Jak napsat klavír (klavír) do interiéru

Líbí se vám klasická ruská literatura? To je místo, kde Tolstoy, francouzština,pianino , mon cher a další směs francouzštiny s Nižným Novgorodem (díky Griboyedovovi za naše šťastné dětství). Zlatý věk literatury, plesů a takzvaných večerů uběhl, ale nyní někteří lidé sní o tom, že mají doma klavír. Tento článek se dívá na to, jak jej umístit do interiéru tak, aby vypadal stejně přirozeně jako ve francouzštině ve "válce a světě".
Začněme očividným. Klavír je hudební nástroj, který je citlivý na vlhkost, přímé sluneční světlo a blízkost topných zařízení, které bude třeba vzít v úvahu, aby se zachovala pracovní kapacita nástroje. Navíc ne každý interiér klavíru se vejde. Ne, samozřejmě, můžete hrdě nazývat byt uměleckým objektem a kombinovat nepřipojené, ale proč si tedy přečíst tipy pro instalaci klavíru do interiéru?
Předpokládejme, že jsme se rozhodli, že klavíry je třeba umístit a měla by být zavedena určitá přiměřená omezení týkající se umístění. Je na čase odpovědět na otázku, kam dát piano přímo. Zde by se měl řídit ten, kdo je koncovým uživatelem nástroje. Je-li to dítě, které se naučí hru, je logické dát klavír do dětského pokoje: dítě bude pohodlnější a ostatní domácnosti budou o něco horší, aby slyšely zvuk (praxe ukazuje, že zvuk je skvělý pro bytový dům, takže pokud chcete hrát na nástroj v noci by bylo hezké se postarat o izolaci hluku). Pokud plánujete klavír pobavit hosty,pak jej nainstalujte do obývacího pokoje. Stojí za to říci, že design okolního prostoru v těchto případech je zásadně odlišný? Některá doporučení budou uvedena níže.
Vzhledem ke své velikosti se klavír obvykle stává dominantním interiérem. V tomto ohledu se můžete pokusit zdůraznit interiér obývacího pokoje (případ dítěte bude projednán níže) samostatný "hudební koutek", například s pomocí lepící tapety jiné barvy a speciální výzdobou stropu. Pokud prostor obývacího pokoje neumožňuje vyčlenit pro nástroj samostatný koutek, zkuste jej umístit tak, aby s ním byl okolní nábytek dobře spojen. Například rám z knihoven ukáže, že jste v pořádku s chutí. Pokud budete mít vážnou péči, můžete hledat nábytek ve stejném období jako nástroj sám. Vzhledem k tomu, že sovětské (a navíc císařské) časy programovaného stárnutí neodrážely, mnohé vnitřní předměty té doby byly velmi dobře zachovány dodnes a mohou být vykoupeny z neinteligentních hostitelů za dostupné peníze. Ještě jednou díky! Například na katedře vysokého školství Moskevské státní univerzity se doposud používají stoly a lavičky 50. let, které slouží k provádění služby ze samotné budovy.
Můžete také jednat opačně - ozdobit nástroj sám. To dělají speciální firmy, jejichž zaměstnanci zaručují, že se zvuk nástroje nezhorší v důsledku jejich činnosti. Tímto způsobem můžete jít například, pokud je klavír instalován v dětském pokoji (nebo chcete vyzdobit obývací pokoj ve stylu odlišném od říše neboklasika) Mimochodem, o dětech. Zde můžete experimentovat o něco více než v obývacím pokoji (zde jsou hosté s vysokou chutí méně často než v tomto obývacím pokoji). Například, přes nástroj, můžete pověsit portrét Chopina (nebo jiný velký pianista), krátký seznam slavných klavíristů citace, nebo jen něco motivující pro třídy (a dokonce i fotografie Freddieho Mercuryho pro klavír). Tipy pro obývací pokoj budou v tomto případě fungovat (mimochodem, v prostoru obývacího pokoje nad nástrojem stojí za to si vzít portrét, rodokmen rodokmenu nebo něco jiného: pokud jsou levá a pravá vysoká knihovna, prázdný prostor bude vypadat neeticky).

To vše doufáme, že tento článek byl pro vás užitečný a nyní se vaši sousedé plně podílejí na dobré hudbě. Nechte inspiraci opustit!

Velmi dobrá melodie:Příklady interiéru: