Jak nakreslit balkon - design balkonu s květinami

Obyvatel města, který pochází z práce, občas chce odpočinout od shonu města, relaxovat mezi zelení a příjemnou vůní jasných barev. Můžete to udělat přímo ve svém vlastním bytě - stačí jít na balkon, samozřejmě, pokud je vybaven odpovídajícím způsobem.

Jak krásně vyzdobit balkon

Výroba balkonu s živými květinami

Existuje velké množství různých možností pro interiérový design balkonu. Můžete vytvořit elegantní skleník, působivý s exotickými úžasnými rostlinami, visícími kolem tady a tam podél zdí.

Nebo proveďte útulný miniaturní altán s pohodlným proutěným nábytkem a houpačkou. Můžete jej zařídit jako knihovnu nebo kancelář. Existuje spousta možností, vše závisí na letu vaší fantazie.

Zdobení balkonu živými dekorativními květinami

Spousta potíží může přinést design balkonu s živými květinami. Hrozivé rostliny jsou velmi citlivé na vlhkost a kolísání teploty uvnitř, potřebují vysoce kvalitní osvětlení.

  • Chcete-li přeměnit balkon do nádherného skleníku, musí být důkladně zahřát a postarat se o další světelné zdroje. Kromě toho je nutné nainstalovat žaluzie na okna, aby se zabránilo záhonu květin z hořících paprsků letního slunce.
  • Pokud si vyzvednete kompaktní, příjemný dubový nábytek, můžete vytvořit útulný intimní koutek pro příjemné trávení času. Balkónový parapet lze hrát v podobě vyřezávané dřevěné police.
  • Můžete nainstalovat malý skládací čajový stůl amístnost bude prostornější. Pro vytvoření intimity a komfortu hraje velkou roli osvětlení: tlumené světlo, nádherná stinná lampa, zděděná po babičce, jemná svíčka poskytne v interiéru lehký romantismus.
  • Při přeměně balkonu na knihovnu nebo kancelář nezapomeňte, že pro takové místnosti je tma a ticho vlastní. Proto je žádoucí, aby krásné záclony na balkóně podle vaší chuti a fantazie. A možná, díky záclony v místnosti bude vypadat stylově a útulně.
  • K vytvoření balkonu pod východní kuřáckou místností s vodní dýmkou, přivezenou také z Turecka, může být docela originální, s výrobou.
  • Šíření na stěnách obrazů, fotografií nebo koláží relevantních předmětů. U okna položte útulné proutěné křeslo a vedle něj položte neobvyklý popelník, který to nezvykle upevní.

Exteriér budovy všechny balkony vypadají zhruba stejně, zatímco design balkonu zevnitř by měl být jedinečný, zvláštní, charakteristický pouze pro váš byt.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Útulný a pohodlný pokoj z malého balkonu