Jak nainstalovat toaletu na vlastní pěst

Obsah:

 • Komunikační komunikace sloužící a vypouštějící
 • Návod k instalaci toalety
 • Instalace sanitární keramiky (toaletní mísy vlastníma rukama).

  Většina lidí upřednostňuje angažovat sepři opravách bytua stavět dům na pozemku. Samozřejmě by bylo nemoudré najmout stavební brigádu, aby se mohla malovat nebo hltat. Tyto akce mohou být prováděny samostatně. Z neznámých důvodů se snažíme přenést na jiné ramena instalaci nebo opravu toalety, instalatérské práce.

  Když je kanalizace ucpaná v našem bytě, voláme instalatérské práce z bytového úřadu nebo soukromé firmy. Tito mistři mají také zkušenosti s instalací a opravami instalatérských prací. Jediné, co je trapné, jsou sazby za tyto typy služeb. Občas se náklady na opravu toalety téměř rovnají ceně výrobku. Za toaletu musíte zaplatit dvakrát. Zkusme se naučit, jak opravit toaletu sami. Před zahájením prací vypněte přívod vody.

  Vodovodní komunikace sloužící a vypouštějící

  Začněme s činností sanitární údržby bytových domů. Učíme se principu systému od převzetí a před odstraněním vody.

  Voda vstupuje do vodovodního potrubí. Nejčastěji se používají ocelové trubky, ale nedávno se také nacházejí měděné trubky. Měď je rozhodně dražší. Výhoda měděných trubek v trvanlivosti a nepřítomnosti rzi. Ocelové trubky jsou rozděleny do typů: pozinkované a ne pozinkované, které jsou v černé barvě a jsou náchylné ke korozi.Pozinkované trubky pokrývají antikorozní materiály zvenčí i zevnitř.

  Rozdělené trubky mohou být podle velikosti průměru a tloušťky stěn, které jsou lehké, vyztužené a běžné. Pro připojení různých průměrů pomocí přechodové spojky spojuje přímá spojka trubky stejného průměru. Úhlové spojky jsou častěji používány v bodech otáčení. Odbočky jsou potřebné pro větvení.

  Trubky na zrno se používají pro odvodnění kanalizace, jejíž vnitřní a vnější povrchy jsou pokryty olejovým bitumenem. Taková vrstva může snížit tření vody a nést ochranu proti korozi. Po instalaci je třeba tyto trubky důkladně utěsnit. Schéma činnosti je následující: trubka jedné trubky je vložena do zvonku další, mezera je navinuta pryskyřicovými prameny, po kterých je nanesena cementová pěna.

  Se zařazenými trubkami. Nyní musíte nainstalovat sifon u vstupu do kanalizační trubky. Montuje se v prostorách budoucího napojení vodovodu s kanalizací. Sifon - jedná se o hydraulický uzávěr, který blokuje přístup plynů z kanalizace.

  Pokyny pro instalaci toalety

  Při instalaci toalety se používá jedna ze tří metod. Zde je jednoduchý návod pro jeho instalaci. V první metodě je toaleta připevněna pomocí šroubů, přišroubovaných na podlaze z cementu nebo dlažby.

  Druhá metoda je považována za složitou a kvalitativní. Chcete-li začít, aby speciální taft ze stromu, který je třeba předem ošetřené sušícím olejem. Následně by se taft měl "utopit" v odtokuna podlaze Ze spodní stranypřipevněte kotvu , která bude odpovídat za spolehlivost instalace. Pro takový případ, nehty mohou být zabity v šachovém způsobu, který bude běžet z taft v určité vzdálenosti. Dost 2-3 cm. Poté je štěrbina zcela naplněna připravenou maltou z cementového písku. V tomto roztoku vložte taft s kotvami dolů. Jakmile se roztok začne sušit, je toaleta instalována a upevněna mazaným tukem nebo automobilovými grafitovými šrouby. Pod hlavami šneku zkušení mistři dali gumu. Zabráníte tak poškození podlahy.

  Třetí metodou montáže toalety vlastníma rukama je epoxidové lepidlo. Před instalací musí být povrch WC před lepením vyčištěn, odmastěn. Pak musíte pracovat s korundovým kamenem, abyste vytvořili hrubý povrch, pak znovu odmastěte. Až po těchto postupech na nosném povrchu se aplikuje tloušťka lepidla 4-5 mm a hustší lis na podlahu.

  Při výběru posledních dvou způsobů samoinstalace toalety je třeba mít na paměti, že roztok vyskočil, počkejte nejméně 12 hodin.

  Pokud jde o odbytové potrubí, mělo by dosażení doslova vést k tomu, aby se i nadále nedostalo do nevýhody. K kanalizaci je toaleta spojena s vývodem, který je podle výrobce pod úhlem nebo šikmý nebo rovný. Při uvolnění najdete drážky, které by měly být rozmazané plátkem olova zředěným v sušícím oleji. Nakonec zabalte pryskyřičný pásek, ujistěte se, že necháte nedotčený 3-4milimetru V opačném případě se lanko dostane do kanalizace a vytvoří přetížení. Kanalizační potrubí je předem připraveno, vyčištěno. Uvolnění se vloží do zvonu, zalomí mezeru lněnou přízí a pak nanese cementovou maltu. Aby vložka nebyla natřena, zabalte ji obvazem a znovu naneste roztok.

  Po upevnění toalety namontujtenádrž . Pokud se nádrž připojí k polici toalety, pak pomocí gumové manžety připojte trubku k hrdlu. Pokud je nádrž upevněna v určité vzdálenosti od samotného WC, připojte trubku před instalací toaletní nádoby. Druhý konec je mísitelný s olovem a navinutý škrábancem nebo pryskyřicovým pramenem. Potrubí se také připojuje k hrdlu toalety manžetou.