Jak dát dlaždice kolem překážek

Ideální bez jakýchkoliv překážek povrchů se prostě nestane. Během procesu pokládání obkladů a dlažeb, vždy stát v cestě žádné překážky: krabice, zásuvky, parapety, přepínače světel, dveře krabice, sloupy, vydává kanalizačních trub, přechod na jiné typy nátěrů. Často otázka - „Jak pracovat na pokládce nové dlaždice povrch kolem těchto překážek?“. Již jsme se zabývali tím, jak dát dlaždice na podlaze v koupelně a stěny vpravo a tohoto článku jako doplněk.

Metody stohování kolem různých překážek

Pro práci zapotřebí: jednoduchý tužku nebo pero, nebo konvenční kruhový dlaždice, speciální lepidlo pro pokládku obkladů. Ale přečtěte si článek o tom, jak správně obkládat dlaždice.

1. Chcete-li provést instalaci dlaždic kolem přepínače , je třeba dát dlaždice na rozvodnou a označit značkou jít extra prostor na to. Deska je třeba oříznout obklady v rámci těchto řádků značek. Pak odstřihněte místo pod přepínačem. Za účelem ověření správnosti a rovnost práce vykonané ořezáváním, musíte dát dlaždice na svém místě.

, 2. Na závěr dlaždic kolem okenního otvoru nebo rohové stěny , je třeba změřit vzdálenost mezi poslední úplné dlaždice do okenního otvoru, nebo úhlu stěny s ohledem na tloušťku mezery mezi dvěma a čtyři milimetry, je nutné, aby švu. V případě, že stěna je nerovnoměrný, vzdálenost se může lišit, budete muset provést měření pro každou dlaždici od jednoho konce k začátku. Musí to znamenatvzdálenost na dlaždici, držet linii řezu a odříznout přebytek značky po řádku. Poté naneste lepidlo a přidejte výsledný oříznutý kus dlaždice na místo.

3. Pokládání dlaždice kolem velkých a malých trubekse provádí takto:

- Pokud je trubka dostatečně velká a dlaždice padá na trubku pouze s jedním úhlem, je nutné provést lineární lineární řez zakřivení. Chcete-li to provést, musíte řezat list z odolného papíru a dát ho na místo, kde by měla být položena dlaždice. Udržet papír na tomto místě, musíte ohnout všechny zbytečné a zbytečné, a poté, co papír odříznout zakřivené čáry, aby si šablonu pro budoucí dlaždice pod touto trubkou. Vzor papíru zaveden a zkontrolovat správnost provedené práce. Vzorek by měl být aplikován na dlaždici, jemně ho táhnout a odříznout podle plánovaných čar.

- Pokud má trubka malý tvar a spadá někde uprostřed nové dlaždice, pak by měla být dlažba nanesena na bok a na dně by měla být uvedena horní část tohoto potrubí. Po stejné dlaždice by měla být použita v blízkosti potrubí od dna, úroveň v dolní řadě s hranami dlaždic a poznamenejte si extrémní body potrubí na pravé a levé straně na to. Kombinujte štítky se šilháním tak, aby se vytvořil čtverec a právě na místě dlaždice, kde trubka prochází. Pomocí desky v kruhu nastavte požadovaný průměr a vyvrtejte požadovaný otvor.

4.Komplikovaná překážka nastane, když tyto otvory spadnou do dvou, tří nebo více dlaždic. V tomto případě musí být každý sektor označen značkou prourčeného místa a upravte dlaždici pro zadané řádky. Takže musíte dělat s každou dlaždicí, která se dostane do této díry.

5.Nejobtížnější překážky jsou sloupy, vnější podlahové úhly, dveřní boxy. V tomto případě je nejlepší dodržovat níže uvedená pravidla.

Užitečné tipy pro pokládku dlaždic s překážkami

- Je nutné dát dlaždici, která nevyžaduje řezání, stejně jako dlaždice, které je třeba řezat přesně na polovinu. Takové dlaždice musí být nalepeny na viditelnou část.

- Obklady, které vyžadují řezání na nejtěžších místech, musí být vyřešeny v posledním případě. Aby nedošlo k chybám v označování, musíte použít šablonu papíru, řezané do velikosti celé jednotlivé dlaždice. Umístěte šablonu na místo, ohněte se přes překážky, odstřihněte a přeneste na dlaždici.

- Dlažbu na obrysu odřízněte, nasaďte na místo a zkontrolujte správnost. Pokud dlaždice nevyžaduje další řezání, může být položena na lepidlo na požadované místo.

Místo pro samoobnovení bytu vždy v této věci pomohlo pochopit. Pokud to není jasné - zeptejte se, rádi vám odpovíme.