Jak je zpracování betonových schodů stromem

Bude to krásné

Betonové žebříky, stejně jako všechny betonové výrobky, jsou silné, trvanlivé a spolehlivé výrobky, jejichž barva chce být lepší a projekt se chce dostat bez hrubých chyb ke zlepšení bezpečnosti uživatele. Výzdoba betonového schodišťového stromu je velmi podobná procesu přeměny šedé, anonymní myši na krásnou minulost, kterou je těžké obejít bez obdivu.
Momenty transfixu jsou zaznamenány a prezentovány v galerijních fotografiích a videích mistrů.

Obsah
 1. Typické konstrukční chyby
 2. Jaký materiál vyzvednout
 3. Beton v dřevěných oděvech
 4. \ t
 5. Lícové dřevěné schody

Typické konstrukční chyby

Odlévání betonových schodů s různými výškami a šířkami vede k tomu, že nivelizace povrchů je nejen velmi obtížná, ale prakticky nemožná. Zvýšení šířky jednoho stupně nevyhnutelně změní velikost na druhou stranu druhé, zvýšení povrchu průchodu, zvýšení předchozího vzestupu.
Poté stavitelé postupují tak, aby vyrovnali betonové schody se sádrovými a spackovými směsmi, ale jak ukazuje praxe, je to naprosto nesmyslný krok, který vede k snadnému oddělení stupně pokrytí spolu s vyrovnávací vrstvou.Tyto pochody jsou vyrovnány s vysoce pevnými betonovými směsmi s použitím dodatečné výztuže.
Betonová vrstva by měla být dostatečná, což zvýší vzestup první etapy a sníží poslední zdvih a učiní je.fit zvyšuje úroveň celého pohlaví.
Vyhodnotit konstrukční chyby betonových schodů:

 • Mezi pochody není žádná vůle nebo její velikost je menší než 75 mm. K tomuto hrubému porušení dochází častěji, než by bylo žádoucí.
  Rozsah mezi pochody se řídí stavebními předpisy a pravidly. Mezera mezi pochody se používá k položení požární hadice, a aby se zabránilo zablokování v kritickém okamžiku požáru, doporučená velikost mezery vzrostla na 150 mm, protože se používají manžety o průměru 100 mm.
 • Rozdíl ve výšce stupňů je srovnatelný s noční můrou mistrů, proto je přípustná odchylka výšky stupňů 9,5 mm. Pro dosažení rovnoměrného povrchu se používá pro překližku odolnou proti vlhkosti.

Jaký materiál vyzvednout

Tváří v tvář schodům jsou různé materiály, z nichž každý je svým způsobem krásný:

 • Laminát je zajímavou alternativou k dřevěným schodům. Když se jedná o velmi populární podlahovou krytinu pro opláštění schodů, není jmenován.
  Malá plocha stupňů neumožňuje, aby stohování probíhalo plovoucí cestou a neporušovalo technologii. Tloušťka laminátových desek je příliš malá na to, aby se podobala dřevu.
  Povlak na laminátové desce je velmi hladký a ve spěchu mohou nohy na takových schodech sklouznout.

Poznámka: Lícní laminátové schodiště je mnohem levnější než dřevo, takže někteří odborníci se starají o práci s tímto materiálem.

 • Betonschody, zdobené dlaždicemi (viz dekorace dlaždice schody: to správně), kámen nebo mozaika, mramor nebo žula se neliší od sebe a říkají, že nějaký druh zpracování se zásadně liší od ostatních není etické. Volba zůstane pouze pro zákazníka, ale není možné jen označit keramický stupeň slinku.
  Tyto dlaždice jsou vydávány speciálně pro dokončování schodů se zaoblenými hranami na schodech. Tato možnost současně zajišťuje jak bezpečnost uživatelů, tak trvanlivost obložení, krásný a reprezentativní vzhled schodů.
 • Oblíbená výzdoba interiéru stromu schodišť a instalace zábradlí v obytných domech. Takové povlaky mohou trvat desetiletí, s výhradou dodržování všech norem a výrobních pravidel.

