Jak opravit dřevěnou podlahu

K opravě podlahy drážky zalepují dřevěné kolejnice. Desky mohou mít různé šířky, takže kolejnice musí být nastaveny na požadovanou velikost. Můžete také použít zkroucenou konopnou slámu. Je impregnován emulzí PVA a trhlinami trhlin. Práce se provádějí pomocí dláta a dřevěného kladiva. Malé praskliny mohou být naplněny směsí lepidla a pilin. Rozštěp se hojně nalije do skladu, takže lepidlo vyjde trochu a vytvoří tuberkul. Když zaschne tmel, přebytek se odstraní nožem.

Pokud jsou desky protřepány, musí být zajištěny sousedními stabilními prvky. Na tabuli udělejte díru tak, aby prošla sousední deskou. Kolík je mazán lepidlem a zabit v díře. Před prvním držákem proveďte další, abyste pevně upevnili desku. Pozemky jsou vyleštěny a ošetřeny tmelem a poté natřeny.

Pro opravu zasetých podlahových krytin jsou demontovány. Procházejte protokoly a spodní část desek. Pokud je povlak ve formě hrudek nebo vláken, znamená to přítomnost houby. Tyto prvky jsou odstraněny a odstraněny z tepelné izolace. Podlaha je ošetřena štípaným vápnem, po kterém jsou vyměněny nepodstatné části.

Co dát mámě na narozeniny nebo velmi blízkého přítele? Představte si krásný internetový obchod, který vám pomůže rozhodnout se o výběru! Náš obchod vám nabízí obrovský sortiment ložního prádla pro každý vkus a kabelku. Jste zaručeně, že od nás nepůjdete bez nákupu.