Jak izolovat zeď v rohové místnosti

Pokud je třeba v rohové místnosti zahřát stěnu, je třeba především rozhodnout, jakou částku jste ochotni do této akce investovat. Z tohoto postupu vyberte topné těleso a další materiály vhodné pro samostatnou instalaci.

Pro zahřátí stěny v rohové místnosti budete potřebovat:
- topení;
- profil /nosník;
- sádrokartonové desky;
- nářadí.

1 Určete rozpočet projektu a materiály, které chcete v rohové místnosti ohřát. Všechny další kroky budou zcela záviset na vaší volbě. Vypočítejte potřebné množství materiálu měřením v izolované místnosti. Kupte si vše, co potřebujete, s malou zásobou. Připravte nástroj.

2 Připravte si zeď pro zahřátí. Dopřejte jí speciální směs, která ničí plísně a plísně. Takové prostředky jsou široce zastoupeny ve stavebnictví. Mohou nejen zničit existující plísně a houby, ale také spolehlivě chránit stěny před jejich vzhledem. Stěnu nechte uschnout a zaměřte se na návod k použití média použitého k ošetření.

3 Přijďte k konstrukci rámu, který bude i nadále nosit sádrokartonovou deskou. K tomuto účelu použijte pozinkovaný profil nebo suchý nosník zpracovaný ochranným prostředkem. Rozřízněte profil /bar ve velikosti (v tomto případě je to výška izolované zdi). Pomocí úrovně budovy umístěte první část profilu /lištu přesně svisle. Pomocí dostupných otvorů v profilu označte body vrtání na stěně (otvory musí být předvrtány v baru). VrtákStěna má všechny načrtnuté otvory a upevňuje profil /tyč k ní pomocí hmoždinek nebo jinou vhodnou montáží. Tento postup opakujte s dalšími kusy profilu /baru, přičemž mezi nimi zůstane vzdálenost 60 cm (standardní šířka desek topení).

4 Když je rám připraven, začněte upevňovat ohřívač, který jste vybrali. Štětec ve velikosti. Pokud je to deska - spočítat počet celých desek. Také vypočítat, kolik desek budete potřebovat k oříznutí. V případě ohřívače ve válci ho rozřezejte na kousky požadované velikosti. Použijete-li izolaci stěny z pěny, rozřízněte ji podobným způsobem. Zajistěte ohřívač na zdi speciálními hmoždinkami (v lidech, "houby" nebo "deštníky"). Výslednou konstrukci zabalte pomocí sádrokartonových desek.