Jak krásně vyzdobit interiér toalety

Když děláte opravy v bytě, často nevenujte náležitou pozornost záchodům. To je dáno tím, že toaleta patří do neprovozních, pomocných prostor. Tato místnost však není v našich životech o nic důležitější než kuchyň nebo ložnice, což znamená, že její zpracování by mělo být prováděno kvalitativně.

Foto interiéru toalety

Obsah
  1. Jak správně a krásně vyzdobit interiér toalety
  2. Dekorace stěn a podlah v záchodě
  3. Dekorace stropu v záchodě
  4. Výběr zdravotnických techniků

Jak správně a krásně vyzdobit interiér toalety

Zdobit krásný interiér toalety je poměrně obtížné, protože prostor této místnosti je malý. Proto je nutné zvolit dekorativní materiály, které umožňují vizuálně zvětšit velikost toalety. Moderní interiér záchodu díky malé velikosti místnosti je spíše výstižný a je určen následujícími faktory:

  • velikost a barva sanitární keramiky;
  • použité obkladové materiály a jejich barevné řešení;
  • možnosti osvětlení místnosti;
  • techniky zdobení stoupaček kanalizace a vodovodu.

Zdobení stěn a podlah v záchodě

Klasika pro úpravu stěn a podlah je dlaždice světlé barvy. Je žádoucí, aby se povrch stěn a podlahy na tónu lišil od sebe, ale obraz a barevné schéma by měly být harmonicky kombinovány.

Poměrně drahý, ale velmi velkolepý způsob léčby je mozaika. Vnitřek záchodu, mozaika, vypadá skvěle. Jestli vám ta taška vypadánudné, nemůžete si dovolit mozaiku, protože jeho vysoké náklady, pak vlhkost-důkaz tapety na záchodě se může stát alternativou.

Pokud se rozhodnete věnovat pozornost drahým materiálům, protože levné tapety rychle ztratí svůj atraktivní vzhled pod vlivem vlhkosti a velmi brzy budou muset být změněny. Vinyl tapety v toaletním lepidle nejčastěji.

Vnitřek toalety poškozuje kanalizační potrubí a vodovodní potrubí. Je nemožné je odstranit, ale můžete použít políčko na zamíchání. Krabice je vyrobena ze dřeva nebo sádrokartonu. Zůstane však vyřešen jeden vážný problém: jako v případě nehody, dostat se na uzavírací ventily a získat přístup k potrubí.

Problém lze vyřešit, pokud použijete plastové panely nebo lamely na laminování stěn. Jsou upevněny na šrouby a v případě potřeby snadno demontovány, aniž by byla narušena celková celistvost kompozice.

Při vytváření krabice by mělo být k dispozici malé okno, aby bylo možné odečíst odečty měřidel.

Dekorace stropu v záchodě

Nejjednodušší způsob, jak malovat strop v toaletním vodním laku. Barvy, zpravidla preferují béžové, bílé nebo mléčné barvy. Strop, malované v takových barvách, dokonale kombinuje s podlahou a stěnami, a světlé barvy, navíc vizuálně "zvednout" strop.

Kromě nátěrů na výzdobu stropu v záchodě, nedávno použité stropy, lepidlo stropy nebo tapety. Strop stropu je jednoduchýinstalovat bodové svítilny. Jejich světlo velmi dobře odráží od lesklých a chromovaných povrchů a prostor malé místnosti se opticky rozšiřuje, což je nepopiratelnou výhodou stropu napětí.

Výběr instalatérů

Interiér toalety není možné vyzdobit bez kvalitní sanitární keramiky. Bílé toaletní záchody jsou, jak se říká, klasikou žánru. V dnešní době však existují originální toalety různých forem a barev, a co je nejdůležitější, je při výběru barevné toalety v souladu s celým interiérem malé místnosti. Když je v záchodě dostatek místa, můžete dodatečně nainstalovat dřez. Perfektně šetří místo úhlových umyvadel.

Chtěl bych zdůraznit, že v interiéru, každém detailu, barvě, světle, různých konstrukčních prvcích, jako je odpadkový koš, jorizh, držák na papír, atd., Jsou nezbytné.

Když vezmeme v úvahu tyto "maličkosti", které ukazují trochu fantazie, můžete vytvořit nádherný interiér toalety.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Neobvyklý design toalety