Jak je podlaha na kole vlastníma rukama

Obsah:

 • Příprava
 • Ruční cyklování starých parket
 • Elektrické driftování
 • \ t

  Učíme se a integrujeme podlahu vlastníma rukama, provádíme opravy jako profesionálové!Parketová podlahadodává interiéru jedinečné kouzlo, ale vypadá hodně a vítězně. Bohužel, nemá dobré stárnutí majetku, dostane lak, dřevo umírá. A pak je čas opravit podlahu. Samozřejmě je nejlepší svěřit práci profesionálům. Mají správné vybavení a nástroje. Pokud však nemáte možnost pozvat řemeslníky, můžete se pokusit opravit svůj starý sex pomocí cyklistiky.

  Obsah
  1. Příprava
  2. Ruční jízda na starých parketách
  3. Elektrické driftování

  Příprava

  Pokud se parkety používají po delší dobu, objeví se na nich praskliny, třísky a nepravidelnosti. Nejprve je třeba je vyčistit. Ty parkety, které se časem třásly, je třeba zajistit, zabít a rozšířit hřebík na samotný klobouk. Mosty ten vrzání, musíte se spojit s sebou lepidlo PVA nebo tesařství a dát kolík do otvoru, který vrtat pod úhlem 45 stupňů. Když je lepidlo suché, odřízněte kolík. V místech, kde byly vloženy hřebíky a kolíky, je nutné zamíchat sklad se složením z laku a pilin. Desky mezi deskami jsou ošetřeny speciální pastou a vyhýbají se "konfliktu" mezi materiály a kupují je od jednoho výrobce. Chcete-li uložit pastu a čas položit praskliny, použijte šablonu,bude chránit mosty před nárazem tmelu. Pasta vyschne asi po hodině, vše závisí na tom, jakou vlhkost a teplotu v místnosti. Pak je třeba leštit místa, která jsou opařená, smirkový papír 100 a odstranit prach z vysavače. Nyní je podlaha zcela připravena na cyklistiku.

  Ruční jízda na starých parketách

  \ t

  Pokud nechcete své staré parkety cyklovat vlastníma rukama, zpracovávejte tmavá místa velkým papírem, dokud se neobjeví jasná vrstva. Pro odstranění jemných částic zparketového lakuotřete povrch acetonem, odstraňte lepidlem BF-6 a ​​pak znovu spusťte acetonem. Chcete-li cyklus podlahy, koupit smyčku v obchodě, bude to fungovat pohodlně. Je-li cyklus s krátkou rukojetí, je obtížné pracovat, ale výsledek je efektivnější. Rovnoměrně klikněte na smyčku, přesuňte ji podél stromových vláken a odstraňte horní vrstvu. Cyklus staré parkety byl přesnější, a povrch podlahy je hladký, nezapomeňte pravidelně broušení řezné plochy cyklu. Oblast, která má být ošetřena, zvlhčena nebo sypána vodou, bude cyklický proces méně únavný. Je také možné zpracovat oblast zpracování horkým hadříkem horkým hadříkem. Práce na jízdě na kole začíná od středu místnosti a vede pás ke zdi. Proudy, které zpracováváte, procházejí, bez přerušení od začátku do konce, takže se navzájem překrývají. Každý pruh je v jednom a opačném směru. Manuální cyklování podlahy je poměrně dlouhý a oslabující proces, který je dalšímetapa pro přípravu podlahy, aby ji pokryla lakem.

  Elektrický nůž

  \ t

  Pro broušení podlahy vlastníma rukama můžete použít elektrický nůž, na jeho kartáčku je nutné upevnit hřebík na bázi tkaniny. Pokud není odpad, pak by měl být smirkový papír přitlačován co nejhustěji k patce nohy a pohybovat jím. Na zadní straně kůže je vrstva gumového lepidla, která zajistí nejlepší spojení s botami.

  Konečná fáze cyklování podlahy - podlahová krytina s lakem. Ale nezapomeňte, že tmavé plochy na parketách, které nešli po jízdě na kole, zůstanou patrné, po dokončení lakem. Můžete použít matný vodou ředitelný lak, který se bude mírně rovnat rozdílu mezi světlou barvou a nejtmavší oblastí.

  Doufáme, že naše stránky sužitečnými tipyvám poskytly odpověď na vaši otázku. Děkujeme, že jste s námi spokojeni!