Jak chránit soukromý dům

OCHRANA SOUKROMÉHO DOMU

Jakýkoli chlap ví, že na podzim a v zimě je jeho dům přitažlivým cílem zločinců. Během této doby je spousta krádeží. Často, oni skončí velmi špatně, hozený cigaret zadek může stát se ohniskem zapálení nebo smět dokonce být plánován pro žhářství.Jak zachránit svůj domov před takovými?

Zločinci mohou být jak profesionálové, tak i dospívající mládež jejich špatných rodin, bezdomovci nebo závistiví sousedé. Kromě ocelových dveří a okenních mřížek můžete použít i několik triků. Neměli byste však zapomínat, že jakákoli opatření, která by mohla být poškozena, jsou zakázána a jste plně kriminalizováni.

Obyčejní zloději mohou být zastaveni znakem s nápisem "dům pod dohledem". Můžete také použít chemické pasti, jsou neškodné, ale jsou schopni odradit zloděje z vašeho domova. Někteří hostitelé speciálně vytvářejí efekt přítomnosti, umístění "strážce" přikrývek a polštářů na postel u okna.
Samozřejmě to nezachrání profesionály. Nebudou zastavit a silné žaluzie a zámky.Uložení nemovitosti bude vážným moderním strážcem. Například, zloděj vstoupil do vašeho domova dostane paprsek reflektoru přímo do obličeje a náhle siréna pláče.
Instalovaná videokamera vám umožní sledovat dům v reálném čase a mobilní strážce vám okamžitě pošle SMS, když někdo přijde do domu. Snímač pohybu je připojen k poplašnému systému, když je spuštěn, a odešle signál dálkovému ovládání.
[content-egg module = Youtubetemplate = responsive_embed]