Beton v dřevěných oděvech

\ t

Nesledujte falešný předpoklad, že hojnost lesů je zárukou levných povrchových materiálů, a jednoduchá výzdoba stromu betonových schodů vlastníma rukama bude stát mnohem méně než vyráběný výrobek od nuly po poli. Praxe ukazuje, že úspora je možná pouze na tloušťce kroků, které jsou vyrobeny centimetrově tenčí, a cena takového materiálu je dražší a mnohem více času.
Všechno je vysvětleno jednoduše, bez ohledu na to, jak těžké, ale betonové schody nemohou být vyrobeny s dokonale rovným povrchem a naprosto stejnou velikostí, a to i s pečlivě navrženým a vyrobeným bedněním.Čelní schody se týkají procesu náročného na pracovní sílu, zejména když se provádí nezávisleoperací

Pozor: Betonové schody dobře vysychají nejméně tři měsíce, je lepší nechat je v topné sezóně, aby se zabránilo deformaci stupňů a získání betonové strouhanky.

Dřevěné schody čelní

\ t

Majitel domu musí pochopit, že betonové schody nejsou levné nákupy a jeho cena bude stát dvakrát více než běžné dřevěné schody. Ve skutečnosti, platba za dva návrhy, z kamene a dřeva.
Dřevěné schody nemají nosné prvky, ale ve zbytku se týkají cenného výrobku. Instalace betonových schodišť je realizována ve veřejných budovách, venkovských domech a venkovských domech, kterým dominují dřevěné, i když existují výjimky z pravidel, která zde budeme zvažovat.

Hotové schody

\ t


Takže:

 • V přípravné fázi se provádějí měření všech stupňů a stanovení nejvyšší z nich. Všechny ostatní jsou vyrovnány s velikostí samonivelační směsi pro podlahu.
  Pokud jsou odchylky výšky zanedbatelné nebo všechny kroky ve výšce jsou konvenčně shodné, pak je stejný, povrch betonu je stejný, a směs se na něj jednoduše aplikuje. Je-li výškový rozdíl větší než centimetr, je připraveno 4 mm překližkové bednění, upevněné hmoždinkami tak, aby horní okraj odpovídal požadované úrovni.
  Před použitím odlévání se kroky očistí od nečistot a jsou založeny na zvýšení přilnavosti. Pouze po úplném vyschnutí základního nátěru se směs nalije.
 • Druhou etapou je upevnění překližky, slouží jako hydroizolační vrstva, která zabraňuje použití dřevěných překryvů k hromadění přebytečné vlhkosti. Opětpovrch je opatřen základním nátěrem a základní nátěr schne.
  V souladu s velikostí schodů jsou předlitky řezány z překližky o tloušťce 10-15 mm, aplikuje se lepicí tmel, aplikuje se z horní části obrobku z překližky, je upevněn hmoždinkami, zatímco překližka je položena v úrovni.
 • Připravovat se nebo objednávat ve studiu schody sami z pole. Průchod složité formy je lepší znázornit na hustém kartonu nebo překližce a připravit šablonu, která pomůže při přesné výrobě kroků v dané velikosti.
 • Správné zpracování betonových schodů stromem s vlastními rukama začíná zdola.
 • Na spodním konci čepu se přišroubují 3 šrouby o průměru 6 mm tak, aby z nich vyčnívaly.
 • Klobouky se stříhají a provádí se kombinace dřevěného podstupenok s betonem, kde jsou vyznačena umístění těchto šroubů.
 • Otvory vhodné velikosti jsou vyvrtány a naplněny epoxidovou pryskyřicí.
 • Překližka je mazána "tekutými nehty" a položena obkladová deska.
 • Ve stupni řezání drážky v požadované hloubce, která brání nožní práci.
 • Je zkrácena druhou fází kroků.
 • Povrch překližky a drážky jsou proplachovány lepidlem, první krok je nastaven. Ověřeno podle úrovně, v případě potřeby mírně rafinované.
  Takže krok za krokem postupujeme nahoru po schodech.

Pozor: I při pečlivém obložení dřevem ve všech ověřených rozměrech, na bocích schodů, jsou trhliny, které mohou být uzavřeny montážní pěnou a zamaskovány tmelem.

Monolitické, betonové schody instrukce a odborníci doporučují, aby se pevné skály stromů, jako je dub, jasan, buk, modřín.