstupní kovové dveře.

S pomocí kovových dveří se lidé naučili bránit se před zloději. Ukázalo se však, že tyto spolehlivé dveře samy ukradnou. Kradou byty v teple. Skrz mezeru mezi dveřmi a ramenem stoupá teplo až tak, jak by to mohlo projít čtvrtinou okna. Navíc, kovové dveře, na rozdíl od samotného stromu, jsou velmi dobrým vodičem tepla. Řešení problému je jednoduché a dlouho známé - interiérové ​​obložení.

Pro překrytí zakryjte kovové dveře, které budete potřebovat:
-fanner;
epoxidové lepidlo;
pruh dermatitidy o šířce a délce 10 cm v celých dveřích;
- stavební sešívačka;
- nůžky;
prášek o šířce 2 cm a šířce 10 cm širšího křídla dveří;
-tvn

1. Čalounění kovových dveří je o něco těžší než dřevěné. Konečně, krycí materiál musí být upevněn nehty. Dokončit nehty v kovu nebude fungovat. Proto od samého počátku sbírejte kousky překližky a přilepte je ke dveřím. Připravte překližku nejlépe celou rovinu. Použijte epoxidové lepidlo.

2. Po vložení jednoho dne nechte dveře samotné. O kráse překližky se nemůžete bát. Když je vše hotovo, překližka nebude viditelná.

3. Když se překližka zasekne, vylezte přímo na koberec. Mezera mezi křídlem a plátěnými dveřmi musí být uzavřena válečkem. To je hlavní prvek čalounění.

4. Proveďte slepý pokus o válec. Nejprve si vezměte proužek dermis o šířce 10 cm a délce celých dveří. Přeložte ji na vnější stranu vnitřku a přichyťte k malým dveřímkarafiáty každých 10-15 cm nebo připevněte sešívačkou. Abyste se vyhnuli dermatitidě, odstřihněte ji nůžkami u závěsů dveří.

5. Když je polotovar pro válec připraven, zajistěte obal. Použijte tloušťku pěny 2 cm a šířku širšího křídla dveří 10 cm a na horní stranu pěny dejte dvě vrstvy pálení. Také, držet to celé letadlo. Nyní je čas aplikovat dermatitidu.

6. Dermatitida by měla být oříznuta malým zásobníkem, 3 cm od všech stran. Začněte dolů. Nejprve shora, pak zdola. Dermatový materiál by měl být během napínání co nejsilnější. Když popadnete dermatitidu z horní a dolní části, objeví se přehyb. To znamená, že jste materiál správně utáhli. Pak je čalounění fixováno jednoduchým nábytkovým nehtem po obvodu.

7. Musíte mít válec naplněný bavlněným pálením. Vezměte zbytek odpaření a zmáčkněte do zkumavky. Po obvodu dveří položte trubku odpaření a zabalte ji do polotovaru válce. Přilepte okraj obrobku ke dveřím.
Válec je připraven. Můžete provést montáž kliky dveří a dveří. To je ono, teď je jednodušší plést nebo zakrýt kovové dveře, vědět jak.